palīdzība bezūdens amonjaks

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Vai kāds var, lūdzu, publicēt labāko un vienkāršāko veidu, kā pagatavot metamfetamīnu ar bezūdens amonjaka metodi es to saprotu, es saprotu, es saprotu, ka saprotu arī krata un cep ir tā, it kā kādam bija saraksts un nebija ne jausmas, ko ar to darīt, sajauca to pudelē un pēc tam, kad tas viens uzsprāga un viņi saprata, ka kaitu pakaiši nav izšķiroši, un radās krata un cep lol Es zinu, kā iegūt NH3- un es saprotu, ka litijs satur papildu ūdeņradis, bet pēc tam, kad padarīt nh3 es praktiski nezinu, ko tieši darīt bija man pārāk ir uzminēt es teiktu tabletes amonjaka un pievienot litiju un veikt 3 slānis un gāzi to off, bet idk par pārliecināts, pat ja jūs saņemsiet visu teoriju praktiskais pielietojums ir pavisam cits zvērs Es zinu HI metodi, kas ir, kur es saņēmu idejas man ir par to, ko darīt tālāk, un man ir bijis pāris gadus koledžas ķīmijas es tiešām gribētu atjaunot dažas mājās lietas atkal noguris no Levo pārāk paturiet prātā visi jūs smarty bikses tur vienkāršība ir galvenā tēma visu šo, kad vien iespējams, paldies jums
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Amonjaks var nogalināt jūs izraisīt paniku Force kļūdas un kļūt par vispārēju traucēkli, izņemot to, ka tas ir labi, bet, ja jums ir jāsāk ultra mazā mērogā, jo visi f**** up reiz ar šo metodi es vēl neesmu redzējis nevienu, kas nav
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es nedomāju, ka jums ir bijuši pāris koledžas ķīmijas kursi. Faktiska bezūdens amonjaka lietošana ir problemātiska, izmantojot kratīšanas un cepšanas metodi. Amonjaks ir šķidrs tikai pie 100 psi vai -40°f, tāpēc amonjaka iepildīšana plastmasas pudelē, saglabājot vienu no šiem parametriem, ir sarežģīta. To var izdarīt, bet ir vajadzīgs plāns. Populārāka ir amonija sāls atdalīšana ar sārmu uz vietas.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Jā, es runāju par reālām reālās dzīves situācijām, nevis par situāciju laboratorijā, jums ir jābūt f****** idiotam, lai to darītu, es runāju par zagšanu vai saspiešanu pašam ne ideālos apstākļos.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pārsteidzoši, ka tas miljons reižu ir redzēts, kā tas tiek darīts sodas bisa pudelēs. Man prātā laužas doma, ka pop pudele var noturēt 100 psi, bet kaut kā es visu laiku redzu šķidru bronzu, kas tiek gatavota pop pudelēs šķidra branža = izšķīduši elektroni amonjakā to var izdarīt arī ar nātriju litija vietā. cilvēki ar 2 gadu koledžas ķīmijas zināšanām to sauc par bērza reakciju. Amonjaka zādzība no lauksaimnieka, iespējams, ir mazāk droša nekā bankas aplaupīšana ar ieroci visiem lauksaimniekiem ir ieroči un viņi precīzi zina, ko jūs mēģināt darīt, un ir aptuveni 25 % iespēja, ka jūs nogalināsiet sevi pirmajā mēģinājumā, 10 % iespēja, ka jūs aizturēs ar ieroci, līdz ieradīsies policija, un 40 % iespēja, ka jūs pat nevarēsiet izņemt to sūdus no tvertnes un ievietot kaut kur piemērotā, lai nozagtu. TĀ IR VISBĪSTAMĀKĀ LIETA, KO ESAT JEBKAD DARĪJIS. Kā jau teicu, paņemiet kādu amonija nitrātu, sulfātu, hlorīdu un ielieciet to pudelē ar nātrija hidroksīdu, ja vien neesat visveiksmīgākais mātessūķis pasaulē. Augstums, ko jūs saņemsiet, nozogot šo amonjaku, ir daudz spēcīgāks par jebko, ko jūs varat no tā pagatavot.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Mūsdienās es nedarītu neko tik muļķīgi es izmantotu tiešo hidrogenāciju palādijs uz oglekļa būt iedomīgs ir izaicinoši, bet visvienkāršākais visdrošākais ir push pull ar sarkanu un es es nebiju s******* par savu metodi es tikai teicu obligāto brīdinājumu, ka bērzs ir bīstamāks nekā tam vajadzētu būt ļaujiet teikt, ka es esmu dabūjis kopā pilnu amonjaka laboratorijā agrāk, un es teikšu, ka tas ir līdzās fluoram un jā, viens katls bērzs vai krata un cep ienāca masveida lietošanā, kad Es biju pirmkursnieks koledžā, tāpēc pirms kāda laika tas ir bijis ap mēs pārgājām no sodas pudeles uz ugunsdzēšamajiem aparātiem ar īpašiem instrumentiem, lai varētu sasniegt to un ventilācijas, bet kur es dzīvoju jums nav nitrātu jūsu aukstā iepakojumā tikai urīnviela un viss punkts viena daļa bija ērtības man patīk 1 apspriest ķīmiju kopā ar reālās pasaules ķīmijas kopā ar pēc norādījumiem skriptu Kitty ķīmija cuz Dievs zina, es esmu darījis visu, ko jūs nekad nevajadzētu darīt, bet varbūt visi nav tik stulbs kā es
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
36
Points
18
Es zinu, vai ne? Cilvēki dažreiz dara visbriesmīgākās briesmības, un, ja viņiem nenotiek kritisks negadījums, nu, visi pārējie to vienkārši ņem kā pierādījumu un palaiž ar to! Es reizēm gatavoju ēst kopā ar vienu puisi, kurš UZSVER, ka viss, ko mēs gatavojām, ir jāūdensina ar viņa ugunsdzēšamo aparātu. Tas pats ņurdīgais no septiņdesmitajiem gadiem vai kaut kā tamlīdzīgi. Tieši tad, kad mēs sākām gatavot, viņš atskrūvēja vārstu no augšas, iebēra pāris pilnas dūres akmens sāls, ielēja sērskābi, ieskrūvēja vārstu atpakaļ, pievilka to, pēc tam izgāja ārā pie telefona staba un, turot šo veco pakaļdarba ierīci par gredzenu, kas iet apkārt augšdaļai, trāpīja ar to pa staba malu, radot tajā lielu bedri. Nezinu kāpēc, jo tam bija spiediena mērītājs! Tad viņš atgriezās un novietoja ugunsdzēšamo aparātu stūrī, tad pievērsās tam, kas vēl bija jādara ar notiekošo sintēzi. Tas mani kaitināja, jo vienmēr, kad es nodarbojos ar ražošanu vai darīju kaut ko tādu, par ko mani varētu aizvest uz cietuma autobusu, es vienmēr biju kluss, modrs un klausījos, vai nav dzirdamas skaņas, kas varētu liecināt par problēmu... Būtībā vienkārši nervozu un satrauktu, bet lielākā daļa cilvēku to nevarēja pateikt. Tomēr tas mani padarīja nedaudz nervozu. Un katru šausmīgo reizi, strādājot, es aizmirsu par šo nolādēto ugunsdzēšamo aparātu, un katru nolādēto reizi tas mani..... Es strādāju mierīgi, savā mazajā pasaulē, kad pēkšņi: "KLAAANG!!!!" No ugunsdzēšamā aparāta sāniem parādījās bedre, kas mani pārbiedēja un pārbiedēja, AR KO MĒS IZDRAUDZĪT!!!!. Ja man rokās bija kaut kas, ko es parasti nometu, jo, tiklīdz tas e
nī ass bija 3 soļus pret durvīm!!!!. Un tad katru reizi šis assītis kliedza: "Gāze ir gatava!!!" It kā mēs būtu aizturēti, gaidot to vai kaut ko tamlīdzīgu!!!!. Dievs, viņš mani, kurva, izsūca! Un es visu laiku baidījos, ka tas, kurva, uzsprāgs!!! Tas notika kādas piecas reizes, un tad es atteicos ar viņu strādāt. Lol
 

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Es vienkārši sajaucu amonija nitrātu un nātrija hidroksīdu, teiksim, gāzes kannā ielaidu šļūtenē kādu kaķenīti un pēc tam traukā sausā ledū.
 

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Es negribu sākt uzbudinošu eksistenciālu teorētisku sarunu lol es jau domāju, ka esmu pats sev uz pakaļgalu, bet no šejienes kļūst vēl sliktāk huh lol o labi, jūs pilnīgi noteikti redzat, ka visas šīs saknes sākās alķīmijā, un tās ietekme ir dzīva vēl šodien lol bez aizvainojuma es skrienu izpludināt šo sūdu uz ielām cilvēkiem, kas ir narkomāni, kuriem tas ne mazāk rūp. Es esmu tikai godīgi mēģina atrast reālu veidu, kā nākt uz augšu pasaulē, un tas ir tikko rentabls darīt HI metodi, un es faktiski man ir daži palādija pārklājumu plāksnes, bet tas šķiet garš tumšs ceļš labās dienās es esmu veicis slāpekļskābe manā vannas istabā ar aukstuma paketes un miriatic un es nevēlos beigties ar ķekars Levo fucj ka sucker ass shit polar tīrs ir atpakaļ, bet jums ir pasūtīt to, un cilvēki, kas iesaistīti smurfing pietiekami kastes būs redonkulous nevēlos pievienot vēl vairāk par to, un man nav pelnīt pietiekami daudz naudas, lai hardley padarīt fuck idk jūs man pateikt, un es biju tikai gribēja zināt, ko darīt, kad man ir bezūdens amonjaks es varu iet atrast to kaut kur citur godīgi vienkārši cerēja uz vairāk praktisku skaidrojumu ar ārpus navigācijas ķekars fuck ass atsauces materiālu es būtu kaut kur labi vēdināms varbūt makeshift tvaika nosūcējs, ja iespējams, tas neņem, bet kā Oz par divām kastēm vienalga, pat ja man bija mazas partijas daudz mazas partijas, kas ir labi too
 
Top