Kā atrast propofol?

Jrichards

Don't buy from me
New Member
Joined
May 30, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Vai kāds var norādīt man pareizo virzienu?
 

Jrichards

Don't buy from me
New Member
Joined
May 30, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Vai avots ir augšējā vai apakšējā saite?
 

Jrichards

Don't buy from me
New Member
Joined
May 30, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Vai avots ir augšējā vai apakšējā saite
Tāpat, vai jūs zināt, kur es varētu atrast kādu cilvēku vai tērzēšanas istabu, lai atrastu kādu, kas to administrētu. Man nepieciešams ketamīns ptsd, bet ir smagi krampju traucējumi. Man vajag šo propofol ar to.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Jūs to izveidojat. Tas ir patiešām vienkārši, sākot no fenola un pēc tam trīspakāpju reakcijas, izmantojot tikai ārpusbiržas reaģentus.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Bet attiecībā uz tā lietošanu: vai jūs esat ārprāts? NEVAJAG PAŠAM ĶERTIES PIE PROPOFOLA.
Tas ir intravenozais anestēzijas līdzeklis, kas, tāpat kā visi anestēzijas līdzekļi, izņemot ketamīnu, nomāc jūsu elpošanu un asinsspiedienu. Ja kādu nomierina ar propofolu, ir pastāvīgi jāuzrauga asinsspiediens un skābekļa līmenis. Pretējā gadījumā tas var viegli izraisīt nāvi. Vai, vēl sliktāk, izraisīt nopietnu smadzeņu traumu, kas var pārvērst jūs par dārzeņu visai nožēlojamai dzīvei, kas jums atliks.
Propofols bija tas, kas nogalināja Maiklu Džeksonu, un viņam to ievadīja ārsts. Kaut kāds ārsts, viņš bija bezjēdzīgs, korumpēts ass, bet tomēr.

Turklāt, kādēļ gan jūs lietojat propofolu, lai ārstētu krampju lēkmes? Tam ir pilnīgi labi, droši benzodiazepīni. Tos var lietot iekšķīgi. Propofols ir paredzēts tikai i.v. un ir lipīdu emulsijas veidā.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Un nopietni, ja jums ir patiess medicīnisks stāvoklis, nevajag ārstēties. Vienkārši neārstējieties. Pat ārsti to nedara. Meklējiet profesionālu medicīnisku palīdzību, nevis meklējiet gūglējot ārstniecības līdzekļus, kurus nesaprotat, kā lietot vai apstiprināt.
 
Top