Paštaisīti hidrogenēšanas trauki, tērauds?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Tāpēc es gribētu uzzināt, vai mēs varam uzrakstīt vai vismaz apspriest paštaisīta hidrogenēšanas trauka, kas izgatavots no tērauda, dzīvotspēju MDP2P/P2P hidrogenēšanai ar platīna oksīdu.

Idk, ja saites ir atļautas, bet Google "large scale methamphetamine manufacture from p2p" un jūs redzēsiet manu iedvesmu.

Šķiet, ka šāda hidrogenēšana ir "visblīvākā", jo izmanto 7000 ml trauku, lai reducētu apmēram 900 gramus p2p. Šķiet diezgan laba attiecība.

Es gribētu, lai mēs būtībā vienkāršotu informāciju, ko var iegūt no manis minētās Google meklēšanas, un padarītu to tā, lai gandrīz jebkurš cilvēks varētu to samontēt un sākt ražot.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Tērauda? Kas ir slikts ar pret šķīdinātājiem/ķīmiskām vielām izturīgu mugursomas smidzinātāju?
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Es devu priekšroku kaut kam profesionālākam un drošākam, kā arī kaut kam tādam, ko varētu aiziet uz kādu lokšņu metāla izstrādājumu vietu vai tamlīdzīgi un likt metināt, kaut kam, ko varētu arī varbūt tieši izvilkt.

Tikai idejas, tas ir labs risinājums slepenai ķīmijai.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Tie ir 60 psi, bet jums ir nepieciešami tikai 40 psi. Tērauds nekādā ziņā nav drošāks, un jums tik un tā būtu jāpārklāj iekšpuse ar kaut ko nereaktīvu, nemaz nerunājot par to, ja kaut kas notiktu nepareizi un tas eksplodētu, visur izmetot šrapneļus. Jebkāda pasūtījuma izgatavošana izmaksās dārgāk nekā atbilstoša profesionāla reaktora iegāde.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Tie visi ir labi punkti.

Vai ir kādi ieteikumi vai padomi par mugursomas smidzinātāja lietošanu? Mēģinu iedomāties, kā veikt maisījuma papildinājumus, sava veida partijas reaktoru?
 
Top