Palīdzība : Nitrostirēns > 2C-H > 2C-B

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Labdien, draugi! Daudzos forumos ir daudz informācijas, sarunu un brīvi, ticami sintēžu, kurās tiek apspriesta 2 konkrētu reaģentu izmantošana, bet man vajag kaut ko objektīvu.

Es meklēju šo "zelta standarta" sintēzi, ar kuru visiem ir panākumi, izmantojot nātrija borohidrīdu un vara hlorīdu.

Vai es varu diezgan vienkārši sekot
BBexperts video, kas attiecas uz amfreduktīvās aminācijas metodi? (Tas, kurā sīki aprakstīta NaBH4 +CuCl2 izmantošana), bet tā vietā izmantot 2,5 DMNS kā pN2P>amfetamīna aizstājēju.
Vai šādā režīmā tiks iegūta pienācīgi efektīva reducēšana
2,5 dimetoksiNS> 2C-H? attiecībā uz procedūrām un šķīdinātājiem?).

kāds šķīdinātājs(-i) šeit ir labākais? Daži saka, ka bezūdens. Daži izmanto ūdeni un spirtu. Daži saka, ka nav metanola. Jūs saprotat, pie kā es te nonāku. Internetam ir vajadzīga pamatīga praktiska izpēte.

Ir daudz sintēzes "samazinot " līdz argumentiem. "Vai arī es izmēģināju to un dabūju to. Tas varētu darboties, bet". Un tā tālāk.
objektīvs? Nē.
Couldni būt tik svētīts, lai dzirdētu čukstus", kas ir "zelta standarts", ko skūpsta Jēzus, glāsta Budas sintezators? "
(Lūdzu, lūdzu, šeit nav Moronija uzmācies sintezators. )
Man jau ar to ir gana. ;)

daudz mīlestības, ļaudis.
Jūsu ieguldījums tiks turēts ar pateicību.

Uzmanieties,
JesusTits.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
beta nitrostirēni ir daudz atšķirīgāki, lai reducētu, piemēram, alumīnija amalgama vienkārši nedarbosies (es apsolu... vismaz ne ar tādu pašu metodi kā p2np) tou var mēģināt NaBH4/Cu++, bet, lūdzu, dariet to nelielā mērogā, lai nebūtu izšķērdīgi, jo nav iemesla uzskatīt, ka tam vajadzētu labi darboties. Mans labākais padoms ir iegūt RedAl (nātrija bismetoksietoksi alumīnija hidrīdu), kas ir 65-70 % suspensijā toluolā un nav piroforisks, otrs veids ir LiAlH4 klasiskais ceļš. Veiksmi un esiet droši!
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
ko par Amberlight? Jonu apmaiņas sveķi, acīmredzot, piesūcināti ar nātrija borhidrīdu, ir efektīvi šajā reducēšanā, bet atkal trūkst informācijas. Vai jūs domājat, ka ērtības varētu pacelt uzacis var izmantot, bet es par to dzirdēju ļoti maz.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Amberlyst jūs domājat?
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3

Amberlite® IRA-400 hlorīda forma


https://www.sigmaaldrich.com/MX/es/search/60177-39-1?focus=products&page=1&perpage=30&sort=relevance&term=60177-39-1&type=cas_number
Es publicēšu dažus izmēģinājumus. Tas ir diezgan velnišķīgi forši. Ja tas darbojas
 

Donaldduck666

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Iv

Es pati gribēju saņemt tādas pašas atbildes cerams, ka kāds atbildēs ar mazliet plašākām zināšanām par šo sintēzi
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
pārbaudiet zemāku vītni.... V V V V
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Grūti noticēt, ka par to ir tik daudz informācijas, bet nevienā no tām nav nonākts pie laba secinājuma, vai nu ass, kas pieskaras niķeļa hlorīdam, ir sabojājis sarunu, vai arī viņi vienkārši nav nonākuši pie secinājuma. Kad kāds ievieto kādu izmēģinājumu, kādam par to kaut kas ir jāpierunā, tāpēc ir ļoti grūti pateikt, kas šeit darbojas.
 

Donaldduck666

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Es zinu, ka man ir tāpat, es visur meklēju sintēzi, izmantojot NaBH4 un cucl2, bet nevaru atrast neko konkrētu, ko kāds ir veicis.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Kāpēc vienkārši nesekot Šulginam līdz galam? LiAlH bažas?
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Nav piekļuves LAH
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
RedAl vai es nevaru ieteikt neko citu, kas varētu dot panākumus (augstspiediena H2 un Pd/C, bet tas ir mazām laboratorijām nesasniedzams un daudz bīstamāks).
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Vogela grāmatā ir bis procedūra, kuru es ar panākumiem ievēroju. Veiksmi!

P.S. mēģiniet sevi neaizdedzināt...
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Ļoti augstu vērtējams. Šī ir jauka mērogojama redukcija, kas ir tik ērta, ka tā ir gandrīz pārāk laba, lai būtu patiesa. Domāju, ka id dalīties, jo man tas ir jaunums. Vismaz man. Tas ir pirmais avots, kurā es esmu atradis Al un Cu. Ja tas palīdz vienam cilvēkam pēc mokošām stundām, kas pavadītas, šķetinot pavedienus, lai atrastu mazāk toksisku, mazāk bīstamu, efektīvu un mērogojamu nitrostirēna reducēšanu, tad mans darbs ir paveikts. Man nav ne jausmas, kas varētu būt šī persona....... Cerams, ka ne kāds, kas ir pārāk " spontāns." hehe ;).
 
Top