Palīdzība vienkāršas tablešu preses mehānisma projektēšanai

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Hei 👋, man ir nepieciešams, lai kāds man palīdzētu noskaidrot, kā izstrādāt un uzbūvēt vienkāršas CandyLand mini vienpunktu tablešu preses izmešanas mehānismu, līdzīgu tiem, ko var iegādāties vairākos ķīniešu no piegādātājiem. Tā kā ir grūti importēt visu mašīnu, es nolēmu šo mašīnu uzbūvēt pats, jo pašas preses konstrukcija ir diezgan vienkārša un visas detaļas, izņemot pašu tablešu veidni, ir legālas, lētas un viegli iegādājamas. Kā atlīdzību tiem, kas man palīdzēja, es dalīšos ar konstruēšanas plānu kā pamācību par visu apdares projektu.
 

Attachments

  • 6LXqAVma7D.jpg
    6LXqAVma7D.jpg
    196.5 KB · Views: 229
  • UeF4vxK5Y7.jpg
    UeF4vxK5Y7.jpg
    57 KB · Views: 198

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Hei , man ir nepieciešams, lai kāds man palīdzētu . Pati prese jau darbojas, bet, tā kā iekārtai nav pamatplāksnes ar padevēju un izmešanas mehānismu, ir iespējams izgatavot tikai atsevišķas tabletes, jo katra tablete no presformas ir jāizmet ar rokām. Es mēģināju izdomāt, kā atjaunot pamatplati, bet diemžēl es nevaru izdomāt, kā atjaunot izmešanas mehānismu, jo man trūkst mehānisko/konstruktoru zināšanu, tāpēc tagad esmu iestrēdzis. Tāpēc ceru, ka kāds no klātesošajiem var man palīdzēt, kā noformēt un atjaunot mehānismu, kā tas parādīts attēlos. Es mēģināju atrast ki programmatūru vai kaut ko līdzīgu, lai projektētu šo daļu, bet es nevaru saprast, kā precīzi izstrādāt mehānisma dizainu un pēc tam to pārbūvēt ar detaļām no vietējā datortehnikas veikala. Tāpēc varbūt var kopā ar mani to izstrādāt vai norādīt man virzienu, kā to pārbūvēt.
Kā atlīdzību tiem, kas man palīdzēja, es dalīšos ar konstrukcijas plānu kā pamācību par visu apdares projektu bez maksas, un jūs saņemsiet arī dažas xanax vai xtc tabletes par brīvu! Uz veselību!
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Jums tas ir jāpērk no alibaba, pārdevējs var nosūtīt divos sūtījumos, lai muitai nerastos aizdomas.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Ja jūs kādreiz interesē, es zinu arī puisi ar konkurētspējīgām cenām!

https://imgur.com/a/H8LKmR6
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Man ir pārdevējs, ar kuru jāstrādā, ja vēlaties iegādāties, es jums palīdzēšu
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Ja vēlaties veidot virzuli, tas ir bullshit
Laika un naudas izšķiešana, jo es mēģināju pirms jums, un tas nedos rezultātu
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Sveiki, es esmu Marty€mcfly un esmu ieinteresēts sniegt nelielu padomu. Šāda veida lietās man ir neliela pieredze. Tablešu presēšanas mehānisms nav tik vienkāršs, kā šķiet.

Sāciet ar zināšanu, ko jūs spiežot, jo ir atšķirība starp gaidāmajām fizikālajām īpašībāmfarmaceitiskās vai uz ielas ražotās tabletes. Tā kā tas ir iespējams, ka jūsu ražo tos, lai apmierinātu pieprasījumu, paļaujas uz fizisko izskatu klientiem.

Starp abām formām, kniede un mehānisms, kurā plāksnes piemēro spiedienu divos intervālos, ir jāizprot sīkāk, jo jūs nevēlaties veltīgi tērēt savu laiku.

Šī mašīna ir izrādījusies ne tik vienkārši lietojama💯:
https://imgur.com/a/sTcN7td
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Thx par palīdzību, bet es negribu jaunu mašīnu, man vajag tikai veidu, kā izspiest tabletes no manas jau strādājošās preses, ko es uzbūvēju pats. Pretējā gadījumā nav iespējams 30 minūtēs saražot vairāk par 10 tabletēm.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Man jau ir darboties spējīga tablešu prese, man tikai jāizdomā, kā tablete pēc nospiešanas tiek izstumta!

Tāpēc, lūdzu, norādiet man, kā pārbūvēt šo vienkāršo mehānismu, kā tas parādīts manos attēlos.

Es esmu pārliecināts, ka to ir iespējams pārbūvēt ar 3d printeri un vai kādu metālapstrādes prasmi.

Diemžēl alibaba nav pārdevēju, kas pārdod tikai pamatplati ar izmešanas mehānismu.

Nav iespējams šo mašīnu izmest muitā, jo tā tiktu aizturēta pasta nodaļā, lai samaksātu nodokļus, vai arī mani pieķers, kad mēģināšu to paņemt.

Tāpēc mana vienīgā iespēja ir to atjaunot.

Vai kāds zina, kā iegūt izmešanas mehānisma plānu?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Tā vietā, lai piemērotu spiedienu no vienas puses, jums būs nepieciešama "pīrāga" (torusa) formas presformas forma, kur cikla beigās presformas apakšdaļa tiek atvilkta, un augšējais stienis izspiež tableti caur apakšdaļu. Vislabākais veids būtu savienojuma stienis no sviras ar izciļņiem.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Paldies par padomu!
Man jau pieder donga forma un do, bet es ar lielām pūlēm varu izspiest tikai vienu tableti, jo tagad izmantoju iestatījumu.
Man ir dažādas idejas, kā īstenot mehānismu vai vismaz tādu pašu kā tavs, bet, lai to izdarītu, man ir nepieciešams precīzs plāns vai vismaz precīza mehānisma fotogrāfija, lai noskaidrotu precīzus izmērus vai vismaz to, kā un kādas detaļas man jāveido un jāpērk, lai pareizi uzbūvētu izmešanas mehānismu.
Es domāju, ka ir jāpalielina jauda, lai izstumtu tabletes no veidnes uz augšu.
Man ir arī grāmata par to, kā tiek izgatavotas dažādas tablešu preses, bet ir grūti (bet ne neiespējami) uzbūvēt mehānismu.
Vislabāk būtu ar roku zīmēts vai vēl labāk 3d projekts ar precīziem mehānisma izmēriem, lai pārbūvētu katru detaļu.
Mērķis ir īsākā laikā saražot lielāku tablešu daudzumu.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Iegūstiet presformu ar caurumu, kas iet cauri visam, bloķējiet presformas apakšdaļu ar lineārā solenoīda stieni. Sviras gājiena beigās ievietojiet spiedpogas slēdzi, kas, kad tas ir aktivizēts (svira pilnībā uz priekšu), nedara neko, bet, kad to deaktivizējat (sākat vilkt sviru atpakaļ), solenoīds aktivizējas, pārvietojot stieni uz augšu caur veidni un izspiežot tableti ārā. Nav nepieciešama sarežģītu detaļu izgatavošana.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Ziniet, man šeit patiešām noderētu palīdzība? Es gribētu polimēra šķīduma formulu savām tabletēm. Man ir panēšanas mašīna un smidzinātājs/gaisa kompresors, bet man ir vajadzīga recepte pārklājuma tablešu šķidrajam šķīdumam.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Thx par visu palīdzību, bet man vēl ir jāizdomā, kā pārbūvēt pamatplati + izmešanas mehānismu, kā redzams manā pirmajā ierakstā. Sveicieni
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Es izņemšu savu pamatplāksni un nofotografēšu jums, lai jūs varētu redzēt izmērus.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
U jau varat man pastāstīt vairāk?
 
You must log in or register to reply here.
Top