Spēcīga krāsas maiņa pēc sasaldēšanas posma, padarot galaproduktu nelietojamu

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Sveiki!

Vakar pagatavoju - šķietami - jauku 3. partiju. Tomēr pēc sasaldēšanas posma maisījumu kaut kā sabojāja zilā krāsā, kas ir būtiska
daļa.

Šī problēma radās arī iepriekšējās 2 partijās, bet daudz sliktāk nekā šajā mēģinājumā, un labi es domāju, ka varēja būt jebkas, lielākoties kļūdījos,
un nākamreiz mēģināšu labāk.

Grūti to nošķirt no "labākās" daļas, jo zilā krāsa ir ļoti spēcīga, un, manuprāt, pat niecīga daļiņa, kas nokļūst līdz vakuuma filtrācijai, izraisa gala produkta sabojāšanu.
Protams, lietojot daudz acetona, to galu galā var "salabot", tomēr tas arī padara galaproduktu tikai par baltu pulveri, kam trūkst visu ierasto īpašību. Lieliski piemērots izmešanai atkritumu tvertnē.

Es sāku domāt, ka iemesls varētu būt sasalšanas solis (varbūt pārāk auksts, -18), bet es gribētu dzirdēt kāda eksperta viedokli par to, kas šeit varētu būt iemesls.

Iepriekš paldies!

Varētu noderēt: es izmantoju DCM procedūru, kas aprakstīta vienā no lipīgajām tēmām, bet mazākā tilpumā (pagaidām, par laimi).

Daži attēli, lai būtu skaidrs, ko es domāju.


Pēc paskābināšanas, tieši pirms iesaiņošanas un sasaldēšanas uz nakti:

VbAr4JEatD


Tūlīt pēc izņemšanas nākamajā dienā

LPMsobqdhF
75tMesmLW6


Uz ko es ceru:

7qGJkOn6dw
 

riderofapocalypse

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
pārāk maz skābes, vienkārši pievienojiet dcm koncentrētu hcl, maisiet 20 min un sasaldējiet.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Paldies. Kā lietot vairāk skābes un joprojām saglabāt ph virs 4,5 ? Pievienot bikarbonātu?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Kādu acetonu u izmantot??
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Dont nerd izmantot saldētavu ātrāk u var to izdarīt

Pēc skābes pievienošanas visus šķīdinātājus var iztvaicēt, un paliks tīrs pulveris.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Paldies, bet, Imho, tas tikai maskē problēmu.
 
Top