Question Kā jūs "atklājāt" pētnieciskās ķīmiskās vielas?

Rita

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 24, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Ar pētnieciskajām ķīmiskajām vielām es iepazinos, kad kādu dienu pētīju informāciju par bromazu, tā drošības profilu un likumību.
Man nav grāda ķīmijā vai kādā citā ar to saistītā jomā, lai es varētu patiesi iesaistīties šo vielu izpētē, taču man tas viss joprojām šķiet ļoti intriģējoši.
Mani interesē, kā jūs visi uzzinājāt par šo forumu un par RC kopumā.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
To sauc par farmakoloģiju. Ja salīdzināsiet daudz un dažādas zāles ar līdzīgu iedarbību, atklāsiet, ka tām ir kopīgas dažas pamatstruktūras. Tās sauc par skeletiem. Populāri skeletoni ir feniletilamīni, amfetamīni, aizvietotie feniletilamīni ( sk. Aleksandra Šulgona "Fikal"), metamfetamīns, mdxx psihostimulanti, visi tie ir uz feniletilamīnu bāzes. Tie ir ļoti līdzīgi kataholamīniem, piemēram, dopamīnam, noradrenalīnam un serotonīnam. Kathinoni ir vēl viena psihoaktīva viela. Pētniecības atslēgas vārdi ; priviliģētas zāļu skefas un farmakoresursi
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Ar rcs saskāros caur garšvielām, zināju, ka iedarbība nevar rasties no zālēm, tāpēc sāku informēties.
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
PV-līdzekļi. RC-scenārija. Mācību līkne pieauga, lai gūtu peļņu no Ķīnas pakas
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Es saņēmu ziņas laika ziņas no ķīmijas uzņēmumiem viņi pie durvīm pieļāva pelēkā tirgus preces un pēc tam pārcēlās uz Japānu, kuriem ir braukšanas tirgus 2006 pirms tam tas galvenokārt bija no mutes mutē un medicīnisks papīrs patentētu ķīmisko vielu, kas ir izveidotas un nav pārbaudītas.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Jau 17 gadus esmu pētījis jaunas psihoaktīvās vielas. Diemžēl lielākajā daļā valstu ir ieviesti analogi tiesību akti, kas mūsu darbību padara nelegālu. Taču es joprojām pieļauju, ka narkotiku tirgū vēl notiks revolūcijas un tiks atklātas jaunas vielu klases, kā tas jau sen bija ar JWH.
 
  • Like
Reactions: vis

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Es ceru, ka trejdeviņas būs daudzsološas 3cb ir gandrīz gatavs es ienīstu, ka
nomenklatūra
Tcb2 arī ir izstrādes stadijā kopā ar dažiem nevajadzīgi mušas struktūras savienojumiem es dzirdēju kaut ko citu patīk vai saule tikai tiek uzspiesta man uz pakaļas
 
  • Like
Reactions: vis
Top