kā izārstēt kokaīna reverso tolertanci

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
man jāzina ķīmiskās vielas, kas pazemina dopamīna receptoru regulāciju,Es lietoju kokaīnu, kreku, metilfenidātu un amfetamīnu un man nesen ir izveidojusies reversā tolerance, kam nepieciešamas mazākas devas, lai ietu psihotiskā lēkmē, kā es varu atkal izveidot savu toleranci?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Labdien. Šis ir interesants jautājums. Lūdzu, precizējiet - cik ilgi Jūs lietojat šīs vielas un kādas devas Jūs esat sasniedzis, pirms izpaudās pretējā tolerance? Kad aptuveni tā sākās? Vai Jums ir kādas hroniskas slimības? Varbūt ir sākusies medikamentu lietošana?
 

Willaim2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Sveiki, pirms nākamās dzeršanas samaziniet patērētā ēdiena daudzumu, samaziniet intensīvas fiziskās slodzes un aktīvas domas, kā arī pārtrauciet smēķēt, dzert un lietot pikantus un stimulējošus ēdienus.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Kā es saprotu, ilgstoša šo ķīmisko vielu lietošana, izraisa receptora vietas receptora izmēra samazināšanos no pārmērīgas stimulācijas. Es neesmu pārliecināts, kā tas tiek novērsts?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Jā, tolerance daļēji attīstās tieši šī iemesla dēļ. Taču ir daudz vairāk iemeslu, un mēs nevaram pilnībā aptvert svarīgu to daļu. Tomēr ir vāji apstiprināti pierādījumi par tolerances samazināšanos pēc ilga (faktiski ilga) pārtraukuma un/vai dažu farmakoloģisko zāļu, piemēram, memantīna, lietošanas. Atkārtoju, tie pat nav zinātniski dati, bet gan atsevišķu cilvēku atsauksmes pēc eksperimentēšanas ar sevi.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Es tam piekrītu 100%, es runāju konkrēti par ķīmisko vielu, kas ir kokaīns. Izlasot to, ko esmu uzrakstījis, man vajadzēja skaidrāk to pateikt, tomēr atkarības, lietošanas izlaidums un tolerance ir interesanti jautājumi, par kuriem netiek pietiekami domāts un kuriem netiek veltīts pietiekami daudz laika. Nesen pēc 25 gadu lietošanas es pārtraucu lietot nikotīnu, tas bija mans piektais mēģinājums, šoreiz bija tā, it kā es pat nemēģināju atmest, es vienkārši pārtraucu. Tas liek man domāt, ka atkarība ir 50 % cilvēka stāvokļa problēma.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Vai es to nepareizi izlasīju? OP ir nobažījusies par to, ka var kļūt psihotiska. Tāpat kā problēmas, kas u rodas no piros. Viņš nav nobažījies par toleranci.

Ja es neesmu nepareizi izlasījis, es ieteiktu jums apmeklēt psihiatru un atrast neiroleptisku līdzekli, ko jūs varētu vai nu lietot, ja ur kļūst super maniakāli, vai lietot, kamēr jūs bbtske pārtraukums šis otrais variants būs grūti Es esmu uz tiem pašiem medikamentiem kā u un es nevarēju pārtraukt Ritalin un ja vien il broke kokaīnu vēl grūtāk), ja šīs zāles padara jūs pduchotic meklēt profesionālu palīdzību (bet es ieteiktu jums saglabāt šo no wholever ir writinhng ur Ritalin skriptu nopirkt, kas atkarīgs no jums).
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Jā, diskusija ir virzījusies tolerances virzienā, bet, lai OP sniegtu vismaz aptuvenu atbildi uz lietu, ir nepieciešama sīkāka informācija. Vispārīgi runājot, protams, ir vērts doties pie ārstiem, veikt izmeklējumus un, iespējams, lietot medikamentus. Tie ir acīmredzami ieteikumi.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Paracelsus Vai jūs domājat, ka bpc 157 var man palīdzēt?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
BPC 157 ir ļoti interesanta un potenciāli daudzsološa viela. Tomēr pētījumos tā demonstrē iedarbību, kas, cik sapratu, ir pretēja jūsu pieprasījumiem. Tādējādi BPC 157 var neitralizēt ar dopamīnu saistītu nigrostriatālā neirona bojājumu, dopamīna vezikulu izsīkuma, dopamīna receptoru blokādes un dopamīnerģiskās aktivitātes samazināšanās sekas. Visi šie priekšstati liecina par īpašu kuņģa peptīda mijiedarbību ar dopamīnerģisko sistēmu un BPC 157 spēju neitralizēt kaitīgā aģenta iedarbību centrālajā dopamīnerģiskajā sistēmā un ar dopamīna starpniecību arī mijiedarbību ar citām sistēmām. Turklāt BPC 157 iedarbojas arī uz citām neiromediatoru sistēmām. Ir grūti prognozēt, kā Jūsu neiroķīmija reaģēs uz tā lietošanu.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Es 3 gadu laikā lietoju daudz kokaīna, ritalīna un krekinga, un tagad es jūtu sava veida reverso toleranci ar doopamīnerģisko receptoru sensibilizāciju, man rodas psihozes epizodes, lietojot mazāku devu nekā iepriekš, kā jūs domājat, vai memantīns var atrisināt manu problēmu? es izlasīju dažus rakstus, kuros teikts, ka var palīdzēt dopamīna agonisti, bet es gribēju vielas, kas noregulētu manus receptorus.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Vai varat precizēt, kā izpaužas psihozes epizodes? Kā tieši ir mainījušās devas? Vai jums ir kādas psihiatriskās diagnozes? Ja tā ir ērtāk, varat rakstīt man privātās ziņās.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
vai jūs domājat, ka bpc 157 var man palīdzēt?
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Ketotifēna fumarāts un difenhidramīns attīra dopamīna un serotonīna receptorus, turklāt palielina to blīvumu.

Ketotifēna fumarāts 2 mg katru dienu pirms miega
difenhidramīns 50mg pirms miega.

Pēc 1 dienas jūs varat sajust atšķirību, lietojot vienkāršu kafiju.
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Ketamīns un dekstrometorfāns stimulē NMDA receptorus, palielinot dopamīna un serotonīna jutīgumu.

Lai pastiprinātu iedarbību, tirozīnu var kombinēt ar stimulantiem.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
jā, bet es domāju, ka mana problēma ir paaugstināta jutība noteiktos smadzeņu punktos, es nezinu, kurš ir labāks sensibilizators vai desensibilizators, es domāju, ka bpc 157 var man palīdzēt
 

Emelrich

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Deals
1
kāpēc jūs uzskatāt, ka bpc-157 varētu būt noderīgs?
 
Top