Question Sveiki! Mēs meklējam Troparil vai kādu analogu.

romania_tate

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi!
Mēs esam ieinteresēti iegādāties Troparil vai kādu citu analogu.
Vai varat ieteikt, kur mēs varam atrast šos produktus?
Iepriekš paldies!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Es varu apsolīt, ka nesen esmu atcerējies dažus avotus, bet nelolojiet cerības, jo tas ir dārgi par nelielu paraugu, bet tad atkal tas drīzāk ir par pareizu izgatavošanu pašam, ko es uzdrošinātos izmēģināt, ņemot vērā dažu izejmateriālu pieejamību un lietas, kas trūkst no manām bijušajām laboratorijām, kas gaida iemeslu, lai tiktu izsauktas.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
P.S. apskatiet amfonelskābi tā ir diezgan forša ne tāpēc, ka tā domāta kā antibiotika, bet izrādījās, ka tā ir 1,5x amfostimulants un ir daudz mazāk kaitīga un strukturāli nav saistīta ar jebkāda veida psihoaktīvām vielām skatos. Tas ir benzil-naftiridīns pēc cikliskās sistēmas, par kuru nav zināms, ka būtu kaut kur aizliegts. Ērti, ka troparils ir jāgatavo, un ir izejviela 2-karboksiOMe tropanons un tāpat arī tropanols, kā arī eksperimentālākai sērijai no arekolīna, kas pieejams ar biokatalītisku apstrādi selektīvā reducējot 2-karboksiOMe ketonu (burkānu?) uz orientēto spirtu, kā rezultātā rodas aktīvāka forma (benzoiloksīds - ekvatoriāli saistītais oksīds - ekvatoriāls).
 
Top