kā es varu mazināt psihozes simptomus

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
kā samazināt psihozes simptomus, lietojot ritalīnu, man ir tendence uzdzert 3 vai vairāk dienas, lietojot ritalīnu, pēdējos 3 mēnešus man arvien agrāk parādās psihozes simptomi, parasti pirmo 12 stundu laikā pēc uzdzeršanas, kā to var atrisināt?
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Sveiks, mans draugs. Stimulantiem ir nepatīkams ieradums izraisīt lietotājiem psihozes simptomus. "Eksperti" norāda, ka tas notiks 100% cilvēku, kuri regulāri ilgstoši vai intensīvi lieto amfetamīnus/stimulantus. Ja 3 mēnešus nomodā esi nomodā 3 dienas, tikai šad un tad pa vienai brīvai dienai, tu sagaidi nepatikšanas. Un, iespējams, jūs lietojat daudz vairāk Ritalīna, nekā ārsts jums ir izrakstījis. Es vairāk nekā 30 gadus intensīvi lietoju amfetamīnus, un es zinu, ko jūs pārdzīvojat, tas ir pretīgi. Jums ir pareizi jāēd un jāturpina lietot 2 vai 3 dienas nedēļā. Un gulēt. Nestāstiet ārstam, kas jums izrakstījis zāles, ka jums ir psihozes simptomi. Ja jūs to darīsiet, viņi jums pārtrauks medikamentu lietošanu, un būs ļoti grūti atgriezties pie medikamentu lietošanas. Katru reizi, kad jums būs psihozes pauzes, pastāv iespēja, ka tās pastiprināsies, un jūs nonāksiet garīgās veselības nodaļā. Un, ja jūs nodarīsiet sev pietiekami daudz kaitējuma, beidzot psihozes pauzes notiks arī bez stimulējošiem līdzekļiem, tāpēc jums ir jāsamazina temps, citādi jūsu galva būs ļoti saspringta. Garīgās veselības nodaļas nav jautras vietas, kur uzturēties. Tātad, kas jums jādara, ir palēnināt tempu, samazināt devu, vairāk gulēt un ēst/uzturēties veselīgi. Kā es pārvarēju visu šo sūdu, turpināju to un paliku ārpus slimnīcas, bija sekot piemēram, ko es izklāstīju, un tagad es lietoju antipsihotiskos medikamentus. Pēc aptuveni 15 gadiem, kas pavadīti uz gāzes, man vajadzēja lietot antipsihotiskos līdzekļus, lai apturētu psihozes simptomu rašanos. Vienīgā problēma ir tā, ka, lai saņemtu antipsihotiskos medikamentus, jums ir nepieciešama garīgās veselības diagnoze un garīgās slimības vēsture. Tas ir kaut kas tāds, ko jūs nevēlaties redzēt savā CV. Uzmanieties.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Es atbalstu @scoobiedoo viedokli. Visefektīvākais, ko varat darīt, ir samazināt dienu skaitu, kad lietojat ritalīnu pēc kārtas, un pakāpeniski samazināt devu. Tas, ka psihozes simptomi sāka izpausties agrāk, liecina par neiroķīmiskām pārkārtojumiem un gan psihiskās sfēras, gan organisma kopumā pasliktināšanos. Jums ir nepieciešams spēks un atveseļošanās. Tās jānodrošina ar normālu uzturu un pietiekamu miegu. Bet tikai uz stabilākas un samazinātas ritalīna lietošanas fona. Mēs varam turpināt šo sarunu privātā sarunā, ja jums vēl ir jautājumi.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Labs materiāls. Es priecājos, ka esat uz tās pašas lapas kā es. Paldies par atbalstu.
 
Top