kā iegādāties kriptogrāfiju

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Hei, draugi,
Man ir liela problēma. Es nezinu, kā nopirkt reālu btc vai citu kriptovalūtu. stop, es zinu teoriju, bet es nezinu, kur nopirkt. Lielākā daļa rezultātu no Google liecina, ka tie ir tirdzniecībasplatformas. Tas imo nav tas, ko es meklēju.
Jums ir jāzina, ka mans bizness atm ir vietējā lieta.
Tas ir noob jautājums, bet man vajadzīga palīdzība.
 

billcosby

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
doties uz vietējo bitcoin bankomātu vai bitcoin noliktavu
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Ha ha ha. Nepieciešams īsts padoms un nekādas džekistu atbildes.

Es tikai gribu zināt, kur ar Real bitcoin nevis ctf un nodot to uz maku.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
@xile Es domāju, ka neesmu 100% pārliecināts, ko jūs jautājat. Es agrāk esmu pircis BTC Bitcoin bankomātā, bet šeit ir tas, ko es dēļ tagad:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...eads/what-exchanges-do-you-use.774/post-35857

Es nezinu, kas ir ctf, bet es zinu, kā pirkt kriptovalūtu, un es žonglēju vairākus makus dažādiem uzdevumiem.

Jebkurā gadījumā, es priecājos jums palīdzēt, bet man vajag vairāk informācijas par to, ko jūs vēlaties darīt.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Paldies, es domāju, ka iet tieši šo ceļu. Tikai ar citu karšu piegādātāju. Kāds man pastāstīja, ka vivid Atbalsta tiešos btc pirkumus. Varbūt ir vairāk valūtu.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
cashapp vai paybis par bitcoin, 2000-3000 USD limita pārskaitījums par cashapp
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
kāpēc jūs joprojām izmantojat wickr?? Draugs, šī lietotne ir izpārdota. Pārej uz simplex.chat
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Jā, es zinu, un paldies, ka man atgādinājāt. Man vēl ir citi kontakti.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Jūs potenciāli varat tos iegādāties legālā veidā, darot šīs sūro KYC lietas (ja jums nav iespējas izmantot viltotu bankas kontu, kas būtu labāk), un turēt tos savā personīgajā makā, tad vienīgais, kas jums ir jādara, ir pārvietot dažādas summas monero no vairākiem makiem un pēc tam ricollet tos maku jūs izmantojat DN darbībām, izmantojot šo metodi, jūs parādīsies kā normāla persona, kas ir buyyng lietas, izmantojot crypto, pārvietot ing visu jūs crypto tieši uz maku jūs izmantojat DN var būt aizdomīgi. Varbūt 4 vai 5 intermidiate maku izveide var būt annoyng, bet jūs būsiet drošībā. Atcerieties, ka vienmēr jāizmanto monero, nevis bitcoin, bitcoin ir izsekojams, monero nav. Palieciet drošībā :D
 

lostlegs

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Ja dzīvojat Vācijā, varat doties uz kādu kaimiņvalsti (kur joprojām var veikt pirkumus bez Kyc) un tur bankomātā iegādāties BTC. Coinatmradar.com sniedz diezgan labu pārskatu par to
 

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Jūs varat arī izmantot viltotu personas apliecību, lai iegādātos bitcoin no p2p vai apmaiņas vietnes, un jums nevajadzēs iziet cauri citiem sarežģījumiem.
 
Top