Vai kāds ir mēģinājis izgatavot slāpekļa oksīdu (N2O) ar amonija nitrātu (NH4NO3)?

hof82049

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 3, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Sveiki!
Es sadalīju dažas NH4NO3 un pēc ūdens burbuļu savākšanas gāzi, garša ir salda kā N2O, tāpēc es domāju, ka tas ir pareizs veids, kā padarīt N2O (es esmu patiešām jauns ķīmijā) !


Tagad es plānoju palielināt savu reaktoru, lai iegūtu vairāk gāzes, un beigās saspiest to balonā.

Man ir daži jautājumi, ceru, ka kāds var man palīdzēt:
- Es izlasīju daudzus ziņojumus, daži saka, ka reaktors būs sprādzienbīstams, ja karstums > 200C vai 210C, un cits raksta, ka < 240C būs labi! Es esmu tik apjucis???? Es taisīšu reaktoru ar elektrisko siltuma avotu ar temperatūras kontroli, ko jūs par to domājat?

- Vai pēc reaktora pabeigšanas tajā palikušās lietas ir drošas, ja es tās izmetu kanalizācijā? vai ko man ar tām darīt?

- Vai pietiek ar gāzes savākšanu, tad ar burbuļūdeni, lai nodrošinātu tīrību? Es kaut kur lasīju, ka tīrības nodrošināšanai izmanto bāzi/skābi, vai tas ir vajadzīgs?

Jebkurš ieteikums man ļoti palīdzēs
Liels paldies!
 

Albert_Hofmann123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 13, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Es zinu, ka N20 var pagatavot šādā veidā, lai gan esmu dzirdējis, ka tas nav tik droši
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Piekrītu, ka tas nav droši. Reakcija ir jāveic zem 200 un bez skābekļa (izmantojiet vakuumu), citādi jūs tiksiet apmētāts uz sienām.🤯
 
Top