kā pagatavot e-liquide ar ADB-Butinaca pulveri?

bobyloss

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Sveiki visi, es meklēju precīzu temperatūru, lai izšķīdinātu adb-butinaca pulveri e-šķidrumā. Es gribētu to vapēt ar savu e-cigareti.

Pārmeklēju forumu, bet neatradu apmierinošus rezultātus. Varbūt es nepareizi meklēju, varbūt par šo tēmu jau ir atvērta kāda tēma.
 

Bigtme

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 12, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
mazliet karstuma būtu no darba, mēģinot izmantot mikroviļņu krāsni, ja tas dont strādā, tad var tas nav īsts cannabinoinds jūs izmantojat 25grams adb in 1000ml ir tas, ko es izmantoju, lai darīt, un tas bija uguns.
 

Terternat

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pats neesmu mēģinājis izšķīdināt adb-butinaku e-šķidrumā, bet man ir bijusi pieredze ar garšu sajaukšanu. Es izmantoju Packman vienreizlietojamo, lai eksperimentētu ar dažādiem e-šķidruma aromātiem. Es atklāju, ka viegla šķidruma uzsildīšana palīdzēja vienmērīgāk sajaukt aromātus. Varbūt jūs varētu izmēģināt līdzīgu pieeju ar savu iestatījumu - sākt ar nelielu karstumu, lai redzētu, vai tas palīdz labāk izšķīdināt pulveri. Tikai pārliecinieties, ka temperatūra ir kontrolēta, un pirms lietošanas pārbaudiet, vai tā ir droša.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Es domāju, ka jums pašiem ir jāgatavo savs e-šķidrums. Ir dažādas sastāvdaļas, kas ļauj izšķīdināt to, kas nešķīst glicerīnā vai propilēnglikolā.
 

TotoRina

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 17, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Iegūstiet pg, izšķīdiniet to pg, samaisiet pg ar vapēšanas sulu, tas ir vienkārši;

Iegūstiet keramikas bļodu un pievienojiet tajā pg, ielieciet to mikroviļņu krāsnī uz aptuveni minūti, pievienojiet adb karstajam pg, samaisiet, pg vajadzētu kļūt oranži oranžas krāsas, tagad jums ir pg sula, kas bez lieliem sarežģījumiem jāsajauc ar jebkuru vape sulu.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ne visi šķidrumi izšķīst PG. Ja jūs to darāt, rakstiet man DM
 

TotoRina

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 17, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Es to daru ar 5cl, ja adbb nešķīst pg šķīdumā, tad es teiktu, ka vispirms to izšķīdina siltā etanolā un tad sajauc ar pg šķīdumu.
 
Top