Šeit sniegts praktisks skaidrojums par nākamo dzīvi, cilvēka dzīves mērķi, filozofiskiem/reliģiskiem faktiem, teorijām utt.

aksim

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Praktisks paskaidrojums ( piemērs ) :- `1. Vai jūs varat man pastāstīt katru sekundes detaļu no tā laika, kad esat piedzimis? ( man vajag katru sekundes detaļu ??, kas - ko jūs esat domājis un darījis katru sekundi).

Vai jūs varat man pastāstīt katru sīkumu par savu `1 lētāko minūti vai visu stundu, dienu, nedēļu, mēnesi, gadu vai visu savu dzīvi??

ja jūs nevarat man pastāstīt par šo dzīvi, tad kādi jums ir pierādījumi, ka jūs neaizmirsāt savu pagātni un ka jūs neaizmirsīsiet šo dzīvi arī nākotnē?

tas ir Fakts, ka Augstākais Kungs Krišna eksistē, bet mums nav tāda intelekta, lai Viņu saprastu.
ir arī nākamā dzīve. un es jau pierādīju, ka neviens zinātnieks, neviens politiķis, neviens tā sauktais inteliģents cilvēks šajā pasaulē nespēj saprast šo Patiesību. jo viņi iztēlojas. un jūs nevarat iztēloties, kas ir Dievs, kas ir Dievs, kas ir pēc dzīves utt.
_______
Piemēram, jūsu tēvs pastāvēja pirms jūsu dzimšanas. jūs nevarat teikt, ka pirms jūsu dzimšanas jūsu tēvs nepastāvēja.

Tātad tev ir jājautā mātei: "Kas ir mans tēvs?" Un, ja viņa atbild: "Šis kungs ir tavs tēvs," tad viss ir kārtībā. Tas ir vienkārši.
Pretējā gadījumā, ja jūs veicat pētījumu: "Kas ir mans tēvs?", turpiniet meklēt visu mūžu; jūs nekad neatradīsiet savu tēvu.

( tagad varbūt... varbūt jūs teiksiet, ka es meklēšu savu tēvu pēc D.N.A, vai es to pierādīšu ar fotogrāfijām, vai daudzām citām lietām, ko es saņemšu no savas mātes, un pierādīšu, ka tas ir mans īstais tēvs.{ Tātad jums ir jātic autoritātei. kas ir šī autoritāte? viņa ir jūsu māte. jūs nevarat apgalvot par fotogrāfijām, D.N.A vai daudzām citām lietām bez autoritātes ( vai jūsu mātes ).

Ja tu parādīsi DNS, fotoattēlus un daudzus citus pierādījumus no citām sievietēm, kas nav tava māte. tad kāda ir šo pierādījumu nozīme??} )

"Lai ko Tu būtu teicis, es to pieņemu." Tad nav nekādu grūtību. Un Tevi pieņem Devala, Narada, Vjasa, un Tu pats runā, un vēlāk visi akarja ir pieņēmuši. Tad es sekosim.
Man būs jāseko lielajām personībām. Tā paša iemesla dēļ māte saka: šis kungs ir mans tēvs. Tas ir viss. Pabeigt lietu. Kur ir nepieciešamība veikt pētījumus? Visas autoritātes atzīst Krsnu, Augstāko Dieva Personību. Jūs to pieņemat; tad jūsu meklējumi pēc Dieva ir pabeigti.

Kāpēc jums būtu jātērē laiks?
_______
Viss, kas jums ir nepieciešams, ir dzirdēt no autoritātes ( tāpat kā no mātes ). un es dzirdēju šo patiesību no autoritātes " Šrila Prabhupadas ", viņš ir mans garīgais skolotājs.
Es nerunāju visas šīs lietas no sevis.
___________

Šajā pasaulē neviens `1 nevar būt Miers pilns. tas viss ir Fakts.

jo mēs visi šajā pasaulē ciešam no četrām problēmām: slimībām, vecuma, nāves un dzimšanas pēc dzimšanas.

Vai jūs patiešām esat laimīgi? jūs nevarat būt laimīgi, ja ignorēsiet šīs 4 galvenās problēmas. tad jūs joprojām būsiet dabas piespiesti.
___________________

Ja jūs patiešām vēlaties būt laimīgi, tad ievērojiet šīs 6 lietas, proti, nekādu nelikumīgu seksu, nekādu gājienu, nekādu pīrāgu (bez tējas un kafijas), nekādu gaļas ēšanu (bez sīpoliem un ķiplokiem).

Piektā lieta - lai ko tu ēstu, vispirms upuri to Augstākajam Kungam Krišnai. ( ja jūs zināt, kas ir Guru parama-para, tad piedāvājiet viņiem ēdienu, nevis tieši Augstākajam Kungam Krišnai ).

un 6. "Galvenā lieta" ir dziedāt "hare krišna hare krišna hare krišna krišna krišna hare krišna hare hare hare hare hare rama hare rama rama hare hare hare hare".
_______________________________
Ja jūs nespējat ievērot šīs četras lietas - nekādu nelikumīgu seksu, nekādu gājienu, nekādu pīrāgu, nekādu gaļas ēšanu, tad neuztraucieties, bet šī svētā vārda ( Hare Krišna Maha-Mantra ) dziedāšana ir ļoti, ļoti un ļoti svarīga.

Dziediet "hare krišna hare krišna krišna krišna krišna krišna hare hare hare hare rama hare rama hare rama rama hare hare hare" un esiet laimīgi.

Ja jūs joprojām neticat man, tad 5 minūtes dziediet jebkuru citu vārdu un 5 minūtes dziediet šo svēto vārdu, un jūs redzēsiet efektu. es jums apsolu, ka tas darbojas. un dziediet vismaz 16 apļus (katrs aplis 108 krelles) Hare Krišna maha-mantru katru dienu.
____________
Šeit nav jautājumu par svēto grāmatu citātiem, personīgo pieredzi, ticību vai ticību. es pieņemu, ka dažreiz ticība ir arī akla. Šeit jau ir Praktisks skaidrojums, kas jau pierādīja, ka ikviens šajā pasaulē nav nekas vairāk kā Aizņemts muļķis un pilnīgs idiots.
_________________________
Avots(-i):
Katrs `1 jau ir akls šajā pasaulē, un, ja jūs sekosiet citam aklajam, tad jūs abi iekritīsiet bedrē. tāpēc mēģiniet sekot tam cilvēkam, kuram ir garīgas acis, kurš var jūs vadīt pa patieso pareizo ceļu. ( mana autoritāte un ceļvedis ir mans Garīgais Skolotājs " Šrila Prabhupada " ).
_____________
Ja vēlaties redzēt patieso cilvēka dzīves mērķi, tad skatiet šo saiti: ( trīskāršs w ( d . o . t ) asitis ( d . o . t ) c . o . m {Rezervējiet to })
izlasiet to pilnībā. ( es apsolu tikai šīs grāmatas lasītājiem, ka viņi { viņš/viņa } saņems visas atbildes, ko viņi vēlas uzzināt par to, kāpēc es esmu šajā materiālajā pasaulē, kas es esmu, kas notiks pēc šīs dzīves, kas ir labākā lieta, kas padarīs cilvēka dzīvi perfektu, un kas ir cilvēka dzīves pilnība. ) Cilvēka dzīves mērķis nav dzīvot kā dzīvniekam, jo katrs cilvēks pašlaik dara četras lietas - guļ, ēd, baidās un baidās. cilvēka dzīves mērķis ir kļūt brīvam no dzimšanas pēc dzimšanas, vecuma, slimības un nāves.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ļoti interesanta lasāmviela!
 
Top