heksahidrāta dehidratācija, lai sagatavotu bezūdens alumīnija hlorīdu

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Vai kāds ir izmēģinājis šo metodi..?

Ņem 10 g alumīnija hlorīda heksahidrāta un iepilda vārglāzē, pievieno ūdeni šķīdināšanai, lai pagatavotu šķīdumu, lēnām ielej vārglāzē 95 % etanolu, pēc tam, kad kristāli vārglāzē ir pilnībā atdalījušies, notiek cietās un šķidrās vielas atdalīšana centrifūgas separatorā, un iegūst baltus kristālus, proti, bezūdens alumīnija hlorīdu. Etanola koncentrācija, ko ielej saskaņā ar iepriekš minēto metodi, var būt arī 75 %, 99,5 %. Cietās un šķidrās vielas atdalīšanu saskaņā ar iepriekš minēto metodi var veikt arī ar citām metodēm, piemēram, parasto filtrāciju. Pēc ūdens šķīduma pagatavošanas piemaisījumus ir iespējams atdalīt arī filtrējot.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kā rakstīts iepriekš, es to neredzu. Kas ir entrainer? Neiedomājos, kā centrifugēt heksahidrātu līdz bezūdens vielai, ja tas atrodas uz azeotropa bez entrainera. Nē, es to neesmu izmēģinājis. Tomēr neesmu arī mēģinājis lēkt pāri mēnesim. Ja tas darbosies, es nākamajā mēnesī tirgū pārdošīšu šo sūdu, tas ir augsts, lai nopirktu.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Nu, man bija lieta, tā pati lieta, tāpēc goin to izmēģināt, jo tas ir £ 90 kg, bet alumīnija heksahidrāts ir £ 130 par 5 kg.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es to redzu vietās, kur es tiešām varētu to iegādāties par apmēram 100 $/50 g, tas ir, apmēram 85 € vai kaut ko tamlīdzīgu.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Jā, par to, ka goin pasūtīt dažas redzēt, ja tas tiešām darbojas
 
Top