Kā pareizi likt LSD?

Solros

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 19, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Sveiki visi, es esmu LSD entuziasts un drīzumā pats izmēģināšu LSD liekamo tabu, lai samazinātu izmaksas un palielinātu krājumus, vienlaikus piedāvājot kvalitatīvus un atšķirīgus izdrukas, kas, manuprāt, padara LSD vēl lieliskāku. Es zinu par tilpuma dozēšanu un visu pārējo, bet man interesē, kā es pareizi izkliedētu tabulas, jo internetā esmu redzējis dažādas lietas, viena no tām ir ar pilieniem, kas man šķiet neticami neefektīva, esmu arī redzējis, ka cilvēki izmanto augstas tīrības pakāpes etanolu vai degvīnu, bet vai tas neatstās garšu uz tabulas? vai ir kādi aizstājēji, jo mēs visi zinām, ka tabulām nedrīkst būt garšas. Es esmu gatavs mācīties un varu atļauties pamēģināt pats un ciest neveiksmi, bet es labprātāk uzdotu savu jautājumu un saņemtu konkrētu atbildi, no kā mācīties, varbūt kādu pareizu rokasgrāmatu. Vai kāds, kam ir atbilstošas zināšanas, var uzrakstīt rokasgrāmatu, kā pareizi dozēt 100 g uz, teiksim, 900 tabu lapas, kas ir 7,5x7,5x collas. Kādu materiālu man vajadzētu izmantot, vai man vajadzētu izmantot kaut ko tādu kā etanolu, vai es to varu aizstāt ar kādu tīru ūdeni? Vai etanols atstās alkohola garšu?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Atkarībā no tā, ko gatavojaties impregnēt, kādu laiku var palikt etanola pēdas. Taču pastāv liela iespēja, ka etanols iztvaikos pilnībā.

Degvīnā var būt aromatizētāji, kas atstās garšu.

Impregnēšanai ieteicams izmantot ūdeni, jo tas ir bez garšas un smaržas, taču dažos gadījumos var izmantot arī etanolu.
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Pastāv dažas L versijas, kas nesadalās ūdenī. Vispirms veiciet testu ar nelielu daudzumu.
Savulaik bija lavanda, tā nesadalījās ūdenī.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
900 X100uq = 90mg xtal 900 nepieciešamajām tabulām.
Izmantojiet degvīnu bez aromāta, nemērciet, jo tas sadalīsies nevienmērīgi, veidojot spēcīgākas un vājākas tabulas uz vienas lapas.
to veic ar pipetētāju (pipeti, bet jūs varat regulēt tilpumu ar vienu spiedienu) pa vienam, ja vēlaties labus rezultātus un jums nav daudz xtal, lai eksperimentētu.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Tīrs vai denaturēts spirts. Kad tas iztvaiko, nebūs liekas garšas. Tagad par devu sadalījumu liela mēroga ražošanā: Traukā ar zināmu izvēlētā šķīdinātāja daudzumu ievietojam visu blotku. Ņemam bloteri, sakratām pilienus traukā un izmērām, cik daudz šķīdinātāja paliek. Visas darbības tiek veiktas ļoti aukstā telpā, lai izvairītos no pārmērīga iztvaikošanas. Mērot, iegūstam starpību - šķīdinātāja daudzumu, ko uzsūcis blotters. Tālāk pagatavojam vēlamās koncentrācijas šķīdumu - devu skaitu (cik kvadrātiņu mums ir) attiecinām uz iegūto šķīdinātāja daudzumu. Tātad var paņemt lielu trauku un ātri "uzlādēt" tūkstošiem devu. Ja nepieciešama sīkāka informācija, rakstiet.
 
Last edited by a moderator:

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Tīrs degvīns paveiks savu uzdevumu. Saskaņā ar Viljamsa padomu vispirms noskaidrojiet, cik daudz šķīdinātāja absorbē jūsu plāksnītes, un tad sagatavojiet šķīdumu. Sajauciet xtal ar dh20 traukā, kurā to saņemat. Man patīk izmantot šļirci un uzklāt šķīdumu uz katras blotera rindas vertikāli, tad horizontāli... Blotera papīrs vienmērīgi uzsūc šķīdumu.
 

DeepSpace9

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Degvīns un šļirce.. 10 ml degvīna uz 0,1 gramu adatas, būs ideāli piemērots lappusei. Ļaujiet tai izšķīdināt, tad pa diagonāli pārvelciet šļirci no viena stūra uz otru. (No apakšas uz augšu)
 

BLVST

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Esmu dzirdējis, ka acetons vienmērīgi sadalās un tīri iztvaiko ar 14 lb akvareļpapīru.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Mani ļoti interesē šī diskusija. Vēl 80. gados man lika domāt, ka LSD tika sajaukts ar strihnīna šķīdumu, lai palīdzētu tam saistīties ar papīru. Cik nezinošs un lētticīgs es biju :)
(Tas man nekad netraucēja to izbaudīt...).
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
izklausās pēc DEA propagandas... :D
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Pašlaik es lasu grāmatu " Acid Test: How a Daring Group of Psychonauts Rediscovered the Power of LSD, MDMA, and Other Psychedelic Drugs to Heal Addiction, Depression, Anxiety, and Trauma" ("Skābes tests: Kā drosmīga psihonautu grupa no jauna atklāja LSD, MDMA un citu psihedēlisko narkotiku spēku atkarības, depresijas, trauksmes un traumu ārstēšanā"), autors Toms Šroders.
Viņš stāsta par to, kā Riks Doblins (Rick Doblin), Maikls Mithoefers (Michael Mithoefer) un vairāki citi cīnās pret DEA saraksta izveidi, lai
terapijā varētu izmantot šīs psihodēliskās vielas .
Viņš apsprieda daudz DEA/Regana laikmeta pret LSD vērstās propogandas, kas tika izplatīta.
Lai gan strihnīns netika pieminēts, daudzas citas lietas, kas tika pieminētas, bija tās, par kurām es biju dzirdējis kā par manas iecienītākās izklaides iespējamo ietekmi.
Es dzīvoju Dienvidāfrikā, tāpēc šī sūdīgā propganda izplatījās visā pasaulē.
Caurumi smadzenēs, tikai vēl viens sitiens varēja izbeigt smadzeņu darbību, cilvēki, kas nolobīja ādu, jo domāja, ka ir apelsīni, cilvēki, kas leca no balkoniem, pārliecināti, ka viņi var lidot. Es domāju, viss šis sūds mani pirms mana pirmā brauciena (violeta oma 1988. gadā) biedēja līdz nāvei. Pēc tam man viss bija kārtībā, es zināju, ko ar mani dara skābe.
 

TheShocker

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
man bija tāds pats inmpression. 90. gados es lietoju daudz skābes, un man vienmēr mēnešiem ilgi pēc dzeršanas mugurkaulā bija krampji. reiz ārsts man teica, ka tas ir no ķīmiskajām vielām, kas nav pienācīgi attīrītas no lsd, ko es biju lietojis. hmm.
 

Cypherdelic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Bija arī interesanti par šo, jā, to varēja darīt ar pipeti atsevišķi, bet tagad saprotu, ka bloterpapīrs tik un tā šķidrumu sadala diezgan vienmērīgi.
 

Symbiosis

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Cik daudz jūs patērējāt? Nekad nebija šādas problēmas, un ive bija diezgan daudz braucienu, bet saprātīgā veidā, kas parasti ir vismaz nedēļas starplaikā. Nebūtu pārsteigts, ja nabaga ķīmiķi, kas negribētu attīrīšanu un samazināt iznākumu / peļņu, neveiktu tīrīšanas mazgāšanas, lai pārkristalizētu
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Domāju, ka šie ķīmiķi parasti diezgan ātri izgāja no biznesa - viņu braucieni nebija tik labi kā citiem, tāpēc cilvēki izvēlējās pirkt citus zīmolus :)
Es vienmēr ticēju strihnīnam, jo man bija sajūta, kā es jutos mutē uz skābes, bet, zinot to, ko zinu šodien, tas, visticamāk, bija psihosomatiski, jo uz katru braucienu es devos ar to kā "zināšanām", tāpēc mana domāšana bija ietekmēta...
Es arī dzirdēju daudzus cilvēkus stenēt par skeleta problēmām - es vienkārši piedēvēju visas sāpes, kas man bija, pārmērīgiem smiekliem un dejošanai...
 
Top