Question Kā tīrīt netīru metamfetamīnu

jeff

Don't buy from me
New Member
Joined
May 27, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi, esmu šeit jauns un gribēju uzzināt, vai jūs varētu man palīdzēt atrast visvienkāršāko veidu, kā iztīrīt savu netīro metožu. Tas bija īsu brīdi uzturējies atkritumu tvertnē, un tagad tajā ir nedaudz netīrumu.
Mana ideja bija izšķīdināt to ūdenī un filtrēt. Pēc tam es varētu izvārīt ūdeni, un man būtu jāpaliek tīriem kristāliem, vai ne?
Iepriekš paldies.
 

Attachments

  • 79y2hNmgRj.jpeg
    79y2hNmgRj.jpeg
    4.4 MB · Views: 262

Daveibrilator23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2023
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
Es tīrīšanai izmantoju acetonu... ielieciet krūzī nedaudz sāls un pievienojiet acetonu... Sāls no acetona noņem ūdeni, un tas ir tas, ko jums vajadzētu izmantot, lai notīrītu savu Stuff.....

Lūdzu, izlabojiet mani, ja es kļūdos.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Paldies par sāls ideju! Līdz šim izmantoju taisnu acetonu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Labas metodes ietver ledus aukstu acetonu (100 %, žāvēts ar magnija sulfātu vai 3A molekulāro sietu), kas ir skalošana. Vārošs karsts 99+% izopropilspirts, kas izžāvēts tādā pašā veidā, ir pārsteidzošs 🤩 un iztvaicēts un 3. ir destilēts ūdens. Tas izšķīdina tik daudz lietu, ka tas daudz ko neaptur. Jebkurai metodei vispirms to sasmalciniet. Acetons, pat bezūdens, izšķīdina dažus metamfetamīnus. Tāpēc neļaujiet tam iesūkties.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Es gan mēģināju žāvēt IPA 99% un acetonu 99% tīrības pakāpes ar magnēziju, un katru reizi rezultāts bija kļūdains. Katru reizi, kad es to darīju, man šķidrajā daļā peldēja magnija pulveri, un tos bija pilnīgi neiespējami izfiltrēt.
Es arī lasīju, ka ūdens + NaCl nav sajaucams ar acetonu un IPA, tāpēc, iespējams, tas ir labs veids, kā žāvēt šādas tīrības šķīdinātājus.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kādam Iemeslam (lielā daudzumā metamfetamīna) es aprakstīju attīrīšanu. Putekļi to ja un smēķē. Izšķīdināt to mazliet ūdenī un palaist caur filtru pat šķiet pārspīlēti. Vai jūs zināt, kādas reaģējošās vielas un divprodukti tajā, iespējams, ir? Noteikti sliktāk nekā netīrumi
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Tā kā es negribēju iegādāties lielu metāla bundžu, es nopirku acetona nagu lakas noņēmēju. Tas ir simtprocentīgs, bet es nepamanīju, ka tajā ir neliels daudzums denatonija benzoāta, par kuru iepriekš nebiju dzirdējusi, bet acīmredzot tagad to sāk likt it visā. Iemesls, kāpēc Denatonium Benzoate sāka likt visur, ir tāds, ka tā acīmredzot ir visrūgtākā cilvēkam zināmā viela. Acīmredzot tas ir tik rūgts, ka neliela daudzuma pievienošana acetonam padara gandrīz neiespējamu cilvēkam to dzert. Es nekad neesmu domājusi par acetona dzeršanu, bet acīmredzot daudzas meitenes nagu lakošanas ballītēs to dara (es pat nezināju, ka nagu lakošanas ballītes ir kaut kas tāds). To sāka likt antifrīzā, lai suņi to nedzertu.

Acīmredzot tā rūgtuma slieksnis ir 0,05 daļas uz miljonu (ppm). Ogļu ieguves valodā tas ir 1/2 grama uz metrisko tonnu! Tas ir 1/2 mm uz KM! Cilvēkiem tas ir kaut kur ap 10 ppm rūgtuma, kad aizveras rīkle un mute sāk nekontrolēti darīt visu, lai izdzītu rūgtumu. Parasti tas izraisa kakla sasprindzinājumu. (Es to tikko izlasīju, diezgan dīvaini, huh)

Anyway, Es gribēju redzēt, ja kāds cits ir saskāries ar to un saņemt dažus padomus.

Šobrīd man saldētavā ir acetons, kas ir gatavs kārtīgi nomazgāt kādu produktu. Tā kā es lietoju iekšķīgi, es esmu noraizējies par to, ka denatonija benzoāts padara attīrīto produktu pārāk rūgtu, lai to varētu noņemt. Es mēģinu ->🤪

Mans plāns ir tikai nedaudz notīrīt un paskatīties, kā tas izdosies. Es domāju, tā kā produkts pats par sevi parasti ir super rūgts, kas ir nedaudz vairāk? Es arī domāju izmēģināt koksu, lai to nolaistu. Bet, ja tas ir tik rūgts, kā es paredzu, ka tas būs... tas varētu būt daudz kokas vienā reizē?

Es esmu 90% pārliecināts, ka, ja es to iedzertu ar šņabi viskija vai tekilas, mana mute varētu nepamanīt, ka esmu to apsmēķējis, kamēr nebūs par vēlu! Tad aizdzīt to ar kolu vai varbūt karoti cukura? Bet diemžēl... Es esmu pārstājis dzert. Tolaik šķita laba ideja 😒

Novēliet man veiksmi!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jā, tas nedaudz maina garšu. Mana sieva to nesmēķē pēc tam, kad tā ir noskalota ar acetonu. Viņa saka: "fuk, ko tu ar to izdarīji?" Pēdējā laikā man labi kalpo 100 ml verdoša izo uz gramu, ātra samaisīšana un ceļš caur Bihnera filtru, un parasti Bihnera filtrā paliek apmēram 15 % no svara nezināmu kristālu. Iespējams, MSM
.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Manuprāt, to vajadzētu izšķīdināt ūdenī vai ipa/ūdens vai degvīnā, izfiltrēt un izkristalizēt Šķidrumu. Vienkārši strādājiet ar netīrumiem, nevis ar neskaidru sintezētu produktu.
 
Top