grapheneos

andjust

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 14, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Domas par grapheneos un, ja tā, tad par kādām lietotnēm jūs runājat visvairāk
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
GrapheneOs ir ļoti ļoti laba Os tālruņiem, es domāju, ka privātuma līmenis, ko šī Os jums sniegs, ir augstāks nekā Lineage. Varbūt vienīgā sliktā lieta ir tā, ka to var istallēt tikai uz google pixell tālruņiem, bet tā nav tik liela problēma, ja jūs domājat par pozitīvajām pusēm, kas jums ir ar nelielu naudas summu. Es kaut kur esmu lasījis, ka jūs jau varat iegādāties tālruņus ar GrapheneOs, bet nedariet to, tas izklausās ne tik droša lieta, darīt lietas pats vienmēr ir labākais risinājums.
Ko jūs domājat ar sarunu? Ja jūs jautājat, kuras ir labākās lietotnes saziņai ar citiem, es teiktu, ka session un jabber.
 

DrKamikaze

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
GrapheneOS Es teiktu, ka GrapheneOS ir vispiemērotākā drošākā atvērtā pirmkoda Android ROM, ko jūs varētu izmantot (turklāt vispraktiskākā privātā mobilā ROM). GrapheneOS ir daži trūkumi, un tas ir aizkavēti ievainojamību labojumi, kas var būt postoši, ja esat augsta profila persona. Protams, tā kā GrapheneOS nav lielā mērā finansēts projekts, ko izstrādājuši tūkstošiem izstrādātāju, drošības ielāpu atjauninājumi var aizņemt kādu laiku pat pēc ievainojamības publiskošanas ar Android ielāpu.
 
Top