Palīdz Dievs! Mans D-mets kļūst dīvains!!

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Caur D-metha un acetona maisījumu es caurlaidu ūdeņraža hlorīda gāzi un ieguvu spīdīgu pulveri.
Tas atšķiras no hlorūdeņraža pulvera. Tas ir kā ļoti smalks "ledus"!
Es gribu iegūt metamfetamīna hidrohlorīdu, tad izšķīdināt hidrohlorīdu un pārkristalizēt, lai iegūtu lielus kristālus!
Bet es nezinu, ko es darīju nepareizi?
Vai es varu šo smalko ledu izšķīdināt ūdenī un pārkristalizēt?
Vai arī man tas ir jāizšķīdina un jāpievieno nātrija hidroksīds, lai iegūtu FB eļļu, un tad tas jādara vēlreiz?
Ak, Dievs, kāds, lūdzu, pastāstiet man, ko darīt!!!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Vai varat parādīt produkta fotoattēlu un atklāt sintēzes metodi? Forumā ir publicētas kristalizācijas metodes dažādos šķīdinātājos, tostarp kristalizācija ūdenī. Taču labāk vispirms iegūt pulveri, lai to pārkristalizētu.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Sveiki, kungs, es tikai vēlos uzzināt, vai "ICE" var tieši izšķīdināt un pārkristalizēt ar šķīdinātāju?
Vai arī eļļas ekstrakcijai ir jāizmanto sārms? Pēc tam ar ūdeņraža hlorīda gāzi, lai iegūtu metamfetamīna hidrohlorīdu, un tad to kristalizēt lielos kristālos?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Sveiki, kungi, es divas reizes veicu vienu un to pašu metodi un saņēmu atšķirīgus rezultātus!
Pirmais pa kreisi ir hidrohlorīds, es zinu, ka to var izšķīdināt noteiktā šķīdinātāja proporcijā un pārkristalizēt!
Otrais ir tā pati metode, tas ir vairāk līdzīgs kristālam!
Es gribu zināt, vai otro var izšķīdināt šķīdinātājā un tad iztvaicēt šķīdinātāju, lai iegūtu lielus kristālus?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
-
 

Attachments

  • C6tjaoRqn3.png
    C6tjaoRqn3.png
    3.4 MB · Views: 29
Top