Question KĀ?! 4mmc netradicionālā uzstādīšana

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Mans jautājums ir šāds: es pazīstu kādu cilvēku, kurš acīmredzamu iemeslu dēļ paliek privāts un arī nevēlas vienkārši dalīties ar savas iekārtas detaļām, bet no sarunām, kurās viņš nejauši ir minējis lietas par to, kā viņš darbojas, esmu sapratis, ka viņš strādā ļoti neordināri, jo neizmanto ķīmijas iekārtas, tā vietā vanniņas un viegli pieejamas iekārtas, kas neizskatās aizdomīgi. Viņu 4 mmc partijas lielums ir 3,75 kg vienā partijā, un viņi to dara katru dienu visu dienu, iespējams, līdz un virs 30-40 kg nedēļā, un tie ir tie, ko es esmu noskaidrojis no sarunām. Man tas ir prātam neaptverami, tbh.

Mans jautājums ir, kā viņi to visu varētu paveikt, viņam ir 2 puiši, kuriem viņš maksā par kg, es vienkārši fiziski nesaprotu, kā viņi var tik daudz izdarīt? Vai es kaut ko palaidu garām, es spēlējos ar 100 g partijām, tikai praktizējos, bet tomēr tas ir grūti. Vai ir kādas idejas par to, kā vai kā šāda iekārta varētu izskatīties, kas būtu jāizmanto utt. Mani tas vienkārši mulsina. Jebkādi aroda noslēpumi, lai veiktu šādu uzdevumu, būtu pateicīgi. Es esmu visas ausis un patiešām vēlos uzzināt visu par to.
 
Top