Harmaline

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Es domāju, ka pievienoju šo TIHKAL ierakstu par Harmalīnu, jo @Frit Buchner vēlējās izpētīt šo molekulu.(@Frit Buchner Es ceru, ka jūs izlasīsiet pieredzes ierakstus par 150 mg un 200 mg, pirms doties pa šo ceļu...)

#13. HARMALINE

b-KARBOLĪNS, 3,4-DIHIDRO-7-METOKSI-1-METHIL; 3,4-DIHIDRO-7-METOKSI-1-METHIL-b-KARBOLĪNS; 3,4-DIHIDROHARMĪNS; 7-METOKSI-HARMALĀNS; HARMADĪNS



tihkal13.gif
SINTĒZE: 0,033 g 6-metoksitriptamīna šķīdumam 3,5 ml 0,1 N HCl pievienoja 0,011 glikolaldehīda un maisījumu karsēja tvaika vannā 1,5 h. Pēc tam šķīdumu padarīja bāzisku ar 10 ml 0,5 N NaOH un ekstrahēja ar Et2O nepārtrauktā ekstrakcijā. Et2O ekstraktus apvienoja, žāvēja virs cietas KOH un šķīdinātāju atdalīja vakuumā. Atlikums bija eļļa, kas kristalizējās, iegūstot cietu vielu, mp 170-175 °C, iespējams, 1-hidroksimetil-7-metoksi-1,2,3,4-tetrahidro-b-karbolīna hidrātu. To apstrādāja ar 2,5 ml 90 % H3PO4 un karsēja tvaika vannā 2 h. Pēc atšķaidīšanas ar H2O to sārmaini sārma ar ūdens NaOH un ekstrahēja ar Et2O. No apvienotajiem ekstraktiem vakuumā atdalīja šķīdinātāju un atlikumu destilēja, lai iegūtu frakciju (bp 120-140 pie 0,001 mm/Hg), kas svēra 0,027 g (72 %). MS (m/z): Vecāks jons -1, vecākais jons, 213, 214 (100 %, 89 %); 198 (29 %); 201 (23 %); 170 (22 %); 173 (19 %). IR (cm-1): 817, 832, 916, 1037, 1139, 1172. Harmalīna hidrohlorīda dihidrāts; IR (cm-1): 820, 841, 992, 1022, 1073, 1137.

Ar harmalīna kušanas temperatūru ir saistīta neliela interesanta vēsture. Parādījās ziņojums, kurā aprakstīts alkaloīds no Peganum harmala, kas izskatījās kā harmalīns, bet kušanas temperatūra bija par 18 °C pārāk augsta, tāpēc to uzskatīja par izomēru un deva nosaukumu harmadīns. Tas viss tika noskaidrots dažus gadus vēlāk, kad atklātā kušanas temperatūras blokā tika novērots, ka harmalīnam ir mp 242-244 °C (ar sublimācijas sākumiem pie 189 °C), bet harmadīnam ir 241-243 °C un 178 °C. Kapilārajā mēģenē harmalīns kausējās 256 °C temperatūrā, bet harmadīns - 257 °C temperatūrā. Tātad harmadīns tagad ir harmalīna sinonīms.

Dozēšana: 150 - 300 mg iekšķīgi

ILGUMS: 5 - 8 stundas

KVALITATĪVĀS PIEZĪMES: (ar 100 mg, iekšķīgi) "Esmu to mēģinājis divas reizes, būtībā bez efekta.".

(ar 150 mg, iekšķīgi) "Pēc stundas un ceturtdaļas bija strauja intoksikācija, un es jutos nedaudz nestabils. Un mazliet nejūtīga. Bija neparasts mirdzums, sānskatā, kad pagriezu galvu uz sāniem. Viss bija mazliet nolaists. Mūzika bija diezgan normāla, bet man pietrūka augstāko frekvenču. Pat viegls ēdiens sēdēja smagi, un es nebiju pārāk izsalcis (un es atcerējos, ka jāraugās, ko ēdu, ar šo monoamīnoksidāzes lietu). Sekss bija grūts - iespējams, dažu samazinātu sajūtu dēļ. Man šķiet, ka šis savienojums diez vai būs pievilcīgs lielākajai daļai cilvēku, jo tā galvenais efekts ir apreibums ar domu aptumšošanos un zināmiem muzikālo attiecību traucējumiem."

(ar 175 mg, iekšķīgi) "Pēc aptuveni stundas es jutos atslābinājies un kļuvu mazliet ļengans. Otrās stundas beigās es biju sasniedzis maksimumu, un pēc piecām stundām es biju diezgan tuvu sākumstāvoklim. Maksimuma laikā bija acīmredzamas trīs traucējumu jomas. Bija acīmredzami trajektori - skatoties uz spilgtu objektu un kustinot acis uz sāniem, objekta attēls aizkavējas, kad tas atstāj redzes lauku, un tas aiziet pretējā virzienā. Runājot par dzirdi, šķita, ka mūzikas augstākās frekvences ir vājinātas, bet zemākās frekvences pastiprinātas. Savukārt pieskāriens ir izteikti nejūtīgs. Man nebija apetītes, un tas mazumiņš, ko apēdu, negaršoja īpaši labi."

(ar 200 mg, iekšķīgi) "Aptuveni pēc divām stundām es atceros trīs lietas. Pirmā bija centieni iedzīvināt realitātē sejas vizuālo tēlu, kas spēlējās ar manām aizvērtām acīm- tēlu. Man radās mute, un pēc neliela darba man radās acis. Tad es koncentrējos uz degunu, un tas beidzot parādījās, bet tas bija otrādi. Otro un trešo lietu bija vieglāk noteikt. Slikta dūša un caureja. Par laimi, tās mainījās. Tas nav mans izvēlētais ceļojums."

(ar 300 mg, iekšķīgi) "Es biju psihoterapijas vidē, tāpēc bija daži ieteikumi un vadīšana, kas ietekmēja manas atbildes reakcijas. Taču man ir ļoti grūti pārdzīvot savu pieredzi, patiesībā es neko neatceros. Man ir tikai nesaistīti tēli. Ir meitene - es - pie baznīcas uz putekļaina ceļa, es pati pie komūnijas, pie grandiozas altāra saņemu hostiju no neredzamas rokas. Es jūtu, ka es trakojos. Kaut kas iekšā. Tas nav nemiers. Tā nav depresija. Tas ir kaut kas no katra, kā arī kairinājums un dezorientācija. Es esmu miris, bet man vēl ir jāatgriežas dzīvē. Es sastopos ar savu realitāti, kuru es nevaru pieņemt."

(ar 400 mg, iekšķīgi) "Tas ir Fluka materiāls, un tam ir nepatīkama garša. Es jutos pilnīgi imobilizēts un slims līdz vēderam. Slēgtām acīm vizuāli parādījās vietējās sievietes, "organiskas" krāsas un formas, un melna pantera! Es gribētu lietot DMT un Harmalīnu kopā, bet mani attur slikta dūša."

(ar 500 mg, iekšķīgi) "Es paņēmu pusgramu tīra sintētiska harmalīna pēc vairāk nekā diennakts badošanās. Pēc vemšanas izraisītā slikta dūša ievērojami mazinājās. Lietojot šo devu, radās intensīvi un kaitinoši redzes traucējumi un pilnīgs kustību koordinācijas sabrukums. Es tik tikko varēju aizsoļot līdz vannas istabai, un drošības labad pārvietojos rāpojot. Ar atvērtām acīm man traucēja redzēt pēdas un dīvainas vizuālas viļņošanās. Ar aizvērtām acīm bija eidētiska iztēle. Tam nebija simboliskas nozīmes, tikai traucējoši nesaskaņoti sižeti, kuriem trūka atbilstošas tēmas. Tās turpināja transformēties tik lēni (salīdzinājumā ar manas domas ātrumu), ka bija paredzamas un garlaicīgas. Visas filmas laikā es vienkārši gulēju, cerot, ka tā drīz beigsies. Man nešķita, ka es būtu saskāries ar intrapsihisku materiālu, kas izpaudās somatiskos simptomos. Drīzāk es jutu, ka man bija grūtības metabolizēt ķīmiskus manu fizioloģisko funkciju traucējumus. Lai gan seanss nebija patīkams, es biju gandarīts, ka esmu izglītojies par šī savienojuma soda devas radīto efektu."

(ar 2 g Peganum harmala sēklu, maltas, kapsulās) "Nekādas ietekmes."

(ar 5 g Peganum harmala sēklu, maltas, kapsulās) "Ap 1:45 parādījās troksnis ausīs. Pulksten 2:00 precīzas kustības bija problemātiskas, un bija manāms nistagms. Viegla slikta dūša un caureja, bet bez vemšanas. Biju jutīga pret gaismu un skaņu, un aizgāju uz tumšu istabu. Halucinācijas bija intensīvas, bet tikai ar aizvērtām acīm. Sākotnēji tās bija visdažādākie ģeometriskie raksti tumšās krāsās, kas laika gaitā kļuva arvien intensīvākas. Kad acis tika atvērtas, tās izzuda. Lai gan caureja un slikta dūša bija diezgan pastāvīga ceļojuma pirmajā daļā, es nebaidījos. Bija tā, it kā "baiļu ķēdes" smadzenēs būtu izslēgtas. Ģeometriskās figūras pārtapa konkrētākos tēlos, cilvēku sejās, visdažādāko veidu filmās, kas tika atskaņotas lielā ātrumā, un dzīvnieku klātbūtnē, piemēram, čūskās. Tas līdzinājās spilgtiem un intensīviem sapņiem, izņemot to, ka pēc tam es atcerējos lielāko daļu no tiem. Vēl pēc stundas viss kļuva vieglāk pārvaldāms, un es varēju iziet sabiedrībā. Mana dzimumtieksme bija patīkami uzlabojusies, un es ļoti labi gulēju."

(ar 7 g Peganum harmala sēklu, maltas, kapsulās) "Ļoti slims 24 stundas".

(ar 20 g Peganum harmala sēklu ekstrakta veidā) "Tas, iespējams, ir līdzvērtīgs apmēram gramam harmala alkaloīdu. Tas bija samalts materiāls, kas ekstrahēts ar karstu, atšķaidītu citronu sulu. Pusstundas laikā es jutos gan trīcīgs, gan miegains. Pēc tam kļuvu diezgan dezorientēts, slikta dūša un paātrināta sirdsdarbība. Man bija spēcīga sajūta, ka kustos atpakaļ, dreifēju, un zem plakstiņiem man bija vāji redzami attēli. Nepārtraukta problēma bija vēlme vemt. Es varēju pavisam viegli iziet ārpus ķermeņa, tikai mani pilnībā noenkuroja slikta dūša. Pēc aptuveni trim stundām es sapratu, ka tā ir sasniegusi maksimumu, un es aizgāju gulēt un piedzīvoju intensīvus un dīvainus sapņus. Visa šī pieredze bija konflikts starp trīcēšanu un sliktu dūšu. Es vēlos to izpētīt vairāk."

(ar 28 g Peganum harmala sēklu kā ekstraktu) "Kādu vēlu vakarā es sēdēju un dzēru tēju no apmēram 1 oz. sēklu, periodiski pielejot vēl ūdeni un vārot. Šis process ilga vairākas stundas, un, lai gan biju lasījis par harmalīnu, nezināju, ko gaidīt. Pēkšņi tas mani pārsteidza kā mūris. Ārā sāka kļūt gaišs, un, kad es pavirzīju skatienu, no loga siluetu perimetra spirālveidīgi izšļakstījās zebrai līdzīgas gaišas un tumšas svītras. Katru reizi, kad es mainīju fokusu, mans redzes lauks satricinājās un virpuļoja, bet tad nostabilizējās. Šim vizuālajam efektam piemita fizikāla iedarbība, kas nebija līdzīga nevienam citam enteogēnam, ko es biju pieredzējis. Tā vietā, lai veidotu modeļus, kas atklātu lielāku kārtību sajūtās, tie bija haosa viļņi, kas neatklāja nekādu īpašu kārtību un mudināja prātu atkāpties no satraucošās sajūtu sfēras. Tam līdzās bija izteikts dzirdes uzplaiksnījums. Nogulējis un aizvēris acis, es atstāju fiziskos simptomus aiz muguras un pētīju spilgtās spontānās iztēles, ko izraisīja šis stāvoklis. Diemžēl kļuva gaišs, kas apgrūtināja atslēgšanos no traucējošās sajūtu pasaules. Es apņēmos turpmākos seansus veikt nakts laikā (un vienmēr klusā, netraucētā vietā).

"Otrs mēģinājums tika veikts tajā pašā līmenī. Šoreiz tas notika ļoti ātri. Tas milzīgais kņudinājums, kura otrā pusē ir brīnumainās zemapziņas sfēras. Visneaizmirstamākie iespaidi no šī brauciena bija par dīvainiem dzīvniekiem. Es iedomājos, kā griezos karuselī ar dīvainiem spārnotiem radījumiem. Es sāku justies ļoti slikti un sarunāju ceļu uz tualeti, lai stātos pretī nenovēršamajam - iztukšošanai no abām atverēm vienlaicīgi. Tas izrādījās katarts un ļāva man pilnīgāk izjust šo stāvokli. Atceros, ka ceļoju uz džungļiem līdzīgām vietām, kas bija pilnas ar vīnogulāju, strūklaku un dzīvnieku tēliem. Minūtes šķita kā stundas, kad es klejoju pa šīm telpām. Lai gan sajūtu iedarbība bija ļoti traucējoša, kad es piecēlos, ņemot vērā lielo devu līmeni, es viegli varēju ignorēt savu ķermeni, kad gulēju un ceļoju prātā."

PAPILDINĀJUMI UN KOMENTĀRI: Jau pašā sākumā man ir jāatvainojas, jo es esmu sajaucis ziņojumus, kuros izmantots harmalīns kā viena ķīmiska viela, ar ziņojumiem, kuros izmantotas Peganum harmala sēklas. Tas, protams, ir farmakoloģiska muļķība, jo harmalīns ir tīra ķīmiska viela, bet P. harmala sēklas satur arī harmalīnu un daudz citu alkaloīdu, kuriem varētu būt zināma nozīme tā psihofarmakoloģiskajā profilā.

Tomēr šādai ziņojumu par šīs ķīmiskās vielas un auga iedarbību sajaukšanai ir pamatots iemesls. Daudzu cilvēku apziņā abas vielas tiek uzskatītas par monoamīnoksidāzes inhibitoriem un savstarpēji aizvietojamām. Nesen kaut kur internetā izlasīju šādu padomu: "Ja patiešām vēlaties uzņemt 'shrooms, ņemiet līdzi harmalīnu vai Sīrijas Rū sēklas." Šī viena frāze iemieso vairākus psihodēlisko narkotiku subkultūrā populārus mītus. Ļaujiet man mēģināt atšķetināt šo samezgloto mezglu.

Dažas narkotikas metabolizējas, atdalot nepieciešamo amīna funkciju. Šī deaminācija notiek fermentu sistēmas, ko sauc par monoamīnoksidāzi jeb MAO, darbības rezultātā. Ja šī enzīmu sistēma tiek inhibēta, tad zāles tiek iznīcinātas mazākā mērā un tām ir lielāka iedarbība. Materiālu, kas pasargā zāles no šīs erozijas, sauc par monoamīnoksidāzes inhibitoru jeb MAOI. Rezultātā dažas zāles, kas neuzrāda nekādu perorālu aktivitāti (piemēram, DMT), kļūst pieejamas, kad oksidējošie enzīmi tiek padarīti disfunkcionāli ar inhibitora palīdzību. Tas ir nodaļas Huasca vs. Ayahuasca būtība, kurā šis arguments ir plaši aplūkots. Taču ir vispārējs secinājums, ka MAOI pats par sevi ir bez iedarbības, un tas vienkārši nav pareizi. Tie varētu izrādīt zināmu aktivitāti, jo uzturā ir daudz amīnu, daži no tiem ir diezgan toksiski, kas parasti mums netraucē, jo mūsu organisma aizsargspējas spēj tos iznīcināt. Atņemiet šo aizsardzību, un tie var izpaust savu toksiskumu. Bet es patiesi ticu, ka var būt sarežģīts farmakoloģisko īpašību spektrs, kas piemīt inhibējošajam medikamentam. Lielai daļai mūsdienās tirgū pieejamo recepšu antidepresantu ir tieši šāds darbības mehānisms.

Tas ir iemesls, kādēļ ir izklāstīta harmalīna iedarbība pati par sevi un Peganum harmala sēklu iedarbība tikai pati par sevi. Tās ļoti atšķiras viena no otras, lai gan abas var būt diezgan skarbas organismam.

Tagad es vēlētos atkal atgriezties pie kvalitatīvu komentāru režīma, šoreiz par harmalīna vai Peganum harmala lietošanu kopā ar otru narkotiku. Dažos no šiem piemēriem inhibitors tika lietots pirms īstā triptamīna, kā norādīts laika norādē.

TURPMĀKAS KVALITATĪVAS PIEZĪMES:

AR DMT

(ar 20 mg harmalīna un 55 mg DMT) "Trīs stundas nebija nekā, un tad es apzinājos dažas hipnogogiskas abstrakcijas ar aizvērtām acīm. Pīķis bija nedaudz ilgāks ar adrenerģisku grūdienu, kas bija nedaudz intensīvāks nekā tas, ko varētu liecināt viegla psihiska iedarbība. Arī nolaišanās bija tikpat ilgstoša. Tas viss noteikti bija mazāk intensīvi nekā tad, kad DMT tiek smēķēts."

(ar 50 mg harmalīna, 60 mg DMT [20 min]) "Netika novērota nekāda ietekme, izņemot, iespējams, īsu mājienu par zināmu motoriskās aktivitātes pastiprināšanos."

(ar 80 mg harmalīna, 40 mg DMT [60 min]) "Bija diezgan liela vizuālā aktivitāte. Sākums bija smalks, bet norimšana bija ātra."

(ar 100 mg harmalīna, 120 mg DMT [10 min]) "Tikai pēc 80 minūtēm pēc eksperimenta kļuva skaidrs, ka parādās ietekme uz CNS. Sākotnēji tas izpaudās kā visa apkārtējā detaļu skaidrība, kam sekoja neliela laika izkropļošana. Nebija realitātes zuduma, bet strauji attīstījās slēgtu acu tēlainība, kas vēlāk parādījās pat ar atvērtām acīm, lai gan mazāk intensīvi. Sākotnēji attēli bija ļoti krāsaini, veidoti no bezgalīgi atkārtojošos rakstu loksnēm ar viegliem viļņojumiem, nedaudz līdzīgi kā skatoties caur kaleidoskopu. Visu laiku bija iespējams apzināti mainīt uzmanību, un, lai gan gaita bija nedaudz traucēta, bija iespējams koncentrēti veikt jebkuru uzdevumu. Netika zaudēta identitāte vai realitāte. Zirneļu kustības nemainīja manas "redzes" fokusa zonu, kas bija pārsteidzoši. Atvērtām acīm varēja apzināti atteikties no attēliem pēc vēlēšanās. Mūzika kļuva par citu pasauli, ja bija ieslēgtas austiņas, un "Hearts of Space" albumi viegli kļuva par ceļojumiem, kurus varēja pārtraukt jebkurā vēlamā brīdī, atverot acis. Pēc divarpus stundām efekts sāka mazināties. Spilgtas krāsas un raksti bija nomainījušies pret mazāk intensīvām ainavām mierīgā, mierīgā veidā. Nevienā brīdī nebija manāms amfetamīna žokļa saspiešana, hiperaktivitāte vai nemiers. Visa epizode beidzās četru stundu laikā, atstājot intensīvu laimes un izbrīna sajūtu. Pēc piecām stundām miegs bija viegls, tomēr turpmākās 30 stundas mana koncentrēšanās bija manāmi traucēta. Nebija nekādu kustību problēmu vai koordinācijas traucējumu, tomēr īstermiņa atmiņa bija ievērojami traucēta, un bija nepieciešama apzināta koncentrēšanās uz maznozīmīgām lietām. Pēc 38 stundām mans garīgais stāvoklis atkal šķita normāls. Vienīgā kritika, ko es varētu izteikt par šo pieredzi, bija tā, ka, šķiet, nebija tādas izpratnes, kādu es biju piedzīvojis TMA-2 gadījumā. Tomēr šķiet, ka šī ir psiholoģiski ļoti droša pieredze gandrīz ikvienam, un tā bija ļoti patīkama."

(ar 150 mg harmalīna, 35 mg DMT [20 minūtes]) "Sākotnējā iedarbība tika novērota pēc 70 minūtēm, ko raksturoja vieglas intoksikācijas sajūta, kam sekoja ievērojami redzes traucējumi un nespēja koncentrēt domas. Līdz divām stundām, acīm esot aizvērtām, parādījās krāsaini raksti, bet attēli apziņā mijās tik ātri, ka tos nebija iespējams apsvērt vai analizēt. Bija izteikta aukstuma sajūta, ko bija grūti mainīt, neraugoties uz ļoti siltu sildošu segu. Interesants atklājums bija tas, ka es nespēju vizuāli "iztēloties" kādu vēlamo ainu. Citiem vārdiem sakot, es varēju verbāli pateikt, ka vēlos iztēloties mežu, zirgu vai koku, taču nevienu no šiem priekšmetiem nevarēju iztēloties. Straujais domu plūdums ātri vien kļuva nogurdinošs, un radās spēcīga vēlme izvairīties no jebkādiem stimuliem, tostarp mūzikas, TV vai jebkādām citām skaņām. Pēc trīs stundām iedarbība sāka mazināties, un pēc piecām stundām tā būtībā izzuda. Es sāku nonākt pie secinājuma, ka DMT piemīt tikai dažas attaisnojošas īpašības. Pagaidām tas nevar salīdzināt ar izpratni un domu skaidrību, kas rodas, lietojot dažus no fenetilamīniem un fenilizopropilamīniem. Šī spēcīgā aktivitāte 35 miligramu līmenī liecina, ka 150 miligramu harmalīna deva ir ļoti efektīva kā MAO blokators."

(ar 150 mg harmalīna, 80 mg DMT [20 min]) "Tikai apmēram pēc stundas sākās strauja intoksikācija ar dažiem apstulbumiem un apgrūtinātu staigāšanu. Nākamās pusstundas laikā parādījās slēgtu acu vīzija kopā ar sliktu dūšu un smagu nomāktību. Drošības labad es ieslēdzu istabā visu apgaismojumu, lai gan man nepatīk spilgtas gaismas. Apsvēru iespēju piezvanīt pa tālruni kādam draugam, bet tad sapratu, ka šajā brīdī mani nekas nevarēs nomierināt. Intelektuāli es zināju, ka esmu drošībā, bet psiholoģiski bija pārņemošs pašvērtības zudums un izmisuma sajūta. Tas bija smags ego graujošs pārdzīvojums, ko varētu diagnosticēt kā psihozi, ja klāt būtu bijis psihiatrs. Ietekme turpinājās ilgāk, nekā gaidīts, piektajā stundā pakāpeniski atgriežoties normālā stāvoklī, un stundu vēlāk es aizmigu. Neraugoties uz negatīvo pieredzi, nākamajā dienā es sapratu, ka daudzus savas dzīves aspektus esmu uzlūkojis ar neparastu skaidrību un iedziļināšanos, un šīs pieredzes rezultātā es plānoju mēģināt mainīt vairākas no šīm personīgajām nepilnībām".

(ar 3 g Peganum harmala sēklu ekstraktu, 40 mg DMT) "DMT bija manāmi efektīvs tikai nedaudz vairāk nekā stundu pēc iedzeršanas, un tas diezgan ātri sasniedza maksimumu. Tas tur saglabājās stundu, pēc tam samazinājās. Kopējo iedarbību es sauktu par vieglu."

(ar 5 g Peganum harmala sēklu ekstraktu, 20 mg DMT [0 min]) "Bija dzīvīguma un uztraukuma sajūta, kas pārsniedza tikai šī harmel sēklu daudzuma iedarbību."

AR 5-MeO-DMT

(ar 70 mg harmalas, 10 mg 5-MeO-DMT [0 min]): "Pēc 18 minūtēm sajutu spiediena izmaiņas ap acīm, un, ejot bija peldoša sajūta. Maksimumu biju sasniedzis pusotras stundas laikā, iespējams, plus trīs, bez vizuāliem, emocionāliem, intelektuāliem, negatīviem, pozitīviem. Neliela slikta dūša. Neesmu pārliecināts, kāpēc man ir +++, bet es esmu. Pēc 2 stundām es nokrītu. Pēc trim stundām es pamanīju pilnīgu rakstura maiņu, sāka iedarboties harmalīns. Tā intensitāte pieauga vairāku stundu garumā, ar diezgan nelielu sliktu dūšu. Tas pilnībā atbilda 300 mg. harmalīna vien, bet bez fizioloģiskā trokšņa. Pēc 12 stundām man bija neliels miegs ar daudziem sapņiem."

(ar 80 mg harmalīna, 10 mg 5-MeO-DMT) "Tas bija konceptuāli ļoti aktīvs. Ārkārtīgi atalgojoši. Ievērojama atšķirība salīdzinājumā ar harmalīnu vien vai triptamīnu vien, no kuriem neviens nebūtu bijis aktīvs, lietojot šādā veidā, iekšķīgi."

(ar 150 mg harmalīna, 25 mg 5-MeO-DMT [60 min]) "Apmēram pēc 15 minūtēm es sāku izjust 5-MeO-DMT tipisko iedarbību, pakāpeniski uzkrāsojoties cietu, nedaudz kūsājošu, vētrainu sajūtu. Man sāka gribēties vemt, tāpēc es to izdarīju vairākas reizes. Iekšējās sajūtas viļņi tuvojās, pilnībā atņemot manu fizisko pasaules apziņu, taču tā nekad nesasniedza tādu robežu, kā tas notiek, kad esmu izsmēķējis 12 miligramus 5-MeO-DMT vien. Pārdzīvojums bija diezgan intensīvs, bet es nekad nejutu lielas bailes. Es apzināti pārdomāju, vai smēķēt 5-MeO-DMT, lai izlauztos cauri šim "vidējam" pieredzes līmenim un nonāktu pilnīgā transcendentālā stāvoklī, kādu biju piedzīvojis agrāk. Taču sarežģījumi, kas saistīti ar caurulītes pieprasīšanu un spēju to izsmēķēt, šķita pārāk lieli, pat ar palīdzību. Es atteicos no šīs idejas.

"Sāku "nolaisties" diferencētākā apziņā, un pirmais, ko es sajutu, bija spēcīga, agresīva seksuāla sajūta. Man nebija nekādu drēbju, un es ilgu laiku, vairāk nekā stundu, vijos apkārt, laiku pa laikam izrunādams frāzes no viena vai trīs četriem ļoti naidīga un/vai seksuāla rakstura vārdiem. Atceros, ka teicu, ka ienīstu savu aprūpētāju (sievieti) un Dievu, bet bija pilnīgi skaidrs, ka es ienīdu tieši seksuālo/mātes tēlu kā kaut ko tādu, ko es vēlējos un no kā jutos atkarīgs, vienlaikus aizvainojoties, ka man vajag kaut ko tādu, kā man pašam nav. Nākamajā fāzē es biju fiziski mierīgs un kluss. Visbeidzot, pēc četrām stundām es jutos miegains un ērti. Es labi paēdu un biju labā noskaņojumā.

" Man nešķiet, ka lielākas devas iekšķīga lietošana būtu mani obligāti virzījusi uz smēķēšanas rezultātā sasniegto stāvokli, jo sākums bija tik, tik lēns. Es nedomāju, ka es atkārtošu šo kombināciju."

AR TMPEA

(ar 150 mg harmalīna, 200 mg TMPEA (2,4,5-trimetoksifenetilamīna) [20 min]) "Pēc 40 minūtēm tika novērots ļoti vājš perifērisks redzes mirgošana. Līdz 80. minūtei bija vērojama koordinācijas pasliktināšanās, un staigāšana prasīja nedaudz vairāk uzmanības nekā parasti. Koordinācijas traucējumi pakāpeniski palielinājās, sasniedzot maksimumu pēc trim stundām. Līdz tam laikam bija izteikts harmalīnam raksturīgais redzes latentums (pagriežot galvu vai ātri skatoties citā virzienā, iepriekšējie attēli iziet no redzes lauka daudzviļņu veidā pretējā virzienā kustībai). Nevienā brīdī nebija konstatējama nekāda ietekme uz domāšanu, un ne ar mūziku, ne bez tās, ne ar atvērtām, ne ar slēgtām acīm netika novēroti nekādi attēli. Piecu stundu laikā ietekme nebija konstatējama, un drīz pēc tam tika viegli sasniegts miegs. Kopumā nebija nekā tāda, ko nevarētu izskaidrot tikai ar harmalīnu.

AR MESKALĪNU

(ar 100 mg harmalīna, 60 mg meskalīna (3,4,5-trimetoksifenetilamīna) [20 min]) "Pēc divām stundām es biju patīkamā fiziskas relaksācijas stāvoklī, ar labu pašsajūtu, un man ļoti patika mūzika. No tā brīža līdz ceturtajai stundai domas plūda brīvi, un kļuva skaidrs, ka galvenā šīs pieredzes sastāvdaļa ir iedziļināšanās. Parasti neapzinātās domas bija viegli pieejamas. Bija tā, it kā es varētu vērot, kā darbojas mans prāts, kā tiek izsvērti fakti, lai veidotu secinājumus. Sestajā stundā mūzika bija skaista, un augstākās notis bija skaidras un skaidras. Harmalīns, iespējams, bija izsmelts. Miegs astoņas stundas, un nākamā diena bija bez nelabvēlīgām sekām. Tā bija neparasta pieredze - TMA sniegtā izpratne un MDMA sniegtā relaksācija."

(ar 150 mg harmalīna, 100 mg meskalīna [15 min]) "Aptuveni 45 minūtēs radās sāpes vēderā, kam sekoja viegla slikta dūša, kas ar pārtraukumiem parādījās nākamo sešu stundu laikā. Es jutos labi, lai gan aptuveni pēc divām stundām bija neliela diskoordinācija. Staigāšana nekad neradīja problēmas, taču prasīja lielāku koncentrēšanos nekā parasti. Krāsas televīzijā bija acīmredzami intensīvākas un ļoti piesātinātas, un šajā brīdī parādījās mērena fotofobija. Pat uguns kamīnā novērsa uzmanību, un stereo vislabāk varēja baudīt tumsā. Mēģinājumi aizmigt neizdevās līdz pat devītajai stundai. Pamostoties bija sajūta, ka ir dehidratācija, bet citādi nekādas sliktas sekas neradās. Vēlāk no rīta bija vērojama viegla izkārnījumu brīvība. Tā kā eksperimentos, lietojot tikai meskalīnu 80 līdz 120 mg devās, vispār netika novērota nekāda ietekme uz CNS, šķiet skaidrs, ka šajā pieredzē izšķiroša nozīme bija harmalīna MAO bloķējošajai iedarbībai.

PAPILDINĀJUMI UN KOMENTĀRI: Ir kāds aizraujošs neatbildēts jautājums, ko man nācās sev uzdot pirms kāda laika. Tas ir jautājums, kas, ja uz to kādreiz tiks precīzi atbildēts, varētu radīt apbrīnojamu sajukumu visā harmalīna farmakoloģijas jomā. Es saņēmu nelielu daudzumu dokumentētu Sīrijas rutas sēklu, un man bija interesanti savās rokās redzēt, kāds ir tās alkaloīdu saturs. Galu galā tas ir labi zināms avots, kura popularitāte strauji pieaug kā ayahuasca inhibitora sastāvdaļa. Tāpēc es sasmalcināju dažas no tām ar DMF un karbonātu miezerī, izspiedu ekstraktu, izšķīdināju pilienu tā mililitrā 90:10 toluola/butanola un iešāvu mikrolitru GCMS. Kā bija gaidāms, bija divi galvenie pīķi un intriģējoša sīkumu izkliedes. Pirmā spektrs nepārprotami bija harmalīna spektrs, bet otrā - harmīna spektrs. Literatūra ir pareiza.

Tad, lai nedaudz sakārtotu un pilnīgi pārliecinātos par relatīvajiem aiztures laikiem, es nolēmu palaist standartus no savas references kolekcijas. References harmīns deva otru pīķi ar identisku aiztures laiku un MS spektru. Pārsteigums bija tad, kad es injicēju sava references harmalīna paraugu. Šeit E. Merck AG, Darmstadt dzeltenā kristāliskā materiāla paraugs ar nosaukumu Harmalinhydrochlorid izskatījās tā, it kā tas būtu apmēram divu daļu harmalīna un vienas daļas harmīna maisījums. Tikai 70 % tīrs? Vau.

Prātā ienāca trīs skaidrojumi. (1) Varbūt manā analīzē harmīns kaut kādā veidā veidojās no harmalīna. Tāpēc es izmēģināju citu references paraugu, nesen iegādātu, un tas deva vienu pīķi. Tātad tas nebija artefakts, kas radies kāda mana analīzes procesa dīvainības dēļ. (2) Varbūt Merck paraugs, ko es biju ieguvis 60. gadu sākumā (un, protams, man nebija iespējams zināt, cik vecs tas bija, kad es to dabūju), bija iegūts no augu avotiem, varbūt pat no paša P. harmala. Varbūt tā laika analītiskie instrumenti nebija pietiekami, lai noteiktu un identificētu šādu harmīna kā piemaisījuma daudzumu. Tas nav ērti, jo šie divi alkaloīdi pirmo reizi tika izolēti un atdalīti viens no otra no augu avotiem pirms aptuveni 150 gadiem. Esmu pārliecināts, ka mans paraugs nav tik vecs. Es neesmu pārliecināts, ka pat E. Merck AG ir tik vecs. Analīzes instrumenti ir bijuši jau sen. Lai vai kā, es viņiem uzrakstīju, un viņi man atbildēja ar eliptisku komentāru, ka viņu katalogā nekad nav bijis harmalīna, tikai harmīns. Un tādējādi viņi nevarēja zināt, kas bija pudelē. Protams, viņi varēja izplatīt daudzu lietu pētnieciskos paraugus, kas nekad nav bijuši viņu katalogā, bet ar šādu atbildi viņi ir atbrīvoti no jebkādas vainas. Un, protams, arī no visas juridiskās atbildības. LABI.

Atliek (3). Varbūt gadu gaitā harmalīns spontāni zaudē vienu ūdeņraža molekulu un kļūst par harmīnu. No ķīmiskā viedokļa tas nav viegli, bet man pietrūkst iespēju. Mani uzrunāja komentārs, ko savulaik bija izteicis mans klusais varonis Bo Holmstedts (Bo Holmstedt) Zviedrijā par senā Banisteria caapi (tagad pazīstams kā Banisteriopsis caapi) augu materiāla parauga analīzi. Herbārija paraugus, kurus viņš aplūkoja, bija savācis 19. gadsimta augu pētnieks Ričards Spruiss (Richard Spruce) Dienvidamerikas Rio Negro apgabalā, un pēc dažiem gadiem, kad tie bija glabājušies mitrā un pelējumainā būdiņā dažas jūdzes lejpus upes, tos no jauna atrada un nosūtīja uz Kiv Botānisko muzeju, kur tie bija mierīgi glabājušies vairāk nekā simts gadus. Kad Holmstedts pirms 30 gadiem tos apstrādāja, viņš ziņoja, ka alkaloīdu saturs tajos bija 0,4 %. Tas bija praktiski identisks nesen savāktam, botāniski pārbaudītam Banisteriopsis caapi paraugam, kuru viņš analizēja tajā pašā laikā un konstatēja, ka tajā ir 0,5 % alkaloīdu. Pēdējais materiāls saturēja, kā aprakstījuši daudzi autori, galvenos alkaloīdus - harmīnu, harmalīnu un tetrahidroharmīnu. Turpretī egles materiālā alkaloīdu saturs sastāvēja tikai no harmīna. Var apšaubīt, vai 1853. gadā Spruce savāktajos paraugos sākotnēji bija tikai harmīns, vai arī, iespējams, ka harmalīns un tetrahidroharmīns ar laiku ir pārveidojušies ķīmiski stabilākā aromātiskajā b-karbolīnā harmīnā.

Kā atbildēt uz šo mīklaino jautājumu? Nolikt tīra harmalīna paraugu ar tā spektrālo identifikāciju uz 50 vai 100 gadiem plauktā un pēc tam to atkārtoti analizēt? Kas zina, bet, iespējams, šai konversijai ir vajadzīgs karstums, dzelzs katalizators vai kāda nezināma Dienvidamerikas pelējuma suga. Protams, ir zināms, ka skābe veicina šo oksidēšanos. Būtu ļoti noderīgi atbildēt uz šo jautājumu, jo dažus, varbūt pat lielu daļu cilvēku farmakoloģisko pētījumu rezultātu, kas saistīti ar harmalīnu kā metabolisku indi, var ietekmēt harmalīna kā harmalīna piesārņotāja neatkarīga darbība.

Ja patiešām Peganum harmala kā harmalīna avota lietošana kļūs arvien populārāka, varētu noderēt kāda palīdzība tiem, kam nav svaru un kam tā vietā nepieciešams izmantot apjomus. Es nolēmu sastādīt svaru, tilpumu, daudzumu, laboratorijas numuru un virtuves lietu atbilstības tabulu, lai izmantoto botānisko materiālu mērījumos varētu atrast zināmu konsekvenci. Īsāk sakot, cik smags ir kāds priekšmets vai cik apjomīgs tas ir? Mans sākumpunkts bija visbiežāk izmantotais instruments, kas nepārtraukti tiek minēts laiskajā presē, kas veltīta narkotikām un narkotiku lietošanai. Tā ir tējkarote. Cik daudz vielas ir tējkarote? Cik liela ir tējkarote? Kas ir tējkarote? Vai tā ir maza pusapaļa metāla lāpstiņa, kas karājas uz gredzena, kuram piestiprinātas citas dažāda izmēra lāpstiņas, un kas atrodama virtuves nažu un korķa izvilcēju atvilktnē? Vai arī tā ir šļupjaina lieta ar māksliniecisku rokturi, ar ko pievieno cukuru kafijai un kas to samaisa? Vai jūs uz tās uzberat lietas uz augšu, vai arī izlīdzināt, izlīdzinot to ar pirkstu? Vārdnīcā ir teikts, ka tējkarote satur tieši 1,333 šķidruma drami. Ak, jā! Paskatīsimies. Jūs atklāsiet, ka tas ir pilnīgs izgājiens, ja izlasīsiet vārdnīcas drāma definīcijas: (1) 1,771 grams, ja izmantojat avirdupois sistēmu, vai (2) 3,887 grami, ja izmantojat apothecaries sistēmu. Tātad, kā cilvēks, kas nav farmaceits, bez analītiskiem svariem vai bez tūlītējas izpratnes par avirdupois un apothecaries vārdnīcu, izmērīs meklēto Peganum sēklu daudzumu?

Es ieteiktu izmantot šādu skalu, atceroties, ka ūdens gadījumā svaru var viegli aizstāt ar tilpumu, jo ūdens svars ir vienāds ar tā tilpumu. Abos šajos svaros, gan ūdens, gan rutas, tējkarote ir tā mazā pusapaļā lieta korķa izvelkamajā atvilktnē, nolīdzināta līdz līmenim:

---- Tas paredzēts ūdenim ----

1 tējkarote ūdens = 0,16 unces (5 grami).

3 tējkarotes = 1 ēdamkarote = 0,5 unces (14 gramu).

2 ēdamkarotes = 1 unce (28 grami)

4 ēdamkarotes = 1/4 tases = 2 unces

16 ēdamkarotes = 1 glāze = 1/2 pintas = 8 unces

2 tasītes = 1 pinta = 1 mārciņa

2 pintas = 1 kvartāls

4 kvartes = 1 galons

vai, kā bērnībā iemācījos no rēbusiņa: pinta ir mārciņa, visa pasaule apkārt.

Jāatceras, ka šim tilpumam ir savi slazdi. Kad jūs sākat izmantot tilpuma mērīšanu tādām lietām kā sēklas, miza, lapas vai citas bioloģiskas lietas, kuru blīvums nav ūdens blīvums, tām piemīt dažādas pūkainības pakāpes, un svars būs mazāks par tilpumu. Rosetas akmens tulkojums, kas šeit ir piemērots, balstās uz faktu, ka Peganum harmala sēklu blīvums ir nedaudz lielāks par pusi no ūdens blīvuma. Tā kā tās var saturēt no 2 līdz 6 % alkaloīdu no svara, noderīgi ir šādi vienādojumi:

---- Tas attiecas uz Sīrijas rutas sēklām ----

1 tējkarote rue sēklu = 3 grami = 60-180 mg alkaloīdu.

1 ēdamkarote rutas sēklu = 9 grami = 200-600 mg alkaloīdu

1 liela (OO) želatīna kapsula ar samaltām rue sēklām = 0,7 grami = 15-45 mg alkaloīdu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Paldies! Es to esmu lasījis jau agrāk, un es varētu zvērēt, ka tieši no turienes es ieguvu skaitli 125 mg pilnīgam agonismam. Tas droši vien bija pieredzes ziņojums Erowid. Diemžēl man vajadzēja pārbaudīt savu 20 gadus veco atmiņu, kad lasīju par harmalīna alkaloīdiem. Es domāju, ka tie inhibē gan MAO A, gan B, bet nē. Tie ir mao-a, un man vajag mao-b 🤷😓 fenilitilamīna. Esmu pārliecināts, ka tomēr pamēģināšu kādu vien, lai gan man halucinogēni īpaši nepatīk. Kādreiz man patika, tad apmēram 5 gadus audzēju burvju sēnes. Tagad tripings ir kā saindēšanās.
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Jā! Es tikko pētīju šo tēmu, un šeit es saņēmu atbildes uz lielāko daļu savu jautājumu. Liels paldies!
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Hei locekļi, lai iegūtu vairāk sintēzes un citu zāļu (līdzīgu zāļu) pieredzi, pārbaudiet
  • pihkal (ķīmijas mīlas stāsts)
  • tihkal (turpinājums)
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Šīs ir Dr. Aleksandra Šulgina un Annas Šulginas grāmatas,
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Iepriekšminēto Harmaline citātu es ieguvu no TiKHal
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Pihkal = feniletilamīni, kurus es esmu pazinusi un mīlējusi
Tikal = triptamīni, kurus esmu pazinis un mīlējis
Ietver sintēzes un pieredzes ziņojumus par lielāko daļu ierakstu, kas ir pieejami tiešsaistē bez maksas vairākās vietās, t. sk.
Pihkal
Tihkal
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Abas grāmatas ir pieejamas šeit BB vietnē, lai tās lejupielādētu:
/resources/pihkal-a-chemical-love-story-books-1-2.70/
/resources/tihkal-the-continuation-books-1-2.71/

Noklikšķiniet uz "download" augšējā labajā pusē un paņemiet failu tieši...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Šodien ir slinka un garlaicīga svētdiena, varbūt paņemšu 150 mg bioloģisko testu. Iepriekš izdarīju 100 mg. Tas bija tas, ko gaidīju, krāsas šķita īpaši spilgtas. Diezgan blīva smadzeņu migla. Šis materiāls patiešām fluorescē UV gaismā. Interesanti, vai es to varu smēķēt? 🤔 Es jau agrāk esmu smēķējis pasifloru. Faktiskie ziedi (Passaflora incarnata) Sajūta bija tieši tāda pati. Tie arī ir ļoti patīkams dūms.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Lēnās svētdienas ir piemērotas eksperimentu veikšanai...
Vakar vakarā es spēlējos ar MDMA, ketamīnu, 2C-B un DMT. Šodien ir slinka neeksperimentēšanas diena haha.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Es sajaucu viņiem 100 mg/100 mg metamfetamīna un smēķēju to no folijas, kā arī iedzēru pāris alus. Tas ir mazliet skarbi, dūmi, bet tas ir par 1000% psihedēliskāks un eiforiskāks ☺️ es varētu pēc brīža izsmēķēt kādu nezāli.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Nedrīkst smēķēt no folijas - tas ir saistīts ar vairākiem būtiskiem nelabvēlīgiem veselības traucējumiem.
Iegādājieties dab platformu vai, kā to darīju es, vape mod ar RDA, kam ir tīklveida piederumi. Neievietojiet RDAP kokvilnu un izlīdziniet sietu pēc iespējas gludāk, lai nebūtu asa stūra, un novietojiet uz tā savu vielu.

Pārsteidzoši labi darbojas ar DMT, neredzu iemeslu, kāpēc tas nevarētu darboties ar jebko citu, ko nepieciešams labi uzkarsēt.
 
Top