Heizenbergs, kas ir tie trakie sitieni no BB foruma video?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Katru reizi, kad BB foruma administratori nomet jaunu video, mani uzrunā nevis faktiskā sintēze, bet gan fona mūzikas cilvēks. Es, kurva, mīlu bītus, katru no tiem. Es tos atskaņoju, kad gatavoju kristālus, jo īpaši tos, kas ir no jaunākā D-metamfetamīna ar L-vīnskābes palīdzību. Mūzikas noteikšanas dienesti sūc tieši tāpat kā vienmēr un neatklāj nevienu no tiem. Vai jūs pats komponējat mūziku? Tas būtu traki!

@HEISENBERG, vai tu varētu dalīties ar dziesmām ar dalībniekiem? Es domāju, ka jūs varat izmantot FFmpeg, lai izvilktu visu audio celiņu no video, sagrieztu un atveidotu atsevišķi, bet tas dod tikai saspiestu audio un skaņas (piemēram, lejot) acīmredzami pārklāj mūziku. Es gribu tos iegūt FLAC kvalitātē. Ja jūs nododat dziesmas ārpakalpojumā, es, visticamāk, varēšu lejupielādēt failus pats, ja jūs dalīsieties ar nosaukumiem, pretējā gadījumā, ja BB administratori ir komponisti, mēs būtu pateicīgi, ja jūs dalītos ar FLAC failiem.

Nākotnē es ieteiktu izveidot forumā sadaļu, kurā būtu pieejama BB foruma video mūzika. Tiem ir šī neprātīgā Breaking Bad atmosfēra. :cool:(y)
 
Top