Mājas laboratorija: Laboratorijas laboratorija: DIY ventilatoru modeļi un filtri

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Iespējams, jūs nevēlaties, lai jūsu procesā radušies blakusprodukti elpo. Šajā rakstā aprakstīti daži veidi, kā no tā atbrīvoties.

Priekšmeti:

KxLJIryWPA

CDZc6uB2Rw
I175LkmH3P
Šīs caurulītes parasti ir paredzētas pūšanai/izsūkšanai. Tās nesūc/neizpūš gaisu no sāniem, kā to dara "oglekļa filtra gali".

4t2JDnTjUy
PqZYKEc529
Man neizdevās atrast nekādas izmantošanas fotogrāfijas, bet iedomājieties to šādi:

No vienas puses caur ūdeni pudelē tiek iepūsts gaiss (pēc tam gaisu var izsūkt vai neizsūkt).
GMcLjxWUPd

Kombinācijas

Iesūkšanas caurulīti, kurā ieplūst gaiss, var izmantot kā izplūdes cauruli. Caurulīti var pārvietot pēc iespējas tuvāk reakcijai/iztvaicēšanai.

I9xhfSDt0o
Vienīgais trūkums ir tas, ka tiek izmantots oglekļa filtra gals, tāpēc viss filtrs ir jāpārvieto tuvu reakcijai. Iespējams, to varētu darīt arī pretējā veidā: Pūstu caur oglekļa filtra galu, lai darba pusē būtu iesūces caurule (blakusprodukti tiktu iepūsti caur ventilatoru oglekļa filtrā, nevis iesūkti).

Cn1Q8UhrPj
Tas būtu mans sapņu komplekts:
1. Jums ir "viegli strādāt" caurule jūsu galā
2. Ķīmiskajiem savienojumiem ir jāiziet cauri oglekļa filtram, pirms tie pieskaras ventilatoram (daži ķīmiskie savienojumi nav patīkami pret tehniku).
3. Būtu papildu ūdens filtrs (jūs varētu tur pievienot jebkuru šķidrumu).

Td6QIvkXhC

Trokšņa samazināšanas padomi:
Visi ventilatori ir skaļāki bez caurulītēm. Alumīnija caurulītes rada vislielāko troksni līdzās plastmasas caurulītēm. Tomēr ir arī izolētas caurulītes, tās mazliet rekultivē troksni (tāds pats efekts kā drēbju novilkšana ap caurulītēm):

QTFmtzIUsd

XbqQ8WJ7gS
Jūs varat izmantot plastmasas kastīti un ievietot tajā ventilatoru. Piepildiet to ar drēbēm. Tas ievērojami samazinās troksni.
Šie ventilatori būtībā ir tikai ventilators ar savu "izolācijas apvalku". Tie ir ievērojami klusāki par parastajiem ventilatoriem (kad ir pievienotas caurules).
Lielākā daļa ventilatoru griežas tik ātri, cik ātri tie saņem jaudu. Ja tie saņem mazāku jaudu, tie griežas lēnāk, tādējādi samazinot trokšņus.
EJyG0dt9AM

Padomi cenas samazināšanai:

  1. Neiegādājieties preces pārāk dārgos kaņepju audzēšanas veikalos (galu galā jūs maksājat līdz pat 10x vairāk). Jūs varat izmantot jebkuru DIY veikalu (būvmateriālu tirgu).
  2. Izmantojiet ogles filtrus, kas ļauj nomainīt ogli (lielākajā daļā no tiem ogli var nomainīt jebkurā gadījumā, bet tie, kurus pārdod kaņepju audzēšanas veikalos, parasti ir aizzīmogoti).
  3. Nepērciet "trokšņu slāpēšanas caurules" vai "klusos ventilatorus", tie darbojas, bet, ja jums tik un tā ir drēbes, kas jums nav vajadzīgas, galu galā lētāk ir vienkārši uzbūvēt savu "izolācijas kārbu" ventilatoram, un lētāk ir izmantot lentu caurulēm ar drēbēm, lai izolētu trokšņus.
 
Last edited:

MrTortoise

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Jūs varat apsvērt arī kālija permanganāta aktivēta alumīnija oksīda izmantošanu.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Vai tas nebūtu ātri iztērēts?
 

MrTortoise

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Domāju, ka tas ir atkarīgs no tā, cik intensīvi tas tiek izmantots. Man tas darbojas nelielā mērogā, īpaši tad, ja man ir jārūpējas par gaisu, kas izplūst. Tā virsmas laukums ir ≥250m2/g, kas šķiet pietiekami liels.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Tikai cerēsim, ka neviens iesācējs nebeigs to aizsprostot brīdī, kad tas ir visvairāk nepieciešams.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Paldies. Es atnācu uz šo konkrēto forumu, lai ievietojis tēmu " parunāsim par fūnes kapuci". Es joprojām gatavojos, bet jūs esat man devuši dažas lietas, par kurām jādomā. Tātad, pastāstiet man, kādas ir oglekļa filtra priekšrocības? Es zinu, ka tie samazina smaku, bet vai mums tik un tā nav nepieciešams šo gaisu izvadīt ārā? Es redzu, ka visos jūsu attēlos redzami centrbēdzes ventilatori. Vai tas ir standarts kāda konkrēta iemesla dēļ? Man ir daudz citu jautājumu, bet es tos ieliku šajā rakstā. Es jautāju šos par savu amatu, jo tie ir specifiski tam, ko jūs parādījāt. Jūsu milzu bongas ir jauna ideja, bet šķiet, ka tā būtu briesmīgi neefektīva. Pārsvarā šāda veida iebūvētie ventilatori zaudē pusi no savas jaudas līdz brīdim, kad pretestība sasniedz 2" ūdens gabarītu. Tas ir nieks, salīdzinot ar jūsu bongu pretestību.
 
Top