Kā pievienot kanabinoīdus nezāļu pumpuriem? [Pieprasīt metodi]

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Sveiki, Vai jūs, puiši, varat ieteikt vienkāršu metodi, kā pievienot noīdus nezāļu pumpuriem, lai tie būtu gatavi smēķēšanai?
Es domāju, ka izsmidzināšana ir laba metode.
Ja jā, tad kādi ir kanabinoīdu izsmidzināšanas soļi? Kādas ķimikālijas ir vajadzīgas, izņemot noīdus? Kāds ir šīs formulas daudzums?

Paldies BB kopienai.
 

RCdemon

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 13, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Jā, jūs varat izmantot aerosolu, bet mērcēšana ir labāka, jo kanabinoīds būs arī iekšpusē, jums ir jāpārliecinās, ka esat sasmalcinājuši nezāles.
Lai pagatavotu kanabinoīdu šķidrumu, jums ir nepieciešams reaģents un šķīdinātājs, es iesaku izmantot etanolu vai izopropanolu, jo acetons radīs sliktu garšu.
Jums ir jāzina, cik daudz reaģenta un šķīdinātāja jums jāpievieno, jo, ja pievienosiet lielu daudzumu reaģenta un nedaudz šķīdinātāja, tas būs nāvējošs produkts.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
mm garšīgs nāves produkts
8Od0FU7VEx
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
lūdzu, nelietojiet šķīdinātāju. tas iznīcina terpensu un bojā garšu.
vienkārši sasaldējiet nūdeles un sasmalciniet tās līdz ļoti smalkam pulverim un ar sietu pārklājiet pumpurus. pēc tam izmantojiet matu fēnu un nedaudz karsējiet, lai nūdeles pieliptu. meklējiet youtube, jūs atradīsiet video.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tas ir nepatiess. Alkoholi nenodara kaitējumu nevienam, izņemot aknas (ja tās dzer) ;). Lai nu kā, jūsu metode var darboties, es domāju.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
Nu es domāju, ka terpēniem un garšas īpašībām ir mazāka nozīme, ja jūs pievienojat noīdus.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
paskaidrojiet, kā i´m five.
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8

Visām iekārtām un noīdiem jābūt pēc iespējas aukstākiem, lai iegūtu labākos rezultātus.
 
Top