Palīdzība pseidoefedrīna ekstrakcijas jomā

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Man ir tabletes, kas satur 60 mg pseidoefedrīna HCl, 2,5 mg tripolidīna HCl, kukurūzas cieti, laktozes monohidrātu, povidonu un magnija stearātu. Vai man ir jāveic tablešu A/B ekstrakcija, vai arī es varu tās vienkārši izšķīdināt etanolā, filtrēt un iztvaicēt?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Domāju, ka alkohols vilks triprolidīnu kopā ar pseidozinātni. Arī tad, ja jūs to bāzēsiet, triprolidīns kopā ar pseido pārvērtīsies eļļā un, protams, nogulsnēsies kopā ar pseido pēc gāzēšanas.
Es pats to neesmu darījis, jo vienmēr cenšos iegūt tabletes ar pseido kā vienīgo aktīvo sastāvdaļu, bet, manuprāt, ja jūs izdarītu vienu vai otru, jūs varētu iegūt šos divus amīnus atsevišķi un tad izdomāt, kā tos atdalīt. Kādā citā ierakstā kāds minēja par to, ka "smurfa dope" bija citādā krāsā, jo tā saturēja antihistamīnus. Tika izteikts ierosinājums, ka hlorēts pārtraukuma tīrīšanas līdzeklis jeb trihloretilēns, iespējams, varētu darboties? Tas izšķīdinās vai nu vienu, vai otru, un jūs varēsiet izfiltrēt cieto vielu.

Es pavadīju diezgan daudz laika, meklējot šīs dažādās šķīdības īpašības dažādām tablešu sastāvu sastāvdaļām gan aktīvajām, gan neaktīvajām. Šīs divas ir īpaši grūti nošķirt vienu no otras, šķiet, nevaru atrast daudz informācijas. Ja jums neizdodas atrast pareizos šķīdinātājus, lai tās izolētu, es domāju, ja jūs pārvērstu tās bāzes eļļā un pēc tam veiktu frakcionētu destilāciju, tas, iespējams, būtu labākais un vienkāršākais veids...

2,5 mg jebkurā gadījumā ir diezgan nenozīmīgs piemaisījums vai piesārņojums. 40 tabletes = 2,4 g PSE un ~ 100 mg triprolidīna, tāpēc, ja tās paliek kopā ar produktu, tas var būt pamanāms, bet es šaubos, vai tas būs traucēklis...
Es ceru, ka kāds no ekspertiem var izteikt savu viedokli..... Es labprāt rastu risinājumu vai jebkādus ieteikumus, kā atrisināt šo dilemmu pašam.. lai varētu saskarties ar līdzīgām problēmām.
Veiksmi,
o7
 

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Patiesībā es biju vairāk noraizējies par pseidosaistvielu atdalīšanu no saistvielām, nevis no tripolidīna. Ja tripolidīns tikai padara metamfetamīnu citādā krāsā un nemaina iedarbību, tad mani tas apmierina, ja tas patiešām ir šķērslis, es varētu iegūt trihloretilēnu, bet es domāju, ka tas nebūs tik pamanāms, ja tripolidīns tiks atstāts. Man diemžēl nav pieejamas tabletes, kurās kā vienīgā aktīvā viela ir pseido.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Domāju, ka ar alkoholu viss būs kārtībā, ciktāl tas attiecas uz pseidonīmu un saistvielu nodalīšanu. Etanolam vajadzētu darboties bez problēmām, man pašam patīk izmantot metanolu. Par IPA esmu dzirdējis labas atsauksmes. Lai kādu spirtu jūs izvēlētos, pārliecinieties, ka tas ir tīrs un bezūdens - bez ūdens. Es nedomāju, ka triprolidīns radīs kādas problēmas, bet jā, jūs to dabūjāt - vienkārši veiciet spirta vilkšanu, filtrējiet un iztvaicējiet, un viss būs kārtībā. Jūs esat gatavi veikt HI vai SnB? Dodiet man zināt, kā tas izdodas.

o/
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Labojums - TETRAhloretilēns Skatīt: "Tetra slazds" tablešu ekstrakcijai.
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Kā izšķīdināt pseidoefdrīnu no reactine Duo un rhinopront tabletēm ?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
TURPMĀK, LŪDZU, LIETOJIET ANGĻU VALODU. Bet šeit:
Sasmalciniet tabletes un izšķīdiniet metanolā vai izopropilspirtā. Cieto vielu filtrējiet un vēlreiz izskalojiet 2 vai 3 reizes. Izmetiet cietvielas un iztvaicējiet spirtu. Kad spirts ir izdzisis, paliek pseido- un triprolidīns. Es nezinu, kā triprolidīnu viegli izvadīt - varbūt tetrahloretilēns? (sīkāku informāciju sk. "TETRA slazdā") Bet es domāju, ka ar reakciju to varēs izmantot, mets varētu būt tikai nedaudz "netīrs" ar kādu antihistamīnu.
 
Top