PALĪDZĪBA DROŠĪBAS ĀRKĀRTAS SITUĀCIJĀS

the-pope

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mums vajadzētu izveidot īpašu pavedienu vai sadaļu, vai kaut ko tamlīdzīgu ārkārtas gadījumiem, piemēram, es nejauši sajaucu _ ar _ un _ notika. Vai kāds var man dot padomu, kā neitralizēt _ ... utt...

Šim nolūkam ļaujiet man dalīties ar jums pieredzē, kurā es pašlaik esmu nonācis un, cerams, esmu veicis atbilstošus pasākumus, lai to atrisinātu.

Man HCl izšķīda cinka metāla gabals. Viss ritēja pēc plāna... Tad es atradu vēl dažus gabaliņus tā, ko es UZSKATU par cinku, bet patiesībā, visticamāk, tas bija alumīnijs.

Pēc sajaukšanas (uz karstas plīts) parādījās zilas putas un hlora smaka.

Neitralizēju ar ūdeni un dzeramo sodu... cerams...

Jebkurš ieguldījums ir apsveicams.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
163
Points
43
būs vēlu, pirms jūs saņemsiet jebkādu noderīgu informāciju tas tikai padarīs forumu mazāk noderīgu, un, ja foruma ķīmiķi ir tiešsaistē, jūs varat sazināties ar viņiem personīgi, viņi ir uzticami un viņu, lai jums kalpotu.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
10
Points
3
Strādājot ar nātrija hidroksīdu pēc tam, kad veikts NaBH4 redoks. Darba laikā pamanīju, ka cimds ir piepildījies ar ūdeni. Domāju, ka cimda iekšpusē esošais ūdens, iespējams, ir bijis piesārņots ar kādu nabh4 vai naoh. Manas rokas izskatījās mazliet līdzīgi kā pēc pārāk ilgas uzturēšanās peldbaseinā. Pārliecinājos, ka tās ir nomazgātas, un pēc darba pabeigšanas ilgi nomazgājos dušā.
Dažas dienas vēlāk āda uz rokām sāka lobīties, un tagad mana rādītāja augšdaļa ir tāda, it kā es to būtu apdedzinājis uz karstas virsmas. Kopumā pirkstu gali ir nedaudz nejūtīgi, un to tekstūra ir ļoti gluda. Vai tas ir kaut kas tāds, par ko man vajadzētu uztraukties, vai arī tas izzudīs pats no sevis?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Tas var kļūt ļoti sāpīgs diezgan ilgu laiku, pamatnes apdegumi ir vidēji, bet nav nekā, ko tagad var darīt, izņemot lietot pretsāpju līdzekļus. Jums būtu vajadzējis pusstundu vai ilgāk roku mērcēt atšķaidītā etiķskābē vai citronskābē, lai neitralizētu vēl esošo bāzi, tagad jau par vēlu, tikai uz nākotni.
 
Top