Question Ir šaubas par mefedronu

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Es vēlos apspriest dažas lietas par mefedronu, es ceru, ka jūs atvēlēsiet man savas dārgās 10 minūtes.

(1) Pēdējo 1-2 mēnešu laikā es lasu 4mmc sintēzi, un mani ļoti interesē 4mmc izgatavošana. Man nav nekādas pieredzes ķīmijā, bet es domāju, ka saprotu 80 % no procesa, un domāju, ka varu to izdarīt, man šķiet, ka tas ir viegli "Synthesis by Madre". Ko jūs, puiši, domājat par šo sintēzi? Vai arī jūs iesakāt kaut ko citu?
Man vajag vieglu un mazāk laikietilpīgu un efektīvāku sintēzi.

(2) 2. lieta ir nevar atrast 2b4mp, tāpēc es domāju par to, lai padarītu šo, bet 4-metilpropiophenone ir arī es domāju, regulē ____ (Es neteikšu valsts nosaukumu, bet tas sākas ar IN un tā ir viena no lielākajām iedzīvotāju valsts) , jo pārdevējs lūdz dokumentus "gala lietotāja sertifikāts EUC" iegādāties šo. Tātad, vai jūs zināt, kā es varu neoficiāli iegādāties 2b4mp vai 4-metilpropiofenonu?

( Es zinu, ka tas ir muļķīgi, bet vai mums šeit ir kāds ķīmiķis no manas valsts?).

(3) Es domāju par to, ka tad, kad visas lietas būs gatavas, es lūgšu palīdzību kādam pieredzējušam ķīmiķim, piemēram, nelielu grupu vai kaut ko tādu, kur es vienkārši ievietoju attēlu, kad esmu apjucis, un lūgšu padomu (es ceru, ka kāds no jums brīvprātīgi to darīs).

(4) tas nav saistīts ar sintēzi, bet kā to patērēt, kur es dzīvoju cilvēki sajauc 4mmc ar košļājamās tabaco (to sauc par rajnigandha) viņi sajauc to un ielieciet to mutē un padarīt siekalas (spļaut), tas dod dedzinošu sajūtu uz mēles, tā jūtas ļoti eiforiska un enerģisks, un šī sajūta turpinās 30 minūtes vai kaut ko, viņi viņi spļaut siekalas no mutes, un tad viņi to atkārto vēlreiz, 1 grams ilgst viņiem 3-4 mēģina šo metodi. Tātad, ko jūs, puiši, domājat par šo patēriņa metodi un kādi ir citi veidi, kā to patērēt.


Labi, paldies par jūsu laiku, puiši, ceru, ka jūs puiši palīdzēsiet man komentāru, tas ir viens no labākajiem forumā es sastapties.
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Jūs varat viegli atrast 2B4MP no Ķīnas. Pārdevējs to maskēs tā, lai to neatklātu Indijas muita. nav nepieciešami nekādi dokumenti.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Paldies, es to nezināju, pat ja to atklās muita, vai viņi kaut ko darīs, vai vienkārši sizinās?
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Jums ir jāmaksā neliels muitas nodoklis, parasti no dažiem dolāriem līdz vairākiem desmitiem dolāru. Ja jūs nesamaksāsiet, jums paku neizsniegs, un viņi neaizbrauks, lai pārbaudītu paku.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Man neizdodas atrast nevienu piegādātāju, vai jums ir kādi ieteikumi?

Es atradu 4-metilpropiofenona piegādātāju, bet tas sintēzei pievienotu vairāk posmu.
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
lielākā daļa Ķīnas pārdevēju visi pārdod 2B4MP, PM
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
BK4 un MA HCl jūs varat viegli un bez problēmām iegādāties no Ķīnas pārdevējiem, viņi nodrošina muitošanu un relable preces.

Aukstā sintēze ir ļoti viegli veicama, nav nepieciešams pastāvīgi uzraudzīt temperatūru.
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/4-mmc-synthesis.9187/
 
Top