Question Palīdzība ar A-PHP sintēzi

islandgato

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Hei, puiši, es ceru, ka viss ok !

Vai kāds var man palīdzēt ar A-PHP sintēzi? Cilvēki saka, ka to ir ļoti viegli izdarīt, izmantojot A-PVP sintēzi.

Man ir piegādātājs jau gatavam 2-bromo-1-fenilheksān-1-onam, pirolidīnam, etilacetātam un sālsskābei.

Vai man būtu jāveic tikai A-PVP sintēzes aminācija?

Lūdzu, palīdziet man, mums jāattīstās kopā. 🙏
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
.man arī ir nepieciešams PRODUCE A-php vai jums ir sastāvdaļu recepte?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Es varu ar īpašu rūpību palīdzēt saprast domas, norādīt, kas jāpērk, un palīdzēt visā sintēzē (jums ir nepieciešams iegādāties heksanofenonu, halogenātu, aminātu), protams, maksas, bet shoud pastāstīt, ka viss, kas jums nepieciešams, jau ir forumā. :)
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
.bet tas nav tikai tas, ka man ir jāpērk viss pārējais ir kā ražot, jānosūta sastāvdaļu saraksts kopā tad palīdz man ražošanā
 
View previous replies…

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Nopirkt heksanofenons, Bromīns, Pirolidīns, spēcīgs maisītājs (3600rpm) un karstā plīts uz tā, nātrija tiosulfāts, nātrija karbonāts, etil acetāts, 2L kolba un kondensators un sālsskābe, acetons, izopropanols, tas viss, kas jums nepieciešams, lai iegūtu vairāk palīdzības, jūs varat wrime mani messege, bet mans maksā ir dārgs, tāpēc jums ir nepieciešams, lai dotu man kādu nodokli, ir laba diena. :)
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Vai man ir vajadzīgas tikai šīs sastāvdaļas? Vai man nav jāpērk vēl kaut kas cits? Un kā to pagatavot? Man ir nepieciešams video vai ceļvedis
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Ticiet vai nē, es paskaidroju tā, lai pērtiķis varētu to iemācīties, dont worry, im gona on holiday very soon so if you send me the tax now you will get 50% discount.
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
ok šī recepte ar šīm burciņām, cik daudz var pagatavot, kad 1K? gribēja vismaz 2K cepties
 
Top