Kā popkultūra ir ietekmējusi jūsu dzīvi

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33

Hei, puiši. Šeit es vēlos pastāstīt par izciliem TV raidījumiem un filmām, kas ir ietekmējuši jūs personīgi.
mirkļi, kas jums ir palīdzējuši gūt kādus panākumus vai, gluži pretēji, palīdzējuši izvairīties no nopietnām nepatikšanām.




Pat pēc divdesmit gadiem man īpaši atmiņā palicis seriāla "The Wire" sižets, kurā policisti varēja noklausīties ielas narkotiku dīleru tālruņus, liekot viņiem galu galā pāriet uz peidžeriem. Toreiz tas mani tik ļoti iespaidoja, ka mēs ar draugu nolēmām paši iegādāties peidžerus, kurus nebija viegli lietot. Domāju, ka apkārtējie uz mums skatījās kā uz idiotiem. Tagad es saprotu, ka 2005. gadā peidžeru lietošana piesaistīja daudz lielāku apkārtējo cilvēku uzmanību nekā tad, ja mēs būtu izmantojuši vienreizlietojamos tālruņus. Bet tolaik mēs domājām, ka esam ļoti gudri.
Mūsdienās cilvēki nepamana peidžeru tālruņus, un lielākā daļa cilvēku par tiem pat nav dzirdējuši. Shiiiiiit

Kopš tā laika ir pagājis ilgs laiks, bet es joprojām atceros, kā policisti noklausījās nēģerus,
un es šīs zināšanas vienmēr paturu prātā.

GShYeINZvy
WxJ5RZagLt
HfFke02cu4





Mani ļoti iespaidoja arī filmas Scarface stāsts, kurā Tonijs Montana no bezbailīga noziedznieka kļuva par traku slimu blēdi, un galvenais iemesls bija viņa paša produkts - kokaīns. Kokaīns nepadarīja viņu par trako, tas tikai atklāja un akcentēja viņa patieso dabu. Daudziem no mums iekšā ir kaut kas tāds, ko nevajadzētu ļaut atklāt, un mūsu interesēs ir to turēt savās rokās. Kokaīns sagrāva Toniju, un es to vienmēr atcerēšos: Neizmantojiet savu produktu, tas jūs iznīcinās no iekšienes.
Labs dīleris nekad nelieto savu preci.
QyrJzTpq6b


Vai atceraties kādas epizodes, kas jums ir devušas nopietnu vielu pārdomām?

 

soprano82

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Jā, vads bija viens no maniem favorītiem, man patīk, ka tajā detalizēti aprakstīti abu pušu raksturi, nav daudz seriālu, par kuriem es varu iedomāties, kas iedziļinātos tādā raksturu attīstības līmenī, un tas nav tikai vispārīgs tēls par labu pret sliktu. Parāda abas puses rīkojas cēli reizēm, bet arī darot shitty lietas, kā arī. Tāpat arī parāda, ka pat zema līmeņa narkotiku darījumiem ir nepieciešama augsta līmeņa organizācija un netiek iztikts bez sekām, pieņemot pārsteidzīgus, impulsīvus lēmumus, kas apdraud visu komandu, kā parasti tiek attēloti ielas līmeņa ne-mafijas pārstāvji.

Un Scarface arī ir lielisks. Patiesībā man bija mazliet žēl Tonija Montanas. Šķita, ka katra laba lieta, ko viņš centās izdarīt, izgāzās viņam sejā. Piemēram, dodot mammai to naudu, bet viņa to noraidīja un iemeta viņam sejā. Elvīra viņu tikai izmantoja, lai dabūtu degunu, un runāja ar viņu kā ar netīrumu. Viņu nodeva viņa labākais draugs un māsa, kuru viņš tikai centās aizsargāt, un beigās viņu nošāva. Viņu nodeva gandrīz visi filmas varoņi, un viņš atteicās uzspridzināt mašīnu ar sievu un bērnu, kas bija cēls, bet tas beidzās ar viņa nāves sprieduma parakstīšanu!

Līdzīga gangsteru stila filma, ko es ieteiktu, būtu "Īrietis", kas iznāca tikai pirms dažiem gadiem, un tajā piedalās De Niro, Pačīno, Pesči un "Labo ļaužu" režisors, un šī filma ir balstīta uz patiesu Džimija Hofas stāstu un grozās ap mafiju. Ja jūs to vēl neesat redzējuši. Es noteikti iesaku to noskatīties.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Man ļoti patīk vērot, kā darbojas pagrīdes uzņēmumi, un to nianses, tāpēc man ļoti patīk Trafficked With Mariana van Zeller
 
Top