Heroīna attīrīšana

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1

Ievads.

Ielu heroīnā sastopamie piemaisījumi ir dažādi - no kafijas līdz hinīnam un stikla daļiņām. Lielākā daļa piemaisījumu, piemēram, kafija, ir nekaitīgi. Iespējams, daži no tiem jums pat patiks. Piemēram, kafiju var nobaudīt pēc tam, kad ir injicēts ar to sagriezts heroīns. Daži piemaisījumi, piemēram, stikls un varbūt pat hinīns, var būt nāvējoši. Es ļoti mudinu jūs no nopirktā heroīna atbrīvoties no piemaisījumiem. Turpmāk ir aprakstīta recepte, kas darbojas, neskatoties uz to, ka tā ir plaši izplatīta internetā.

Brīdinājums.

Šī recepte izskaidro nopietnu ķīmisku procesu ar no tā izrietošiem riskiem: procesa laikā pieļautie negadījumi var nodarīt kaitējumu sprādzienu, toksisku tvaiku un nezināmu citu draudu veidā topošā ķīmiķa un tuvumā esošo drošībai; pat ja šo recepti veiks precīzi, kā rakstīts, tā nepalielinās jau esošā heroīna daudzumu, bet tikai kvalitāti. Kā ķīmiķis, kurš ir strādājis ar fentanilu, es gribēju komentēt jautājumu par to, vai šo procedūru ir bīstami izmantot ielas "heroīnam", kas patiešām satur fentanilu.
Vienkāršam fentanilam nevajadzētu pārvērsties par kaut ko bīstamu, izmantojot minēto procedūru. Ja vien ar šo procedūru saistītās augstās vai zemās pH vērtības nav apvienotas ar ilgstošu karstuma iedarbību, fentanila modifikācijai nevajadzētu notikt. Cik man zināms, nekas bīstams nevarētu rasties. Ja produkts ir fentanila analogs, piemēram, sufentanils, es neesmu pārliecināts, kas var notikt ar dažiem trauslākajiem aromātiskajiem gredzeniem, pakļaujot tos spēcīgas skābes vai bāzes iedarbībai, bet es tomēr pieņemu, ka nekas bīstams neradīsies.

Tomēr, ja "heroīns" patiešām satur fentanilu, tad, mēģinot izmantot šo procedūru, rastos divas problēmas. Pirmkārt, fentanila hidrohlorīda sāls nešķīst ūdenī, un ekstrakcijas procedūra nebūtu lietderīga, jo vairākos posmos vajadzīgais produkts tiktu izmests. Otrkārt, fentanila daudzums šādā maisījumā būtu ļoti mazs, iespējams, apmēram 10 mg vienā gramā ielas heroīna. Iesācējam ķīmiķim būtu ārkārtīgi grūti to ekstrahēt, un vēl grūtāk to būtu pareizi izmantot. Tāpēc, ja lietotājam ir aizdomas par fentanila klātbūtni (īslaicīgs kāpums, mazāka eiforija, ļoti balts pulveris u. c.), es ieteiktu nemēģināt izmantot šādu pieeju. Parastā heroīna gadījumā es to ļoti ieteiktu.

Ja pieņemam, ka ielas heroīns varētu būt fenantils + palīgviela pildviela, lai atšķaidītu un samazinātu iedarbību heroīna līmenī, un mēs izslēdzam pildvielu, tad, lietojot attīrītu fenantilu, būtu iespējama pārdozēšana. Tāpēc pirms attīrīšanas mums ir jāpārliecinās, ka mums ir heroīns, nevis fenantils ar TLC vaiteststripu.
No otras puses, šis attīrīšanas paņēmiens ir derīgs tikai nealkaloīdu pildvielu/izcirtumu likvidēšanai. Ja "heroīns" satur kofeīnu, morfīnu, kodeīnu, kokaīnu vai citus alkaloīdus, tie izies attīrīšanas procesu kopā ar heroīnu, jo skābes bāzes ekstrakcijā tie reaģē līdzīgi kā heroīns.

Jums nepieciešams.
  • gramu diacetilmorfīna (heroīna).
  • 13 x 100 mm mēģenes X 2.
  • 150 ml mērglāze.
  • Petri trauciņš vai līdzīgs neliels stikla trauks.
  • glāze sālsskābes.
  • stikla pilienveida acu piliens vai pipete.
  • glāze destilēta ūdens.
  • glāze amonija hidroksīda (parasts, dzidrs sadzīves amonjaks).
  • glāze etilētera (daži dīzeļdegvielas starta šķidrumi; pirms iegādes ir svarīgi izlasīt etiķeti).
  • tasīte nātrija bikarbonāta (dzeramā soda).
  • mazs trauks, kurā ievietot iegūtos 200-300 mg tīra heroīna.

Procedūra.

Cieto daļiņu noņemšana.
Vates izmantošana filtrēšanai, kad heroīns tiek vārīts pirms lietošanas, ir neliels mēģinājums attīrīt uzņemto heroīnu. Taču daudz labāku darbu var paveikt ar nelielu sālsskābes (HCl) daudzumu. Nelielā stikla traukā ievietojiet apmēram gramu heroīna (vislabāk ir mēģenē, bet derēs jebkurš stikla trauks, kurā var sajaukt). Pievienojiet dažus pilienus 28 % sālsskābes un ļaujiet tai reaģēt pāris minūtes. Pēc tam pievieno 5 ml destilēta ūdens un enerģiski samaisa, lai viss izšķīst. Šajā procesa brīdī heroīns ir šķīdumā. Nešķīstošais materiāls traukā ir atkritumi, kurus nevēlaties norīt. Ļaujiet šķīdumam nostāvēties, lai cietās daļiņas nosēstos uz dibena, un pēc tam ar pipeti izspiediet šķīdumu, atstājot cietās daļiņas. Vienkāršākais pipetes veids ir acu piliens. Ja pipete nav pieejama, šķīdumu var pārliet no viena trauka citā, uzmanoties, lai daļiņas nenonāktu citā traukā.

Šķīstošo piemaisījumu noņemšana.
Pievieno šķīdumam amonija hidroksīdu pa pilienam. Tas izraisīs baltu nogulšņu veidošanos. Turpiniet pievienot amoniju, līdz esat pārliecināts, ka nogulsnes vairs neveidojas. Pēc tam šķīdumu viegli samaisa, lai nodrošinātu, ka amonijs ir vienmērīgi sadalīts. Šajā brīdī šķīdumam būs pienains izskats. Pēc tam šķīdumu pievieno apmēram 100 ml etilētera - ķīmiskas vielas, ar kuru jārīkojas ļoti uzmanīgi, jo tā ir viegli uzliesmojoša. Pēc tam šo jauno šķīdumu enerģiski samaisa un atstāj nostāvēties. Tā rezultātā ūdens nosēžas trauka dibenā; to noņem ar pipeti un pēc tam izmet. Sagatavo 5 ml HCl un 5 ml destilēta ūdens maisījumu un pievieno to etilētera maisījumam. To vairākas minūtes intensīvi maisot. Pēc tam trauka apakšā izveidojas ūdens slānis. Pēc tam to ar pipeti pārnes mazā traukā, piemēram, Petri trauciņā.

Atskābināšana
Petri trauciņā esošajam šķīdumam lēnām pievieno dzeramo sodu. Tas izraisīs šķīduma burbuļošanu. Kad burbuļošana apstāsies, šis process ir pabeigts. Pēc tam iegūto šķīdumu žāvē gaisā, iegūstot tīru heroīnu un galda sāli (NaCl). Sāls ir nekaitīga, un to var norīt kopā ar heroīnu.

Heroīnu visbiežāk lieto injekciju veidā. Parasti lietotāji sajauc aptuveni 100 mg tīra pulverveida heroīna ar aptuveni 10 cm3 sterila izotoniska ūdens injekcijām. Šo maisījumu uzkarsē līdz vārīšanās temperatūrai un vēl karstu pārvada ar šļirci. Atkal jāatgādina, ka tas nepalīdzēs novērst fentanila griezumu. Ja heroīnā ir fentanils, tas kļūs par ārkārtīgi bīstamu vielu.

Heroīna attīrīšana (pēc izvēles).

1. Izšķīdiniet ielas heroīnu ūdenī.
2. Izmantojiet viegli pieejamos Hydrion pH papīrus, lai šīs procedūras laikā uzraudzītu pH. Pārbaudot pH, šķīdumā pilienu pa pilienam pievienojiet nātrija hidroksīdu. Izmantojiet šauru stikla vai plastmasas stienīti, lai pieskartos papīram ar minimālu narkotiku šķīduma daudzumu, lai izvairītos no zudumiem. Pārtrauciet, kad pH sasniedz aptuveni 9.
3. Ekstrahējiet ar hloroformu. Hloroforms ir daudz labāks par dietilēteri, jo tas ir nedegošs un nerada uzglabāšanas problēmas, jo tajā var veidoties sprādzienbīstami peroksīdi. Piezīme: hloroforms ir ideāls šķīdinātājs heroīnam, kodeīnam un lielākajai daļai citu opiātu, izņemot morfīnu, kam nepieciešams jaukts šķīdinātājs.
4. Atdaliet hloroforma slāni un mazgājiet ar minimālu daudzumu auksta ūdens: 1-2 ml. Iztvaicējiet hloroformu, uzmanoties, lai nesadedzinātu atlikumu uz vārglāzes dibena. Piezīme: hloroforms ir zināms kancerogēns, tāpēc būtu ieteicams nodrošināt pietiekamu ventilāciju (un respiratoru). Hloroforms ir tik gaistošs, ka šo darbību faktiski ir diezgan viegli veikt.
5. Pievienojiet atšķaidītu HCl šķīdumu pa pilieniem, maisot ar stikla stieni. Uzmanīgi uzrauga pH. Pievienojot skābi, tiek neitralizēta diacetila morfīna bāze un pārvērsta ūdenī šķīstošā hidrohlorīda sāls formā.
6. Kad visa cietā viela ir izšķīdusi, pārtrauciet pievienot HCl. Es atklāju, ka tas notiek aptuveni pH 5 - 6. Piezīme: ja mēģina paaugstināt pH līdz 7, brīvās bāzes alkaloīds nogulsnējas atpakaļ, un ir jāpievieno vairāk HCl.
7. Iegūtais šķīdums būs injicējams; tagad tas būs pilnīgi dzidrs, bez krāsainiem piemaisījumiem vai daļiņām.

Pēc šīs procedūras izskaidrošanas es ceru, ka neviens to nemēģinās veikt. Pieredzējušam ķīmiķim tas viss ir tik rutīnisks, ka to varētu veikt ar aizsietām acīm. Taču es pamanīju, ka pat koledžas studenti organiskās ķīmijas laboratorijas nodarbībās, kuriem nebija iepriekšējas organiskās ķīmijas pieredzes, pirmajā reizē bija pārsteidzoši bezpalīdzīgi pie dalāmās piltuves. Tas nozīmē, ka tas, kas pieredzējuša ķīmiķa rokās ir triviāls, amatiera rokās, visticamāk, būs nelietojams (labākajā gadījumā) un bīstams (sliktākajā gadījumā). Ar šo ķīmiju nav jāspēlē.
 
Last edited by a moderator:

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Ko tagad, ja mēs sākam ar tipisko Eiropas "H#3", kas parasti ir sajaukts ar kofeīnu un ir tikai aptuveni 25 % tīrs (pēdējo reizi, kad to pārbaudīju).
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pēdējā posmā jūs saņemsiet heroīnu ar kofeīnu.
 

deeperdive36

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 24, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Vai tā vietā var izmantot petrolēteri. Arī tad, kad es pievienoju amoniju, nekas nenotika, nekādas nogulsnes neveidojās... ko es darīju nepareizi?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Labdien, es domāju, ka jā. Iespējams, jūs vienā porcijā pievienojāt pārāk daudz amonjaka. Ar to viss ir kārtībā.
 

deeperdive36

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 24, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Vai var izmantot arī sārma šķīdumu amonija vietā? Kad viss ir pabeigts, vai ir kāds veids, kā rezultātus padarīt kūpināmus, vai arī tie ir tikai iv un insuflēti.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Jā, jūs varat.
Domāju, ka jūs varat to arī bez problēmām smēķēt.
 

ZS.28

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, mans draugs izlēja parastu sulu uz kādiem 2-3 gramiem heroīna, un viņš vēlas to attīrīt, vai ir kāda vieglāka metode, kas prasa mazāk ķīmisko vielu? Vai viņš var izmantot acetonu? ja jā, tad kā mazgāt ar acetonu? vai jebkurš cits padoms, kas varētu palīdzēt, būtu patiesi pateicīgs!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Domāju, ka sula viņu pārāk neietekmēs. Heroīna HCl slikti šķīst acetonā.
 

ZS.28

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Kad viņš smēķē, viņš saka, ka tā garšo pēc sulas, un viņam tas nepatīk!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tāpēc žēl =) Nākamreiz viņš būs mums uzmanīgāks.
 

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
11
Points
3
Vai ir iespējams izmantot arī ko citu, tikai hloroformu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Jūs varat izmēģināt arī dietilēteri, DCM.
 

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
11
Points
3
Thx
Hloroformu ir grūti atrast
Vai uz bb ir tut soli pa solim hloroforma sintēzei?
 

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
11
Points
3
Vai esat gatavi to uzrakstīt? vai tas ir pārāk liels darbs?
 

S1NTH3T1C

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 3, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Hloroforma sintēze

1/2 l balinātāja 1 l kolbā.

Atdzesē balinātāju vai pievieno ledu

Pievieno 10 ml acetona proporcijā 50:1.

Ļauj RM reaģēt 60 min

Hloroforms paliek apakšā.

Atdalīt
 

BigBoy72

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Vai hloroformam ir jābūt 98,8 % (analītiskajai kvalitātei) vai pietiek ar formalīnu (40 %)?
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Labdien, formalīns ir atšķirīga viela. Jums ir jāizmanto tīrs hloroforms.
 

BigBoy72

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveicieni, mana kļūda, sajaucu hloroformu ar formaldehīdu, paldies par labojumu.
 
Top