Cerat, ka šī ir pareizā vieta, kur jautāt par TLC?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Sveiki, puiši,
Zinu, ka pēdējā laikā esmu uzdevis daudz jautājumu. Es esmu jaunpienācējs... iv acīmredzot ieguldīju daudz naudas šajā hobbītā, un es esmu pētījis TLC.
Es vienmēr esmu teicis, ka es nedaru ķīmiju en-mass, lai pārdotu - atšķirībā no vairuma cilvēku šeit, un tāpēc tas ir gaidīšanas spēle, kad man vajag kaut ko laboratorijai, tomēr es beidzot esmu sasniedzis posmu, kad es varu sākt pētīt dažus terciāros amīnus no 500g triptamīna, kas man ir.
Es domāju, ka TLC būs liels faktors manā darbā, ja RXN ir pabeigts.

Tagad mans jautājums ir šāds - vai man 100%, bez diskusijām ir nepieciešams 0,25 % NaCIO šķīdināšanas aerosols?

Man acīmredzot pieder balinātājs kā tīrīšanas līdzeklis, tomēr tajā acīmredzot ir citas lietas, un tas būtu jādestilē, un es domāju, ka tas būs ass sakarā ar to, ka es ar to izvilkšu visu ūdeni un nezināšu koncentrāciju. Es nevaru atrast nekādu gatavu aerosolu acīmredzot.
Vai kāds var paskaidrot, ko īsti tas aerosols dara? Es esmu skatījies Šo NEPATIESI noderīgu informāciju, un viņš saka, ka jāizmanto 0,25 % nātrija hipohlorīta šķīdums.
Vēl viens jautājums - ko izmantot kā daktu? Vai tam derēs akvareļpapīrs? Vai arī tam ir jābūt no kāda īpaša materiāla - tur nav teikts, un tā ir gandrīz vienīgā lieta, kas tur nav norādīta.
Man, protams, nav nekādu atsauču sakarā ar to, ka esmu tikai dude bez oficiālas laboratorijas, un tāpēc viņu secinājumi ir noderīgs salīdzinošs foto, tomēr es to galvenokārt izmantošu, lai pārliecinātos, ka rxn ir beidzies...
Paldies puiši!
 
Last edited by a moderator:

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
pirmkārt, kā tu destilē NaClO ? ud vienkārši destilē ūdeni un pēc tam to disociē, būtībā iegūstot NaCl un klorātu. vienkārši iegādājies pietiekami koncentrētu NaClO šķīdumu un atšķaidi to.
to izmanto kā plankumaino šķīdumu, esmu diezgan pārliecināts, ka tā, lai jūs varētu redzēt plankumus.

Ko jūs domājat ar daktu? es domāju, ka jūs domājat par silīcija dioksīda plāksnēm. nē, tās noteikti nevar aizstāt ar akvareļpapīru vai jebko citu, kas ar to saistīts.
vismaz nedaudz izpētiet, mans cilvēks, kā tas darbojas debesīs.

arī neliels padoms no malas - pārliecinieties, ka neizmantojat eluentus, kuros savienojumi ir pārāk šķīstoši, citādi plankumi aizies pārāk tālu.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Nē, es nerunāju par plāksnēm attiecībā uz "daktu" - shēmā, ko es apskatīju, viņiem bija stacionārā fāze (silīcija dioksīda plāksnes) un mobilā fāze (šķīdinātājs vai maisījums), ko viņi pēc tam ievietoja vannā un izmantoja "daktu" aiz plāksnes, bet nepieskārās, lai šķīdinātājs varētu ceļot uz augšu un pārvērsties gāzē...Varbūt es sajaucu diagrammu - tātad šķīdinātājā jāieliek tikai iepriekš uzkrāsotās silīcija dioksīda plāksnes, pārliecinoties, ka plankumi nesaskaras ar šķīdinātāju, un pēc tam tās jānosedz, lai šķīdinātāji nokļūtu uz silīcija dioksīda uz stikla?
Ja es aplūkoju (nofotografēju) plates UV gaismā, vai tas nozīmē, ka man nav nepieciešams NaClO? Tā ir tikai vēl viena lieta, kas jāpērk, un, ja man nav nepieciešams redzēt rezultātus parastā gaismā, vai tas nozīmē, ka man tas nav vajadzīgs? Iespējams, man vienkārši vajadzētu pamēģināt un redzēt...
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Labi, labi, bet dakts patiesībā nav nekas cits kā filtrpapīra gabaliņš uz burkas, kurā veicat TLC, sieniņas, un tam ir jāsaskaras ar šķīdinātāju un jāpiesātina iekšpusē esošā atmosfēra ar šķīdinātāja tvaikiem. to ir viegli izdarīt. Plankumi vienmēr jāpieliek ar kapilāru caurulīti. Nagus cietinoša UV lampa ir labākais ķīmisko vielu aizstājējs, ko varētu izsmidzināt, un, ja jūs tādu iegūsiet, esmu pārliecināts, ka jūs man pateiksiet paldies, turklāt tā nav nemaz tik dārga. Piemēram, es, šķiet, nevaru atļauties plākšņu iepakojumu, un pašlaik man kaut kas notiek un es pat nezinu, kādam vajadzētu būt pareizajam laikam, jo man nav atsauces. NaOCl ir viegli atrast bez smaržvielām un citām piedevām, bet ūdens šķīdumā.
 
Top