Kā es varu iegūt amfetamīnu no P2P un formamīda un HCl)

amphetamineking

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Es atradu šo: Viena no izplatītākajām amfetamīna nelegālās ražošanas metodēm ir Leukarta reakcija, kas sastāv no fenilacetona (fenil-2-propanona, P2P) kondensācijas ar formamīdu vai amonija formātu skudrskābes klātbūtnē un sekojošas iegūtā N-formilafetamīna skābes hidrolīzes.

pieņemsim, ka man ir 1 litrs p2p, kādā daudzumā man jāsajauc visas šīs vielas un cik ilgā laikā, un kādā temperatūrā, un vispār visa sintēze?
 

amphetamineking

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Paldies par to, bet es nevaru aprēķināt, cik daudz ir tikai 1 kg amfetamīna.
 

Ihatemybitchwife

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Pakāpeniski palieliniet apjomu, novērojiet, kādas problēmas rodas, risiniet tās. P2P uz alfametilfenilamīnu ir neefektīvs, tā labāk metamfetamīnam
 

amphetamineking

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Bet meth
bet meth ir grūtāk sintezēt
 

amphetamineking

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
no kā tad labāk sintezēt amfetamīnu (i no Krievijas, metilamīnu (ne vairāk kā 40% pārdošanā)
 

Ihatemybitchwife

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
P
p2np, lai to pagatavotu, ir nepieciešams benzoaldehīds, nitroetāns, toluols/ etiķskābe( labāk akoh, nav nepieciešams dekana stārks) un primārais amīns (40% metilnh2 ir ok!, var izmantot arī etilamīnu, n-butilamīnu u. c.) Sekundārie amīni darbojas, bet iznākums ir ļoti slikts vai vispār nav vajadzīgs.
 

zxcuseless

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Grūti ( nitroetāns- prekursors (bet es atradu sintēzes metodi), benzoaldehīds- bez problēmām, amīns? Kas tas ir? metilnh2 tas ir metilamīns???? Idk sorry :sry:) bet thx par šo metodi, no viņa es varu sintezēt vairāk amfetamīna īsā laikā (iespējams). Thx vēlreiz)
 

Ihatemybitchwife

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Jā, n
Jo benzoaldehīds ir plaši izmantots pārtikas aromatizētājs, kā arī nozīmīgs organiskās sintēzes līdzeklis vispār. es ieteiktu jums bromoetānu > nitroetānu, ja jūs to gatavojaties darīt. vai vienkārši pasūtiet no Polijas, ja esat es. vai arī pērciet p2np, ja esat es, nav nelegāli, bet mad sussy.
Jā, es domāju metilamīnu.
Tajā sadaļā, kurā jūs pašlaik atrodaties, ir piesprausts pavediens ar nosaukumu p2np sintēze, ko veicis William d.
Ofc jums ir jāpārvērš, ka p2pn amphetamine, neaizmirstiet. vienkāršākā procedūra būtu AlHg amalgama maršruts arī pinned šeit. jums būs nepieciešams acetons un sērskābe, acetons nav obligāta, var aizstāt ar IPA - izopropanola.Bet jums 100% vajag sērskābi vai fosforskābi, 98% sērskābe ir ideāla, arī baseinu tīrīšanas līdzeklim vajadzētu darboties. arī dariet sev pakalpojumu un iegādājieties mgso4 vai naso4, ja jūs negatavojaties to pirkt no veselības veikala, jums ir nepieciešams to uzspridzināt krāsnī uz dažām stundām - skatiet nilered video yt.
Labu veiksmi
 
Top