Kā es varu palielināt kokaīna tilpumu vai pat dubultot viņa tilpumu

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
MAN IR DIVI JAUTĀJUMI:

1 - Kā es varu palielināt kokaīna tilpumu? Proti, ja man ir 1 kg, vai es varu palielināt vai pat dubultot šo 1 kg ?

2 - Vai es varu izveidot citu elementu savienojumu, lai iegūtu kokaīna viltojumu, bet ar tādiem pašiem kokaīna rezultātiem?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Es varu ieteikt jums koncentrēties uz citiem peļņas palielināšanas veidiem. Prakse rāda, ka panākumus gūst tikai tie, kas ir atbildīgi par produkta un sniegtā pakalpojuma kvalitāti.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Paaugstiniet cenu un saglabājiet kvalitatīvu un patīkamu...
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Es esmu no Dienvidamerikas, un tieši šeit kokaīns un lētāk ir pārāk viegli uzzināt. Tur ir daudz narkotiku dīleru, kas pārdod kokaīnu sajauc ar daudzām s*atām, un klienti vienkārši meklē, vai tas ir "stiprs"... ja ir "spēcīgs". Dažreiz viņi pārdod nedaudz kokaīna ar kaut ko citu.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Tas neko nemaina.
 

nulltheunknown23

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 11, 2022
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
i reko
iesaku padarīt kvalitatīvu labu, kas varētu palielināt jūsu peļņu
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Atbilde ir "jā". Jūs varat veikt abus uzdevumus. Būdami dikti un atšķaidot savu produktu. Taču tas, ka varat, nenozīmē, ka jums vajadzētu. Vienkārši nedariet to. Neesiet tas cilvēks.
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Sveiki , jā, ir labāk piedāvāt labu kvalitāti, bet dažos tirgos tas ir neiespējami, šajā zonā centrālā Amerika ir pilna ar produktiem, bet kvalitāte un cena ir samazinājusies. pirms 6 vai 7 mēnešiem jūs redzējāt pieklājīgu materiālu un pieklājīgas cenas, bet šajās dienās visi cilvēki prasa labu cenu, kvalitātei ir nepieciešams tikai izturēt krekinga pārbaudi, un šo pārbaudi iztur arī vesela virtene falsificentu. ja jums ir labs materiāls, neviens jūs nepērk, jo jums ir nepieciešams paaugstināt cenu, un kāda ir jūsu iespēja? Vai produkts ir viltots Viens jautājums, vai tas ir pretrunā ar noteikumiem, pastāstiet, kā to izdarīt, es nevēlos, lai mani aizliegtu, man patīk šī vietne.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Protams, tas ir iespējams, bet kāpēc? Jūs vēlaties izkrāpēt cilvēkus, lai nopelnītu dažus papildu dolārus? Veiksmes ar to. Daudziem cilvēkiem, kas lieto narkotikas, tāpat vien neveicas, jūs grasāties viņus vēl vairāk viktimizēt, pārdodot viņiem atkritumus? Tas ir fucked up, un, ja jūs to darāt, es ceru, ka jūs uzzināsiet smago ceļu.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Es domāju, ka tas, ko jūs aprakstāt, ir vienkārša ekonomika. Varbūt tumsonete paver labu piedāvājumu, un cilvēki pieprasa labāku produktu par zemākām cenām. Dariet kaut ko citu, esiet radoši. Katrā tirgū ir konkurence, draugs. Neuzkāp uz sava dopa. Nav forši.
 
Top