Cik daudz problēmu rada pelēkās zonas prekursori?

KornerStore

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
1
Cik daudz juridisku problēmu varētu rasties, ja kāds pasūtītu dažus kilogramus prekursora, piemēram, bmk/pmk etilglicidāta vai tamlīdzīgu vielu? Pilnīgi likumīgi, bet pelēkā zona.

Ne izplatīšanai, bet tikai tam, lai kādu laiku būtu vairāk nekā pietiekami. ASV, jo tas ir svarīgi.
 

KornerStore

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
1
Es saprotu, ka, visticamāk, tā būtu tikai konfiscēta vēstule, un sūtītājs var nepareizi apzīmēt, tāpēc risks ir neliels.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ja jūs pieķer, ražojot narkotikas, vai arī ja jūsu rīcībā ir pietiekami daudz aprīkojuma, lai to darītu, jums var rasties reālas nepatikšanas.

Pretējā gadījumā, ja jums ir eskvizīcija, kas ir ūdensnecaurlaidīga, kāpēc jums piederēja šie prekursori, jūs varētu izvairīties no lielākām nepatikšanām.

Uz šo jautājumu nav pārāk viegli atbildēt, un tas ir atkarīgs arī no daudziem citiem faktoriem.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Ja viela nav aizliegta, tad jums nevarēs izvirzīt apsūdzību par šīs vielas kontrabandu. Taču viņi vienmēr var uzdot jautājumu, kādam nolūkam jūs to iegādājāties? Glicīdi ir ļoti specifiski reaģenti, un katrs ķīmiķis saprot, kam tie ir nepieciešami. Ja iespējams, mainiet vielas nosaukumu rēķinā un citos dokumentos.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Izmantojiet mūļus, lai iegūtu prekursorus, nekad uz sava vārda. kā jau tika minēts iepriekš, ja ķīmiskā viela nav aizliegta, jūs nevarat saņemt apsūdzību, bet jūs noteikti tiksiet atzīmēts un izmeklēts.
 

KornerStore

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
1
Man nav muļķu priekšrocību, un imo, ka tas ir tikai vēl viens cilvēks, kas var jūs nopēst. Izmēģinu nejaušu piegādātāju, redzēsim. Es pilnībā sagaidu, ka mani izkrāpīs, bet nav riska, nav atalgojuma.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Tiesa, ka!

Nevajag vienkārši tā lēkt :D Šeit ir uzskaitīti BMK/PMK piegādātāji, lai jūs varētu vismaz mazināt visnevajadzīgāko risku..risku tikt apkrāptam. :D
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Viņiem no jums ir jābaidās vairāk nekā no policijas ;)
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Vai arī vienkārši pietiekami labs maksājums + atbalsts, kad situācija kļūst sarežģīta (policija), piemēram, advokātu un cita veida naudas atbalsta apmaksa.
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Labi, vienkāršs risinājums, lai izvairītos no šādām problēmām jau pašā sākumā, ir šāds
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Abi ir labāk.bet jā, tam vajadzētu būt pašsaprotamamam.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Tiesa, esmu redzējis daudzus cilvēkus, kas paslīd tieši tur..daudzi cilvēki vienkārši nedomā par to, ko īsti darīt, kad viss sabrūk un sadeg.
 
Top