Palīdzība un padoms

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Kurš no 5cladb,,jwh018 un ur144 ir labākais...????...
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
5cladb.bet mūsdienās nav iespējams to iegūt no avota. ja kāds to pārdod, visticamāk, viņš jūs krāpj.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Bro, vai jums ir kāda pieredze par 7add..mans iepriekšējais pārdevējs saka, ka viņam ir 7add, bet es nekad to nav pieredzējis...es taisu sintētiskos kanabinoīdus, kas y man vajag spēcīgu noids..5cl bija mans mīļākais..bet ļoti grūti to atrast šajās dienās..tikai viens ir 7add pieejams..man jāzina, cik spēcīgs tas un tā vērts.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Jaunie no Ķīnas visi ir cb2 tikai tik neaktīvi. tā sūdi. sk. manu ziņu 6cl 8fa pavedienā.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
7add nav jauns..tas ir vecs.bet es nekad to neizmantoju ..tāpēc vai u ir pieredze par to.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
ja tā no Ķīnas, tā ir neaktīva, jo aizliegums atm.its nav labs cilvēks, bet jūs varat to izmēģināt pats.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Kā par Nīderlandi... ir iespējams atrast aktīvus noids no Jo mans pārdevējs nosūtīja fom Nīderlandes... yeh visi Ķīnas pārdevēji tiek nosūtīti neaktīvas un atkritumu ķīmiskās vielas un scammers.so kā jūs puiši to darīt ..buy vai sintēzi it..Es sēt tik daudz rakstus par to, un man ir idia sintēze par ur-144.how par šo metodi ur144.can man ir spēcīga un aktīva ur144 noid, ka es ievēro šīs metodes pareizi..is tur kāds no šī foruma iesācējiem, piemēram, man darīt it..tnx par laipni atbildēt.
 
Last edited:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
jā. lielos daudzumos tikai jwh210.small daudzumos adbb bet tas ir tikai kā 10g un tas būs pagājis. jwh210 ir 1. paaudzes kanabinoīds un vājāks nekā visi jaunākie. bet tas ir aktīvs atšķirībā no visiem citiem vismaz lielos daudzumos.
 
Top