Cik slikti es to izkropļoju? Pēc gāzēšanas problēmas....

KhemicallyChallenged

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 11, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pēc tam, kad ar sausu HCL sašķaidīju ar gāzi sep piltuvi, kurā bija toluolu saturoša brīvo bāzi MA, es pievienoju 20 ml dH2O un ļāvu atdalīties. Pārbaudot aq slāni, es pamanīju divas lietas: mans pH joprojām ir bāziskā diapazonā, neraugoties uz atkārtotu gāzēšanu. Turklāt piltuvē iekrita neliels caurulītes gabaliņš, un es to pamanīju tikai pēc dH2O pievienošanas...

Vai man vienkārši vajadzētu pārbāzēt un sākt no jauna?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Lai būtu droši, iztvaicējiet ūdens slāni, ja tas vēl ir saglabājies. Citādi, manuprāt, vienkārši izžāvē savu toluēnu/MA ar kādu epsoma sāli un mēģini atkal gāzēt un gaidi nokrišņus, nevajadzētu atkal bāzēt un ekstrahēt. Vai, gāzējot gāzi, jūs saņēmāt sniega nokrišņus? Tas ir tavs rādītājs.
 

KhemicallyChallenged

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 11, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Atvainojamies par novēloto atbildi. Vai joprojām ir aq slānis, paldies (šeit jāievieto augstāka vara, ja piemērojams). Mani galvenokārt uztrauca tas, ka toluols, iespējams, zināmā mērā izšķīdina caurulītes gabalu, jo tas bija diezgan... mīksta, kad izvilku to no piltuves. Viss labi, kas labi beidzas, es iztvaikoju aq slāni, tad izšķīdināju karstā IPA, pievienoju aukstu acetonu, ļāvu nostāvēties apmēram 12 stundas, un man nešķiet, ka tas bija ar plastmasas garšu.....
 
Top