Question Kā iegūt no k2 pikantās lapas

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Im getting the k2 sheets the quad dipper one and is it possible to extract the compound from it by dipping in the acetone because i need to extract it and spray on the plant material....vai kāds ir mēģinājis to vai kādu citu ekstrakcijas...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Manuprāt, acetons nav laba ideja. Tos var ekstrahēt ar ūdeni. Pēc tam iztvaicējiet šo ūdeni.
 
Last edited by a moderator:

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Vai esat pārliecināts, ka tas ir iespējams 100%, pat man bija sajūta, ka tas vēlas iznākt no kopsummas, ko jūs vēlaties, lai iegūtu ķīmijas un sistēmu, ja esat mēģinājis to...
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Hmmm k kāpēc jūs tā sakāt pls paskaidrojiet, kā to dara sistēma un kāpēc ūdens....??????
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Atvainojiet, es jūs maldināju. Jūs nevarat izmantot ūdeni. Es atradu informāciju, ka k2 maisījuma šķīdināšanai var izmantot spirtu.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Iegūstiet pāris metāla loksnes vai pat pleksi stiklu un izmantojiet acetona vannu loksnei, pēc tam mitru loksni ievietojiet starp stiklu vai metālu un izmantojiet domkratu vai kaut ko ļoti smagu, lai piespiestu k2 skriet acetonā no lapām.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
arī... acetons šim nolūkam darbojas vislabāk. etilspirts vai izopropilspirts arī derēs, bet no papīra neizdalīsies tik daudz.
 
Top