Cik daudz problēmu sagādā metilamīna pasūtīšana

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Sveiki visiem
Cik daudz problēmu vai nepatikšanu sagādā kāda metilamīna Hcl vai šķīduma pasūtīšana tiešsaistē ?
Un kā to lietderīgi nosūtīt?
Jo es saprotu, ka, ja metiamīns ir šķīduma šķidrums, tad tas ir viegli uzliesmojošs.
Un drošāk man ir pasūtīt šķīdumu vai kapāt?
Es esmu iesācējs, tāpēc mēģinu saprast.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
No kurienes jūs esat? ASV vai ES, vai tā ir liela problēma. Bet, ja esat Indijā vai Ķīnā, problēma nav liela.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Es piekrītu. Cik man zināms, metilamīna turēšana ES nav nelikumīga, lai gan saskaņā ar likumu, lai to pasūtītu, ir jāaizpilda gala lietotāja deklarācija.

Ir uzņēmumi, kas to pārdod jebkurā gadījumā, bet tomēr tikt pieķertam ar lielu metilamīna daudzumu ir problēma neatkarīgi no tā, vai cilvēks to atzīst vai nē. Metilamīnu lielos daudzumos galvenokārt izmanto rūpniecībā, nevis vienkāršā mājas ķīmijā. Tāpēc viņi uzdos jautājumus.

Bet tehniski raugoties, nav nelikumīgi to turēt savā īpašumā. Es domāju, ka, lai gan tas ir likumīgi, jūs tomēr varētu kaut kā par to apsūdzēt. Parasti šķiet, ka viņi tagad pārspīlē likumus tā, ka viss attiecībā uz ķīmiju ir nelikumīgs. Es esmu pārliecināts, ka viņi varētu kaut ko izdarīt, ja viņi gribētu.
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
Ja tas nebūs likumīgs, tad netiks pārdots, bet tas ir.
Kā jūs domājat, kā cilvēki šeit iegūst metilamīnu? Robb vilciens vai kaut kas tamlīdzīgs?
 

Mind

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Kāpēc pasūtīt kaut ko, kam ir maz likumīga pielietojuma un ap ko ir tik milzīgs aizdomu mākonis?

Lai vai kā, tas ir tik viegli izdarāms, ka tas ir apstulbinoši... Kilogramus šīs skaistās, skaistās lietas ir (vai es uzsvēru - viegli) sintezējams tikai pāris stundu laikā (neskaitot reakcijas trauka atdzišanas laiku).

Nedaudz dzelzs hlorīda kā katalizatora, MeOH, NH4Cl un dH2O augstā temperatūrā un augstā spiedienā.

Es atklāju, ka nelielas krāsniņas, kas paredzētas vienam kilogramam vai mazāk, lieliski darbojas ar nelielu pārveidi, pievienojot SSR un digitālo PID kontrolieri (Rex-C100).

Un tiem, kas gribētu mani iztaujāt par detaļām, kas saistītas ar šo vienkāršo metilamīna sintēzi, uz kuru es tikko atsaucos un/vai norādīju...

Es izmantotu 2 collu tērauda cauruli, kurai abos galos ir vītne, 6-10 collu garu caurules daļu, kas ieskrūvēta 2 collu trijstūrī. Pārējās divas atveres ir aizbāztas ar vītņotiem aizbāžņiem, un caurules garuma galā, kas ir vītņots, ir arī vītņots gala vāciņš. Pirmo reizi lietojot, noteikti iemērciet HCL, lai noņemtu jebkuru vai visus pārklājumus.

Ne pārāk tehnoloģiski, tomēr diezgan efektīvi, es novietoju rxn trauku zem transportlīdzekļa riepas un, lai atvērtu trauku, izmantoju ļoti garu cauruļu uzgriežņu atslēgu, pēc iespējas lielāku..

Un tieši tad es ieteiktu un ieteiktu....to... TFSE (Google vai ekvivalents).

Attiecībā uz temperatūru un laiku - 2 stundas 300C temperatūrā... un es nekad neesmu novērojis, ka reakcija būtu ļoti izvēlīga attiecībā uz temperatūru vai laiku.

Un visus šos gadus, desmitgades vēlāk, mani joprojām pārsteidz, ka es jūtos kā vienīgais cilvēks, kurš ir iemīlējis un iemīlējis šo konkrēto sintēzi.

Ja vien es varētu atklāt vai izgatavot tikpat vienkāršu vienas katla, augstas temperatūras, augsta spiediena fenilitilamīna sintēzi kā šī metilamīna sintēze...
 
Top