HELP! pabeidzu savu mikro mēroga MDMA partiju ar jauno PMK, bet tā pienācīgi nesmird, ko es darīju nepareizi?

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Tātad, izpildīju visus soļus, viss bija ļoti ļoti labi, soli pa solim ar panākumiem... pēdējais solis, kristalizācija ar destilāciju - (IPA/ksilēna iztvaicēšana ar HCL) , kristāli parādījās, iestrēga apakšā, bet ļoti ļoti ļoti brūni... tad, kad ļāva iztvaikot, mēģināja mazgāt ar acetonu, un tikai neliela brūnā krāsa pazuda, bet lielākā problēma ir smaka... nav safrola smaržas, patiesībā smaržo pēc ksilēna, tikai daži, bet smaržo pēc ksilēna...

kristālus es uzliku uz sildīta IPA piesātinātā šķīdumā, lai redzētu, kāda lieluma kristālus es iegūšu rīt, man jāsaka, ka kušanas temperatūra ir 100% pareiza, un dzeltenums bija tieši tāds, kā aprakstīts vecajā rodija receptē, viss bija PERFEKTĪTS, izņemot smaržu un krāsojumu.

man jāsaka, ka jaunais pmk , vasks nekad nav devis perfektu dzeltenu dzidru eļļu kā vecais, šis jaunais KETONE būs brūns... mēģināja visu tīrīt, bet šķiet, ka tas ir tikai tumši brūns pats par sevi, tāpēc es pieņemu, ka ļoti brūnie kristāli ir ok ... bet LŪDZU!!! kā atbrīvoties no ksilola? kā var atbrīvoties no ksilola? ar iztvaicēšanu vien nepietiek?

tnx in advance
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Teorētiski var palīdzēt žāvēšana un pārkristalizācija. Vai jums ir foto?
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8

izmēģināts viss , žāvēts pareizi , pat vakuumā ar kalcija hlorīdu, un pārkristalizēts pēc mazgāšanas verdošā acetonā...un nekas.... es pieļauju, ka jābūt tam jaunajam vaskam .... tas smaržo kā "konfekte" tikai pēc pārveidošanas MDP2P ir viegla sasmarža..
 

gyq0514

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
hey bro im trying to play with mdma
es varu iegūt pmk no Ķīnas, bet es tikai neesmu pārliecināts, kuru no tām man vajadzētu iegūt.
Vai jūs pls varat dalīties ar manas jaunās pmk numuru, kuru jūs izmantojāt?
Liels paldies !
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
visi CAS darbi... es atbildēju jums privātā ziņa u nosūtīja man.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Lai nodrošinātu tīrību, varat izmantot bisulfīta aduktu, mēs publicēsim video, kā to izdarīt.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
galaprodukts ir ļoti labs, veica TLC , Bur problēma ir ļoti tumšs colur no rezultāta... nav saistīts ar piemaisījumiem per skatīt....acetona mazgāšana nav nekas.... un smaržas problēma tika novērsta pēc pārkristalizēšanas piesātinātā ūdenī.
ceru, ka šī sistēma, ko jūs minējāt, var palīdzēt ar krāsu , mans kristāls ir gandrīz melns, bet tīrs.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Vai jūs varētu pastāstīt, kā jūs veicāt kristalizāciju, lūdzu?
 
Top