Heroīna sintēze no morfīna

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
VRdikUQnaY

Ievads

Galvenā ķīmiskā viela, ko izmanto morfīna acetilēšanā, lai veidotu heroīnu , iretiķskābes anhidrīds- bezkrāsains, viegli uzliesmojošs šķidrums ar spēcīgu marinētam gurķim līdzīgu smaržu. Lai gan starptautiski tiek kontrolēts kā heroīna prekursors, etiķskābes anhidrīdu izmanto arī aspirīna un ķīmisko vielu sintēzei ādas miecēšanai un fotogrāfijai.
NTasM7mHOF

Morfīna pārvēršana heroīna bāzē

1. Morfīna hidrohlorīdu vai morfīna bāzi sajauc ar etiķskābes anhidrīdu (Ac2O) apmēram trīs reizes lielākā masā nekā pirmā masa stikla, nerūsējošā tērauda vai emaljas traukā.

2. Morfīna
bāzes maisījumu sajauc ar etiķskābes anhidrīdu. Katla vāku sasien vai piestiprina ar mitru dvieli kā blīvējumu (improvizēts atteces aparāts), un maisījumu uzkarsē 85 °C (185 °F) temperatūrā, izvairoties no vārīšanās.
Piezīme: var izmantot stikla reaktoru ar atteces kondensatoru.

3. Maisījumu uzkarsē līdz 85 °C (185 °F) temperatūrai. Reakciju karsē apmēram 5 h, līdz viss morfīns ir izšķīdis.

4. Reakciju uzkarsēapmēram 5 h, līdz viss morfīns ir izšķīdis. Katlu atver, un maisījumu, kas ir ūdens, etiķskābes un diacetilmorfīna (heroīna) šķīdums, atdzesē līdz istabas temperatūrai.

5. Atdzesē līdz istabas temperatūrai. Maisījumam pievieno ūdeni trīs reizes lielākā tilpumā nekā etiķskābes anhidrīda tilpums, un maisījumu samaisa.

6. Pievieno ūdeni. Pievieno nelielu daudzumu hloroforma. Maisījumu atstāj nostāvēties 20 minūtes. Hloroforms izšķīdina krāsainos piemaisījumus un nogulsnējas uz katla dibena sarkana, taukaina šķidruma veidā, un ūdens slānis tiek uzmanīgi izliets.

7. Maisījumu uzpilda ar ūdeni. Maisījumam (hloroforma šķīdumam) pievieno aktivēto kokogli, kas absorbē cietos piemaisījumus, kurus atkārtoti filtrē, līdz šķīdums kļūst dzidrs.

8. Pievieno aktivēto kokogli, kas absorbē cietos piemaisījumus. Aptuveni 2,2 kg nātrija karbonāta (nātrija karbonāta) uz 1 kg morfīna izšķīdina karstā ūdenī, lēnām pievieno maisījumam, līdz pārstāj dzirksti, nogulsnējot cieto heroīna bāzi.

9. Uz vienu kg morfīna izšķīdina aptuveni 2,2 kg nātrija karbonāta (nātrija karbonāta). Heroīna bāzi izžāvē. Šobrīd heroīna bāzei jābūt granulveida, baltam pulverim. Ja bāze joprojām ir iekrāsota (bēša vai gaiši brūna), to var atkārtoti izšķīdināt atšķaidītā sālsskābē vai citronskābē, vēlreiz apstrādāt ar kokogli, atkārtoti nogulsnēt un izžāvēt.

10 . Dažos ražošanas reģionos nepilnīgi attīrītu bāzi var arī iepakot un transportēt pārdošanai (šāda prakse, iespējams, raksturīga Dienvidrietumu Āzijā). No katra kilograma morfīna iegūst aptuveni 700 g heroīna bāzes.

Papildu attīrīšana

Pēc izvēles pieredzējuši heroīna ķīmiķi var papildus attīrīt bāzi, izšķīdinot to divreiz lielākā masas daudzumā verdošā etilspirtā un filtrējot šķīdumu caur sakarsētu piltuvi uzkarsētā kolbā. Šādā veidā tiek atdalītas bāzē palikušās nātrija karbonāta atliekas. Kolbu iegremdē ledus vannā, kur tā pārvēršas par biezu baltu krēmu. Vielu ievieto ledusskapī ar ventilatoru, kas pūtīs pāri traukam, lai lēnām iztvaicētu spirtu. Pēc vairākām stundām masa kristalizējas, un tad to filtrē vakuumā. Produkts, ko sauc par spirta morfīna bāzi, ir pārkristalizēta heroīna bāze.
RHWY5r2kpe

Heroīna bāzes pārvēršana heroīna hidrohlorīdā

1. Katram kilogramam heroīna bāzes (vai pārkristalizētas heroīna bāzes) nomēra 6,6 l etilspirta, 6,6 l dietilētera un 225 ml koncentrētas sālsskābes. Bāzi izšķīdina, karsējot ar vienu trešdaļu spirta un vienu pusi skābes.

2. Iejauc vēl vienu trešdaļu skābes. Pēc tam lēnām, pa pilieniem pievieno atlikušo skābi, līdz produkts pilnībā pārvēršas par hidrohlorīda sāli. Šo rezultātu var apstiprināt, novērojot, vai šķīduma piliens iztvaiko uz stikla plāksnītes, neatstājot duļķainu atlikumu, vai arī uzliekot šķīduma pilienu uz Kongo sarkanā papīra un vērojot, kā tas pārvērš papīru zilā krāsā.

3. Kad pārveide ir pabeigta, atlikušo spirtu iemaisa. Tad pievieno pusi ētera un maisījumu atstāj nostāvēties 15 minūtes.

4. Pēc tampievieno pusi ētera un maisījumu atstāj nostāvēties 15 minūtes. Tiklīdz šķīdumā sāk veidoties kristāli, uzreiz pievieno atlikušo ēteri, samaisa un trauku nosedz. Pēc stundas maisījums kļūst gandrīz ciets.

5. Pēc tam to filtrē, un cietās daļiņas savāc uz tīra filtrpapīra. Cietvielu, ietītu papīrā, žāvē uz koka paplātes, parasti virs kaļķakmens, un žāvē eksikatorā (pēc izvēles). Pilnībā izžāvēts produkts, heroīna hidrohlorīds, ir smalks balts pulveris, kas ir gatavs iepakošanai un nosūtīšanai
.
 
Last edited:

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
11
Points
3
Jā, paldies!

Vai ir iespējams arī samazināt sintēzi? (10-50 g morfīna)

Pagaidu stikla reaktors varētu būt apaļa dibena kolba ar alhīna kondensatoru virsū ar cakla piepildītu drIngtube?

Ja morfīnu ekstrahē no tabletēm, vai ir iespējams, ka man nav nepieciešams hloroforma posms?


Liels paldies!
 

DerBratling

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
@nkd23
Tavs improvizētais stikla reaktors izklausās labi, bet vārīt šo vielu 5h nav pats gudrākais variants. Labāk izmantojiet katalizatoru, kā aprakstīts šajā sintēzē:
Bet diezgan grūti ir attīrīt morfīnu no tabletēm. Bet par to es jau esmu pietiekami daudz rakstījis tālāk.
 

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
11
Points
3
Un gatavais produkts ir derīgs deguna vai smēķēšanai?
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Sveiki vēlreiz... Tā kā jūs tik jauki uzrakstījāt par melnā darvas opija iegūšanu no magoņu augu materiāla un tagad šo heroīna recepti, būtu lieliski, ja jums būtu laiks aizpildīt vidusdaļu...
Tas nozīmē, piemēram, ka, ņemot produktu, kas iegūts pēc jūsu BTO receptes, tad pārvēršot to morfīna hcl, kas būtu nepieciešams heroīna ražošanai... Šķiet, ka ir grūti atrast pārbaudītu metodi, ja sāk ar nelielu daudzumu opija... Man ir daži grami opija, ar ko spēlēties, tāpēc es izmēģināšu Afganistānas procesa samazināto versiju kā eksperimentu...
Jebkurā gadījumā, ja jums ir kādi ieteikumi, tas būtu lieliski.
 

DerBratling

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tas izklausās ļoti vilinoši, taču tādas tabletes kā Substitol ir ļoti grūti iegūt pieņemamā tīrībā. Tās satur polimērus un ziepes, kas, saskaroties ar ūdeni, pulveri uzbriest viskozā masā, un tām ir briesmīgas fizikāli ķīmiskās īpašības.
Šāda suspensija nav piemērota diacetilēšanai līdz heroīnam.
Tomēr ir dažādas metodes, kas apraksta efedrīna ekstrakciju no tabletēm. Ar Substitolu varētu darboties arī tā, kurā izmanto aktivēto ogli un cieti.
 

depot1223

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 1, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tas ir nozagts no erowid amatu bija veicis puisis vārdā samson. Es uzdevu pamatjautājumu, un puisim nebija ne jausmas, par ko viņš runā.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
G. Pattons zina, par ko runā. Nav svarīgi, no kurienes viņš šo procedūru ir ieguvis, jo tas, kurš to ievietoja Erowid, noteikti nav to izgudrojis un nokopējis no citurienes.
 

depot1223

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 1, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Rakstījums ir kopēts un nedaudz pārfrāzēts. Es zinu. Šaubos, vai viņš zina par šo konkrēto sintēzi. Es pajautāju, vai pārrēķins no #3 uz #4 mērogo, un cik daudz karstuma tam būtu nepieciešams, lai izšķīdinātu. Saņēmu atbildi. Diezgan daudz atteicās atbildēt.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Daži dalībnieki šeit ir no vecākiem forumiem raganu, kur slēgtas mēs sniedzam jums informāciju no tā laika līdz mūsdienām ar vairāk informācijas un labāku sintēzi.

C. R. Alder Wright 1874. gadā bija pirmais, kas to izdarīja, un paskatieties uz mums tagad, tāpēc tehniski erowid to arī kopēja.
 

Jotas

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 1, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Labdien, labi. Ļoti laba saite, paldies! Es gribēju uzzināt, vai, sākot no morfīna sulfāta, man tas jāpārveido hlora hidrātā? Vai ir nepieciešama hloroforma pāreja?
 

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
من nevēlaties lietot ēteri, tikai spirtu, tas ir ok?
 

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
11
Points
3
7. Maisījumam (hloroforma šķīdumam) pievieno aktivēto kokogli, absorbējot cietos piemaisījumus, kurus atkārtoti filtrē, līdz šķīdums ir dzidrs.


Vai es strādāju ar hloroforma daļu vai ūdens slāni?
 

Salvador

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Labdien, labs laiks, paldies par lielisko darbu. Es gribēju uzzināt, cik daudz etiķskābes anhidrīda būtu jālieto uz 1 kilogramu morfija?
 

Salvador

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Sveicinu jūs, dārgie draugi.
Vai jūs varat izmantot kolbu reaktora vietā, lai sintezētu 1 kilogramu? Paldies.
 

Salvador

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
G.Patton Big
Vai varat man pateikt precīzu hloroforma daudzumu? Paldies.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
aptuveni x5 partijas slodzes gramos
 
View previous replies…
Top