Question kā es varu izgatavot anaboliskos steroīdus?

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Jūs iegādājaties pulveri un pēc tam to izšķīdināt, lai to varētu injicēt.
 

stonebanks

Don't buy from me
Member
Joined
May 1, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Paldies, bet es gribu, lai tabletes, tāpēc, es nerd ingrediente vai pilnīgu recuperação, ja jūs nezināt atbildi, pateikt man somente kas tagad tas
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Tad jums ir nepieciešami steroīdi, kurus varat lietot bez injekcijām.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Es esmu no Ķīnas, steroīdu, peptīdu, piegādātājs, nepieciešams iegādāties produktus, lūdzu, sazinieties ar mani.
 

chitownskag

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 27, 2024
Messages
2
Reaction score
8
Points
3
Tas ir atkarīgs no tā, kādu savienojumu jūs sajaucat un cik koncentrēts būs jūsu gatavais produkts...
Piemēram, testosterona enantāts 250 mg/ml...

Jums vajadzīgās lietas......
-Testosterona Enanthate pulveris
-nesēja eļļa (es izmantoju mct eļļu), daudzi cilvēki izmanto vīnogu kauliņu eļļu. Man patīk mct eļļa, jo tā ir plānāka.
-benzilspirts (lai šķīdums būtu nedaudz sterils).
-benzilbenzoāts (šķīdinātājs, lai sadalītu pulveri)
-karstā plate ar magnētisko maisītāju
-autoklāvs (es izmantoju steroklāvu)
-filtrs ar 22 mikronu PVDf filtru.
-vakuuma sūknis, lai darbinātu pudeles filtru.
-mērglāze produkta sajaukšanai uz karstās plīts (es izmantoju 500 ml).
-10ml pudeles ar korķīšiem un vāciņu aizbāzni.
-svari, lai visu nosvērtu.


Tātad, ja es gatavoju 100 ml testosterona enantāta ar 250 mg/ml, es sajauktu savas sastāvdaļas šādi..

* Vispirms es ielieku 61,25 ml mkt eļļas vārglāzē uz karstās plīts, ar ieslēgtu magnētisko maisītāju... Man ir ieslēgta plīts, bet ļoti zemu es pakāpeniski to palielināt, mērķis ir, lai to sajauc ar pēc iespējas mazāku karstumu, jo pārāk liels karstums var sabojāt jūsu rīku..
*pēc tam pievienojiet 18 ml benzilbenzoāta (18 %) mērglāzē jau sajauktajā mkt eļļā.
*pēc tam pievienojiet 2ml benzilspirta (2%).
* tiklīdz tas ir atļauts sajaukt uz vienu minūti, pievienojiet 25 gramus testosterona enanthate pulvera un ļaujiet sajaukt un ļoti pakāpeniski paaugstiniet siltumu, mēģiniet palikt zem 130 ° F, ja iespējams... Es tikai lēnām paaugstinu temperatūru, līdz produkts izšķīst... (var izmantot šķīdinātājus, piemēram, etilēlatu).
* Kad gatavais produkts ir rūpīgi sajaukts, varat ļaut tam nedaudz atdzist un tad palaist to caur filtru, kas izplūst caur filtru, un to var pildīt pudelēs... Es izmantoju pipeti, kas iestatīta uz 10 ml, un iepildu gatavo produktu pudelēs, ko izvilku no steroklāvā, un ielieku pudelēs aizbāžņus, kas pēc izžūšanas bija mērcēti benzilspirtā... Ja vēlaties būt īpaši sterili, varat izmantot lamināro plūsmas kārbu, lai viss būtu īpaši tīrs (nekad nebūs pilnīgi sterils). Jebkurā gadījumā uz 10 ml pudelītēm ar gatavo produktu uzlieciet aizbāzni, uzlieciet vāciņus un tos aizsprostojiet... Wallah

Lasot šo, esmu pārliecināts, ka jūs redzat, ka esmu tālu no profesionāļa, es nezinu ķīmiju, un ir daudz dažādu veidu, attiecību un dažādu lietu, ko var izmantot, bet es to daru šādi... bet tas ir tas, kā es to daru.

Lai saskaitītu formulas, varat izmantot vienkāršu aas kalkulatoru, piemēram, šādu...
Es arī apskatīt dažādas formulas dažādos clearnet forumos... daudz informācijas tur par dažādu savienojumu sajaukšanu dažādās koncentrācijās... tikai gotta darīt dažas meklēšanas un lasīšanas....
 

Edliant

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 23, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Vai esat pievērsies dabīgiem uztura bagātinātājiem, pamatīgai treniņu programmai vai konsultācijām ar fitnesa treneri? Tie var palīdzēt jums sasniegt mērķus bez riska, kas saistīts ar nelegālām vielām. Turklāt, pieturoties pie dabīgām metodēm, ilgtermiņā var gūt ilgtspējīgākus un veselīgākus rezultātus.
 

Edliant

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 23, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pirms vairākiem gadiem es biju diezgan ziņkārīgs par to pašu un uzkāpu uz goliathsteroids.com. Godīgi sakot, tas bija sava veida atvieglojums, ka atradu vietu, kas vienkārši darbojas bez visas drāmas. Viņu preces ir vienkāršas un uzticamas.

Mans draugs nodarbojās ar kultūrismu un pieminēja tos, tāpēc es to pārbaudīju, un bija jēga turēties pie kaut kā legit. Es nekad nejutos tā, it kā es ar viņiem klīstu tumsā. Viņi piedāvā stabilu klāstu, un ir skaidrs, ko jūs saņemat. Vienkārši pārliecinieties, ka esat drošs un veiciet mājasdarbus, pirms ienirt kaut kur.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Vai tas ir domāts sev vai pārdošanai?
 
Top