[HELP] Izvēlos savu pirmo partijas reaktoru - ķīniešu reaktoru vai ne?

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Hei, draugi,

ir pienācis laiks man izvēlēties savu pirmo sērijveida reaktoru.

Lai reakcijas palielināšanas laikā nevajadzētu iegādāties vairāk nekā vienu reaktoru, kā arī, lai ietaupītu izmaksas turpmāk, es vēlētos iegādāties 100 l stikla reaktoru.
Pirkt 2-10L reaktoru, ieskaitot dzesētāju + vakuumsūkni, lai vēlāk, iegādājoties 100L reaktoru, to atkal pārdotu, man šķiet pārāk liels risks.

Kāda ir jūsu pieredze ar ķīniešu sērijveida reaktoriem?

Es pieņemu, ka tādi uzņēmumi kā USA LABS arī ražo Ķīnā un tikai mazumtirdzniecībā Amazon, tāpēc vai man būtu labāk pirkt tieši no Ķīnas ražotāja?

CLEARNET BRĪDINĀJUMS - ŠAJĀ RAKSTĀ IR CLEARWEB SAITES

Esmu saņēmis vairākus piedāvājumus, kurus vēlos šeit uzskaitīt:

Lab1st

Es esmu pieprasījis piedāvājumu un šobrīd gaidu to, bet tie ir ļoti dārgi, salīdzinot ar citiem. 200 l sērijveida reaktors bez vakuumsūkņa un dzesētāja maksā 17 500 €.

ASV LABS

- 100L stikla reaktors ar apvalku, ieskaitot dzesētāju + vakuumsūkni: 28 049 €.
Saite: https://www.amazon.com/USA-Jacketed...ards/dp/B09T3QLWQT?ref_=ast_sto_dp&th=1&psc=1


YUANHAI:

- 100L stikla reaktors ar apvalku: 3.350€
- Cirkulācijas dzesētājs: 1.000€
- Cirkulējošā sildīšanas vanna: 1.260€
- Ūdens cikla vakuumsūknis: 450€

- 20L Rotavap: 3.150€
- Cirkulācijas dzesētājs: 2.000€
- Ūdens cikla vakuuma sūknis: 450€

- 50L Rotavap: 4.200€
- Cirkulācijas dzesētājs: 2 250€
- Ūdens cikla vakuuma sūknis: 450€

Saite: https://yuanhuai.en.alibaba.com/

Cincerly,

Koko
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Vienkārši iegādājieties, lai sāktu ar 20 litru kolbu ar apaļu dibenu, 2 vai 3 kakliņu. Jūs varat izgatavot no 2 kakliņu, 3 kakliņu, ja vēlaties. Tas ir daudz lētāk
sildiet to ar gāzi un izmantojiet gar augšējo maisītāju ar stieni līdz 20 diametram, jums tas jāpērk atsevišķi, jo maisītāji atbalsta tikai 6 diametru.
iegādājieties arī 10 vatu akvārija sūkni un labu kondensatoru.
arī labs termometrs un pH papīra vai digitālais pH mērītājs.

ieteicams pasūtīt arī labu starta komplektu, jo savienotāji ir spailēs, kolbās un vēl daudz ko citu.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
ja pērkat ārpus eiropas, jums jāmaksā arī ievedmuitas nodoklis 21%.
tātad par 10 000 € tas ir 2100 € papildus.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Paldies, draugs, tev taisnība - sākumam tas, iespējams, ir labs risinājums, lai iepazītos ar procesu un reakciju!

Atradu lieliskus variantus un pasūtīšu tos, paldies!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Vai tikpat labi nedarbotos arī sildīšanas mantija vai karstā plīts?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
nav paredzēts 20 litru kolbai
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Es atradu 2100 W sildīšanas mantiju, kas patiesībā ir piemērota 20 l kolbām.

Man šķiet ērtāk nekā izmantot gāzi vai karsto plīti.

CLEARNET BRĪDINĀJUMS


Vēl viens ar 3000 W


Pirmais ir diezgan lēts un uzkarst līdz 350 °C, bet otrais var uzkarst līdz 450 °C.

Izmantojot NaBH4/CuCL2 metodi, 80 °C temperatūra netiek pārsniegta, un tā lieliski derētu, P2P metodei, ko jūs izvēlaties, tās arī derētu, jo ir vajadzīga 165 °C temperatūra.

Kā jūs domājat?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Jūs darāt to, kas, jūsuprāt, ir labs .

Es to nekad neizmantoju, jo man daudz vairāk patīk gāze, un vissvarīgākais ir sajaukšana virs galvas ar 1500 t/min.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Izmēģināšu abus variantus, jo abus esmu redzējis laboratorijas bildēs internetā, un tad izlemsim, kas man derēs vislabāk :)


Paldies par padomu!
 

adroitsynth

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Kādā valstī jūs atrodaties?

Kad es sāku strādāt, reaktoru pasūtīšana bija tīrais neprāts, tagad, kad jau vairāk nekā desmit gadus konsultēju kaņepju nozarē Kalifornijā, ASV. Es varu pasūtīt 10 100 litru reaktorus, nemirkšķinot acs kaktiņu.

Tāpēc es, iespējams, varēšu jūs nošaut vai pat atvieglot pasūtījumu, lai gan es nodarbojos ar konsultācijām. Vēlos uzreiz pievērsties "ķīniešu" jautājumam. Ir daudz ražotāju, un daudzi to produkti izskatās identiski, no pieredzes varu teikt, ka dažiem ir pienācīga kvalitātes kontrole, bet citiem vienkārši pietrūkst kvalitātes kontroles. Problēma rodas tad, kad jūs nonākat pie klientu apkalpošanas vai nomaiņas/trūkumu novēršanas.

Bet, ja runājam godīgi, jo īpaši kaņepju nozarē, tam nav nozīmes, jo, ja vien tas ir stikls un notur šķidrumu, lielākoties viss ir kārtībā. Papildu aprīkojums ir cits jautājums.

Tātad, lai jums vislabāk palīdzētu, kurā valstī jūs atrodaties un ko jūs vēlaties darīt ar savu reaktoru? Ticiet man, es esmu redzējis un darījis visu, uzbūvējis daudzas daudzmiljonu dolāru vērtas laboratorijas un daudzas lētākas laboratorijas, kas darbojas ap dārgākām, kurās doktori ar doktorantūras grādu grieza aizbīdņus un ciparnīcas.

Ja viss, kas jums nepieciešams, ir viegla sildīšana un dzesēšana ar maisīšanu, tad jūs nevarat kļūdīties, bet, ja jums ir nepieciešama precīza konstrukcija, lai pielāgotos gaisam un ūdenim jutīgiem procesiem vai precīzai temperatūras vadībai, tad jums ir vajadzīga kāda vadība.

Arī reaktori ir labi piemēroti refluksa procesam, bet ne reģenerācijai, un, ja domājat par kristalizāciju, tad vēlaties reaktoru ar filtru, kuram ir filtra plāksne un apakšdaļa, kas izkrīt, lai to varētu viegli savākt.

Ķīniešu ražotāji var izcili veikt sildīšanu un dzesēšanu, īpaši par attiecīgo cenu, vakuuma - ne tik ļoti.

Dodiet man zināt, draugs, labprāt palīdzēšu!
 
Last edited:

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ei, cilvēk,

liels paldies par atsauksmēm.

Ņemot to vērā, es pašlaik dzīvoju Centrāleiropā un man nav uzņēmējdarbības pieredzes nevienā nozarē, kas varētu būt noderīga, lai pasūtītu lielas summas partijas reaktoru no Ķīnas. Turklāt tas ir dažu nedēļu/mēnešu uzdevums, bet es vēlos, lai viss būtu gatavs un gatavs, kad pienāks īstais brīdis.

Mērķis būs tikai amfetamīna brīvās bāzes ražošana.

Vai esat atvērts privātai tērzēšanai?

Esmu pārbaudījis vairākus Ķīnas uzņēmumus un vienmēr izvēlos tos (papildus kvalitātes izskats un cenas), kas piedāvā lielisku klientu apkalpošanu visā procesa gaitā.

Es vēl neesmu veicis pasūtījumus, tāpēc laiks sākt diskusiju būtu ļoti piemērots.

PS - Es nevarēju piekļūt savam kontam aptuveni 2 nedēļas, tāpēc no rītdienas pilnībā atgriezīšos.

Cincerly,

Koko
 
Top