palīdzība tiešsaistes veikala izveidei

calmtree

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 17, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Vai kāds zina kādu, kas varētu man palīdzēt pls? Paldies!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Pastāv daudzi risinājumi. Ar to jums palīdzēs jebkurš tīmekļa izstrādātājs. Taču jūs saskarsieties ar mārketinga problēmām. Vispirms vislabāk ir izvietot savus sludinājumus tematiskajās tirdzniecības vietās.
 

calmtree

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 17, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
patīk kādā konkrētākā šī foruma daļā? Piemēram, uzņēmējdarbības atbalsta sadaļā?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Kādus produktus plānojat pārdot tiešsaistes veikalā?
 

calmtree

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 17, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
varbūt vēlāk dažas citas zāles, bet galvenokārt nezāles
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ja neesat tīmekļa vietņu izstrādes eksperts, vislabāk ir publicēt sludinājumus DNM.

Ja plānojat izveidot savu veikalu, ir vērts lūgt uzticamu ekspertu palīdzību.

Pastāv iespēja izmantot gatavus atvērtā koda risinājumus.
Piemērs: https: //btcpayserver.org
 
Last edited by a moderator:

calmtree

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 17, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Paldies jums līdz šim!:) Ko nozīmē DNM?
Vai jūs zināt kādu forumu vai kādu no šī foruma dalībniekiem, kurš ir kaut kas līdzīgs ekspertam?

Paldies par saiti
 

xpert

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 18, 2021
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tas ir ļoti vienkārši, jūs varat izveidot tīmekļa vietni WordPress
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Darknet Market (DNM)
Atvainojiet, es nevaru nevienu ieteikt. Ja es jums atradīšu kādu speciālistu, un viņam veiksies slikti, es negribu, lai mani par to vaino.
 
Last edited by a moderator:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18

Pirmkārt, es vispār neizmantotu PHP tādiem uzdevumiem kā šis. Ir iemesls, kāpēc finanšu iestādes izmanto Java. Neiedziļinoties detaļās: Vispārīgi runājot, Java piedāvā pseidostingro rakstību, kas atvieglo kļūdu atklāšanu, tātad arī labošanu, tādējādi nodrošinot lielāku drošību, jo viss darbojas, kā tam vajadzētu. PHP ir vairāk "hacky", jo jūs varat darīt diezgan nepatīkamas lietas (piemēram, anonīmas funkcijas ar citām funkcijām, kas ģenerētas no lidojuma, un viss darbojas maģiski labi). Kopumā PHP ir drošs, un, ja kodējat tīru kodu, nevajadzētu rasties problēmām.

Bet wordpress ir ideāls karkass, lai to neizmantotu uz tā. Tā ir liela un ir tik daudzu hakeru mērķis. Atkarībā no izmantotajiem spraudņiem jūs varat radīt drošības caurumus. Un diemžēl lielākajai daļai wordpress lapu ir nepieciešams JavaScript.

Jums vajadzētu būt javascript, ja esat tikai klients. Patiesībā oficiālā TOR izstrādātāju komanda iesaka ieslēgt JavaScript, jo, ja tas ir izslēgts, ir viegli iegūt jūsu pirkstu nospiedumus un sekot jums (vienam no 100 tor savienojumiem javascript ir izslēgts vai tamlīdzīgi).

Paturiet prātā, ka lielākā daļa anonimizācijas uzlaušanu veica, izmantojot JavaScript (piemēram, WebRTC zvanus). Ja esat pārdevējs, jums tas būtu jāizslēdz.

Bet jebkurā gadījumā PHP (pats par sevi, natively) un Java (izmantojot Frameworks) piedāvā lieliskus veidus, kā rīkoties ar klasiskajām tīmekļa vietnēm (sesiju apstrāde, tāpēc tīmekļa vietne bez js var justies kā parasta tīmekļa vietne).

Šis forums šeit, piemēram, ir lielisks, jo piedāvā vārtus uz abām pasaulēm. Dažas lietas ir grūti realizēt bez JS (piemēram, spoilerim ir nepieciešams JS, bet ir hacky veidi, kā to panākt tikai ar CSS).
 

calmtree

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 17, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Es saprotu! Es jūs nevainotu, bet es saprotu, ka jūs vienkārši to nedarāt
 

calmtree

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 17, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Paldies par visu informāciju!
Tātad jūs iesakāt Wordpress vietā izmantot PHP vai Java.
Es pagaidām izmēģināju tikai Wordpress, bet domāju, ka varu to iemācīties ar Java / PHP.
Pagaidām paldies
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Wordpress ir rakstīts PHP valodā. Tā sākotnēji ir "rakstu pārvaldības sistēma", kurā var strādāt pie bloga un publicēt to noteiktos datumos, pievienojot komentārus. Līdzīgi kā daudzi laikraksti.

Jebkurā gadījumā ar noteiktiem spraudņiem, piemēram, woocomerce, jūs varat to pārveidot par veikalu. Bet, tā kā wordpress ir tik bieži izmanto tā parasti mērķis daudzi hakeri. Bet citādi es teiktu, ka tam vajadzētu būt drošam.

Vienīgā sliktā lieta ir tā, ka dažiem cilvēkiem ir izslēgts javascript, tāpēc viņiem wordpress var nedarboties. Jo jā js ir pavediens vendor Es nedomāju, ka gov varētu spēlēt savu kārti ārā (izmantojot tor pārlūka js dzinēja ievainojamību) par nejaušu vendor, bet es domāju, ka viņi varētu izmantot šādas lietas, drīzāk, lai noķertu pedofilu vai teroristu, jo, ja viņu triks kļūst publiski tas tiks labots ar kopienas (atvērtā koda tor).

Es teiktu, ka Wordpress ir labi pat grupai pārdevēju, kas to koplieto, izņemot, ja jūs plānojat izveidot jaunu balto māju tirgu, tad jums vajadzētu sākt uztraukties par js neizmantošanu, vairākiem slēptiem sīpolu pakalpojumiem (lai atbalstītu vairāk lietotāju vienlaicīgi), captcha, lai izmet botus...

Hell daudzi cilvēki dont pat saprast, cik daudz drošības WHM bija. Piemēram, viņi pat pārbaudīja, vai jūsu pieprasījums nāk no īstas pārlūkprogrammas implementācijas, man pagāja ilgs laiks, lai saprastu, kā viņi to izdarīja:

Tas, ko es darīju, bija visu pieprasījumu pārsūtīšana uz viņu serveri un atbildēšana atpakaļ. Jūs varat to izmantot, lai pārstāvētu pilnīgu oriģinālu vietni, bet vienīgais faktors, ko jūs maināt, ir btc depozīta adrese... Tās būtībā cilvēks pa vidu. Nē, es nekad to izmantoja, lai phish nevienam, reasearch tikai. Vispirms es izmantoju vienkāršu JAVA serveri, kas bija tikai novirza pieprasījumu uz sākotnējo serveri. Tas nedarbojās, un man nebija ne jausmas, kāpēc. Kad es mēģināju to pašu ar nginx, tas darbojās labi. Tad es uzzināju, kā viņi to darīja... Viņi pārbaudīja, vai galvenes sākas ar lielajiem burtiem, kā noteikts definīcijā. Lielākajā daļā implementāciju galvenu nosaukumi bija rakstīti ar mazajiem burtiem. Bet tor pārlūkprogramma un lielākā daļa pārlūkprogrammu izmantoja "lielo burtu" nosaukumus, piemēram, "content-type" pret "Content-Type". Tāpēc es izmantoju python neapstrādātu ligzdu, lai un izveidot savu http fucking reuqests! Un tas darbojās kā šarms.

Piemēram, Dread nav šādas aizsardzības, tāpēc jūs varētu viegli uzrakstīt pikšķerēšanas vietni Dread.

Kā redzat, aizkulisēs saistībā ar drošību notiek daudz vairāk sūdu, bet pat ja jūs pārdodat aptuveni 20 000$ dienā, es daudz neuztraucos. Tāpēc vienkārši iztrakojieties un izmantojiet wordpress, bet ļaujiet profesionālim to uzstādīt jums.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Ja jūs tikai sākat, tad vienkārši izveidojiet vienkāršu html lapu, kurā prezentēti jūsu produkti.

Kopīgojiet savu e-pasta adresi, wickr neatkarīgi no tā, ko izmantojat saziņai. Es domāju, ka tas būtu labi beginining jums nav nepieciešams pilnībā automātisku veikalu, ir tik daudz sūdi labu darba veikalu, kas jādara, piemēram, pārbaudīt kripto cenu uz dolāru jau ir "sarežģīts" uzdevums (vai jūs izmantojat dienas cenas? ja jā, kā jūs aprēķināt tos, piemēram, 10% + utt. pp.

Daudz vieglāk, ja jums nav daudz klientu, lai to darītu manuāli vienalga. Vienīgais, par ko jums vajadzētu uztraukties, tad ir veids, kā saņemt tūlītēju paziņojumu, kad klients jums raksta (piemēram, ar wickr nav problēmu).

Btw. Es neizmantoju wickr, jo tas pieder amazon, tā slēgtais pirmkods un nav pārredzamības, un esmu diezgan pārliecināts, ka federāļi drīzumā no turienes izsitīs sūdus, kas izraisīs masveida arestus visā pasaulē.

Vienkārši izmantojiet katru reizi fucking pgp! Tas nav tik grūti to darīt manuāli. Ja jūs joprojām vēlaties, lai būtu konformt no wickr, bet ir droša, tad es varu droši ieteikt wire.com tā atvērtā koda uz github. Neaizmirstiet, ka savienojums nav drošs, tāpēc jums joprojām ir nepieciešams palaist to pāri tor vai ne pieteikties vpn + ēnu zeķes. I wouldnt lejupielādēt to no anywhre (piemēram, Play Store), bet veidot to no pirmkoda. Avotkods ir drošs, un, pat ja serveri tiktu kompromitēti, visa saziņa tiek automātiski šifrēta (jūs neredzat neko no tā kā wickr), tāpēc serveris redzētu tikai šifrētus ziņojumus. Šis ir vienīgais īstais ziņnesis, kas ļauj to izveidot no pirmkoda, nevajag arī mitināt serveri.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Ja jūs vienkārši pārdodat nezāles, vienkārši atveriet pārdevēja kontu Cannahome vai Cannazone tirgū vai kādā no citiem tirgiem. tas nav tā vērts, lai nezāles. pētniecības ķīmijas veikaliem veicas labi tho. arī, ja jums ir lieli augstas kvalitātes nezāļu daudzumi un esat ES, es varētu būt ieinteresēts, rakstiet man.
 

BMO

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 15, 2021
Messages
1
Reaction score
0
Points
0
Es varu izveidot u visu veikalu, kas jums nepieciešams. Tikai Monero, droša WordPress, iekļauta DDoS aizsardzība. Tik daudz sarakstu, cik vēlaties, attēli, tumša tēma. Jums nav jāmaksā gandrīz nekas iepriekš, jūs maksāsiet, ja būsiet apmierināts ar veikalu. Hit mani, ja tas izklausās aight.
 

onionexpress

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2021
Messages
28
Reaction score
6
Points
3
Sveiki, vai ir droši izmantot tādas gatavas tīmekļa vietņu platformas kā shopify?
 
Top