Question Nepieciešama palīdzība, lai atgūtu mana drauga mantas!

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Nepieciešamības brīdī manam draugam bija aptuveni 8 unces metamfetamīna lausku, ko viņš iebēra galonā destilēta ūdens, lai zilie zēni to neatrastu. Tas darbojās un bija lielisks gājiens, bet tad mēs daļu ūdens iztvaicējām, un tas atgriežas atpakaļ kā balts pūkains pulveris. Tas joprojām dara savu darbu, bet viņš grib, lai tas atgriežas kā šķembas, jo to visi sagaida. Vai jūs, lūdzu, varat sniegt man soli pa solim? Mēs abi būtu ļoti pateicīgi. Paldies.
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
75
Reaction score
49
Points
18
Izšķīdiniet pulveri acetonā un ļaujiet tam lēnām iztvaikot Galvenais šeit ir to darīt lēni.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Tas palīdzēs uzkarsēt met/acetona šķīdumu tuvu acetona vārīšanās temperatūrai, vienlaikus to viegli maisot, tas palīdz pareizi izšķīdināt pulveri.

Tas, ko jūs meklējat, ir metamfetamīna rekristalizācija, domāju, ka tas palīdz zināt. :)
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
75
Reaction score
49
Points
18
Man šķita, ka tas ir efektīvāk, ja to atstāj aukstā vidē es nezinu kāpēc
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Ak, ko es jums teicu par palīdzību cilvēkiem tikai atbilstoši jūsu iepriekšējai pieredzei? Paldies jums, Ramsija kungs, šķiet, jūs esat glābis situāciju.
 

ImmortanJoe

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 16, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Nē, nav pareizi! Iegūstiet ACS klases 99,9 % izopropilspirtu. Uzkarsē to līdz vārīšanās temperatūrai, pēc tam pārlej to produktam citā stikla glāzē. Tas, kas neizšķīst, ir atkritumi. Kad jūs atdalīt šķidrumu no cietajiem atkritumiem, ielejiet to stikla cepamā traukā un ļaujiet tam sēdēt netraucējiet to kustība traucē procesu, tāpēc ļaujiet tai atdzist līdz istabas temp, tad uzmanīgi ielieciet to frig, līdz tas sasniedz, ko lielākā daļa frigs būtu iestatīts, kas ir aptuveni 33 grādi, kad tas sasniedz šo temp pārvietot to uz saldētavu, līdz tas sasniedz aptuveni -3 grādi, tad tas ir izdarīts. Iespējams, ka tajā vēl ir šķidrums, tāpēc pārlejiet to visu pār filtru, lai atdalītu šķidruma atlikumu, un ļaujiet kristāliem nožūt, un spirtu varēsiet izmest. Ja vēlaties, varat izmantot karstuma lampu, lai paātrinātu žāvēšanas procesu. Pēc tam, kad tas ir pilnīgi izžuvis, man patīk veikt aukstu acetona mazgāšanu, lai atbrīvotos no piemaisījumiem, kas parasti ir uz kristālu ārējās daļas. Tāpat man patīk atkārtoti uzvārīt šķidrumu pēc tam, kad esmu atdalījis labo šķidrumu, atdalot atkritumus, kas nešķīst & pirms tam es to jau esmu pārvērtis pulverī un veicis acetona mazgāšanu un, protams, ļāvis tam izžūt pirms spirta vārīšanas procesa daļas. bet tas nav nepieciešams. Vislabākais veids, kā to uzsildīt, ir uzvārīt ūdeni pannā un ievietot spirtu glāzē verdoša ūdens pannā. Šādā veidā ir mazāka iespēja, ka sāksies trauksmains inferno! Protams, nevajag būt idiotam un iepildīt pannā pārāk daudz ūdens, lai tas pārplūstu glāzē, jo tas būtu pilnīgs izgāšanās un liela ballītes nelaime, kā arī dārga ballīte!
 
Top