Sveiki, es esmu šeit jauns

Beginner from China

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Kā jau teicu, esmu šeit jauns. Ne tikai jauns šeit. Esmu jauna arī ražošanas jomā. Bet es daudz lasu, un, pēc jūsu teiktā, Ķīnā ir ļoti ērti iegādāties izejvielas? Starp citu, jūs varat pateikt, no kurienes es esmu, tikai paskatoties uz manu vārdu. Vēlos pajautāt, vai esat pilnīgs iesācējs. Ar ko sākt? Vispirms studēt organisko ķīmiju?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Sveiki, Ni hao ma peng yu?🙏
Jūs varat sākt, kur vien jūtaties ieinteresēti un ērti. Ja vienkārši vēlaties kaut ko pagatavot, varat atrast recepti un sekot tai, daudz nemācoties. Šāda pieeja ir visātrākā un vienkāršākā, bet arī visriskantākā vai bīstamākā - var gadīties, ka jūs izgatavosiet indi vai sprāgstvielu, vai vienkārši ļoti sliktu produktu un nodarīsiet kādam vai sev pāri, kā arī izpelnīsieties nevēlamu uzmanību, ja nesapratīsiet, ko darāt. To neviens nevēlas.

Es no visas sirds iesaku izpētīt visu organisko ķīmiju, ar ko vien varat piepildīt savas smadzenes. Ja jums vienkārši ir mērķis, piemēram, "radīt ekstāzi", tad daudz kas no tā nebūs vajadzīgs, un jums tas nebūs svarīgi. Tomēr, ja jūs plānojat padarīt šo audzēšanas hobiju par ilgtermiņa ieguldījumu, tad jums visas zināšanas būs noderīgas un noderīgas, jo jūs tās varēsiet pielietot galu galā.

Es kādu laiku mācījos organisko ķīmiju no grāmatas, bet daudz vēlāk sāku skatīties videoklipus, praktizēties un eksperimentēt ar ķīmiskām vielām. Grūtākais bija atrast tādu kopienu kā šī. Uzskatiet, ka jums paveicās - jūs atradāt ceļu šeit! :) Es ieteiktu mācīties līdztekus vienkāršu eksperimentu un procedūru praktizēšanai - tas palīdzēs nostiprināt iemācīto, veidojot pamatu. Es izdomātu vienkāršāku mērķi un sāktu to sasniegt, piemēram, cilvēku pirmā sintēze parasti ir mets, amfetamīns vai mefedrons. Ja jūs vēlaties to darīt, sāciet noskaidrot, kas jums nepieciešams aprīkojumam, stikla traukiem, ķimikālijām utt. Vispirms iepazīstieties ar drošību, kā lietot aprīkojumu, ar procedūrā izmantotajām metodēm. Noskaidrojiet, kā iegūt visu nepieciešamo, nenokļūstot nepatikšanās - nepievēršot sev uzmanību. Vai kādu no šīm iekārtām vai ķimikālijām varat iegādāties veikalā ("OTC" - "bez receptes")? Vai tās ir tīras? Vai jūs varat tās izgatavot tīras? Kā? Sāciet ar maziem vingrinājumiem, praktizējot eksperimentus, gūstiet sajūtu, nelielu pieredzi un pārliecību, pirms sākat tērēt visu iespējamo naudu un riskēt. Iespējams, jūs atklāsiet, ka neesat tam piemērots, cerams, ne pārāk dārgi.

Izdomājiet vienu lietu, tad uzlabojiet to, kad sapratīsiet "iekšējās un ārējās nianses". Tad pāriet pie nākamā eksperimenta. Jūs atklāsiet, ka daudzas no iemācītajām lietām tiek pārņemtas, un nākamajā eksperimentā jūs uzzināsiet daudz ko jaunu. Cits aprīkojums un metodes, citas ķimikālijas. Tas turpinās un turpinās. Tātad no jums ir atkarīgs, vai tas ir tikai līdzeklis, lai sasniegtu mērķi, vai mūža garumā turpināt pilnveidot savu amatu. Jo vairāk jūs ieguldīsiet, jo vairāk iegūsiet.

Salīdzinājumā ar daudziem lietotājiem šajā kopienā es esmu iesācējs. Kaut kā es joprojām spēju sniegt noderīgus padomus vai informāciju citiem lietotājiem. Mums visiem ir dažādas prasmes un zināšanas, un daudz no šīs dzīves pieredzes tiek pārnesta uz ķīmijas pielietošanu, mums visiem ir ko piedāvāt, pat vienkārši ziņojot par saviem eksperimentiem, novērojumiem un rezultātiem, neatkarīgi no tā, vai tie ir bijuši veiksmīgi vai neveiksmīgi, tā joprojām ir iespēja mācīties. Pašlaik kopā ar draugu strādāju pie projekta, lai palīdzētu pilnīgiem iesācējiem un palīdzētu cilvēkiem ar zināmu pieredzi, cerams, mācīties un pilnveidoties. Iespējams, jums noderēs daļa no šī satura. Viss, kas jums jāzina, jau ir publicēts šajā kopienā, jums tikai jālasa, lai to sakārtotu un atrastu. Priecāšos ar jums komunicēt un mācīties vienam no otra. Ar vislabākajiem vēlējumiem no ASV. Uzmanieties.
 

Beginner from China

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Paldies, mans draugs. Paldies par nopietno atbildi. Esmu sācis studēt organisko ķīmiju. Varbūt jūs varētu mani iepazīstināt ar dažām grāmatām. Protams, mana angļu valoda nav laba. Nepieciešama Google tulkotāja palīdzība. Nobeigumā vēlreiz paldies. Mans amerikāņu draugs
 

caodabi

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ko vēlaties izgatavot un kāpēc vēlaties to izgatavot?
 

Beginner from China

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Metamfetamīns. Lai ikviens varētu baudīt gardu "ēdienu". Protams, tas ir par naudu
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Es būtu ļoti piesardzīgs, strādājot jūsu valstī, ja vien jums nav valdības atļaujas. Cik saprotu, ja jūs pieķer ar 2 kg, jūs saņemsiet ugunsdzēsēju komandu, ja vien nekļūsiet par informatoru.
Veiksmi pūķa gadā
 

yuana8702

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Draugi, es arī esmu ķīniete, es esmu Dienvidaustrumāzijā, lol
 

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
79
Reaction score
35
Points
18
Deals
11
Labdien, priekšsēdētāj Mao.
Ir daudz dažādu veidu, kā pelnīt naudu. Jūs varat izveidot uzņēmumu, kas nodarbojas ar slēptu piegādi savienojumiem, kuri ir tikko legāli ES un ASV, bet pilnīgi legāli Ķīnā.
 
Top