Kā es varu iegūt no loratadīna un pseidoefedrīna tabletes?

caydiantak

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 22, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
es atradu pseidoefedrīna (daudz vairāk)loratadīna (5mg) tabletes savā valstī. Kā no tām izgatavot pseidoefedrīna sāli?
 

emanuel852

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
h

Sveiki, vai jums ir kāds risinājums? Man ir tāda pati problēma
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Loratadīns nešķīst ūdenī. Tablešu mērcēšanai var izmantot etanolu vai metanolu, tās filtrēt un izfiltrēt dažus piemaisījumus, kas nešķīst etanolā. Pēc etanola iztvaicēšanas pievieno destilētu ūdeni un filtrē. Loratadīns ūdenī nešķīst. Izfiltrēto šķidrumu pielāgo sārma ph10+, ekstrahē, žāvē un gāzē ar hlorūdeņradi. Filtrē.
 

emanuel852

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, bet man ir nepieciešams atdalīt Loratadīnu no pseidoefedrīna, Loratadīns nešķīst ūdenī, tāpat kā pseidoefedrīns.
Tāpēc es nezinu, kā to izdarīt.
 
View previous replies…

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Jūs neesat uzmanīgi izlasījis manu atbildi. Efedrīns šķīst ūdenī un etanolā. Lorāts ūdenī nešķīst. Pēc etanola iztvaicēšanas pievienojiet ūdeni un filtrējiet, un uz filtra rauga paliks loratadīns.
 

emanuel852

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Lieliski jūs esat kreka draugs mans pēdējais jautājums ir, vai es ļauju etanolam iztvaikot vārglāzē virs karstumu ražojoša degļa?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Nav nepieciešams atreferēt. Pietiek ar etanola iztvaicēšanu normālā spiedienā. Taču nedrīkst būt pārāk sauss, jo pēc ūdens pievienošanas to nav viegli izšķīdināt. Tas ir tikpat labi kā barojoša augsne.
 
Top