Vai es to beidzot esmu izdarījis?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Tātad, kā, esmu pārliecināts, daži no jums ir sapratuši, iv mēģināja ketona katalīzi triptofāna iegūšanai triptamīna, bet bija problēmas.
Izrādās, ka es vienkārši nespēju sekot instrukcijām, jo darīju pārtraukumus, nerakstīju piezīmes un aizmirsu, kur esmu.
Ar prieku varu teikt, ka es to izlaboju, un rezultātā ieguvu šo.....
Ko mēs domājam? Es gribēju veikt TLC, bet man ir tikai MASĪVAS plāksnes, un es, pirmkārt, nebiju pārliecināts, kādas ķimikālijas es izmantošu, lai "attīstītu" minēto TLC plāksni, bet arī vai milzīgais izmērs - es runāju par 20 cm x 10 cm - neradīs problēmas ar pilienu absorbciju? Tāpat es saprotu, ka es vienkārši izšķīdu nedaudz tās ūdenī un tad visu to darīju, izstiepjot kapilāru caurulīti, lai izveidotu "mikropipeti", ar ko pilienu uzpilināt uz plāksnes, un tad gaidīju, kamēr tas uzsūcas silīcija dioksīdā, pirms to nostādinu vertikāli un ievietoju milzīgajā attīstīšanas tvertnē (vai lielā mūra burkā), ko es izmantošu attīstīšanai.
Atvainojiet, ja lietoju nepareizu terminoloģiju, es mācos pa ceļam, bet dažu mēnešu laikā esmu tik tālu tikusi.
Atvainojiet, zinu, ka šajā rakstā ir daudz jautājumu, tāpēc atvainojos, bet es vienkārši domāju, ka kāds šeit to jau ir darījis... noteikti...
 

Attachments

  • 1w7ZyFehXH.jpeg
    1w7ZyFehXH.jpeg
    6.1 MB · Views: 204
  • gzm6Pi4TfQ.jpeg
    gzm6Pi4TfQ.jpeg
    5.6 MB · Views: 186

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Es sekoju rakstam par rodija arhīviem, kurā izmantots l-karvons, kas atrodas piparmētru eļļā, tikai es to nomainīju pret cikloheksanonu (no iepriekš minētā rakstā par ketona katalizāciju). Tas būtībā bija viss. Man vēl ir nedaudz "mātes šķīduma", tāpēc es to varētu izmantot, lai redzētu, vai ar to varu dekarbonizēt vēl ko citu, bet es šaubos - domāju, ka es, iespējams, vienkārši atkārtošu eksperimentu, ja man vajadzēs vairāk. Man tas jānoskrāpē un jānosver, lai redzētu, vai ir pamatots pieņēmums, ka tas patiešām ir triptamīns. Es domāju, ka es to iztvaikoju no ūdens, kas bija super kaitinoši un lēni - DCM būtu bijis labāk, bet kaut kādu iemeslu dēļ tas neatstāja slāni, tāpēc es domāju, ka tas ir sajaucams ar terpentīnu - padarot iepriekš rakstīto nepareizu pie minētās triptamīna otrās puses vai atgūšanas. Es šaubos, vai kāds to izlasīs vai atbildēs, jo man šeit nav lielas pieredzes, bet hei ho, man tas ir milzīgs panākums, ja tas ir triptamīns. Iv pārgāju no zināšanu tikai par molekulu iegūšanu no augu vielām, lai apgūtu šo procesu aptuveni 4 mēnešu laikā.
Es atvēlēju sev gadu, lai iemācītos, bet izrādās, ka iegūt zināšanas nav grūtākais! Sarežģītāk ir iegūt attiecīgos reaģentus!! Īpaši tāpēc, ka tagad gribu pievērsties fenetilaminiem - es tikko sapratu, ka ievietoju to nepareizajā sadaļā (ļoti atvainojos modiem, vai jūs varētu to pārvietot uz triptamīnu sadaļu?). Atvainojiet!
 
Top