Kā iegūt joda kristālus no povidona joda šķīduma?

Haruwua

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Heyo! Kā iegūt jodu no 11% povidona joda šķīduma?
Es ievēroju rokasgrāmatu par joda ekstrahēšanu no spirta šķīduma, izmantojot polietilēna plāksnīti un ūdeni, bet tas īsti neizdevās.
Man ir nedaudz nātrija hidroksīda, bet diemžēl man nav ne hcl skābes, ne ūdeņraža peroksīda, ko izmēģināt. Vai ir kādas citas metodes, ko es varētu izmēģināt? Es gribu izmantot jodu sarkanā fosfora metamfetamīna sintēzei.
Pateicos par jebkuru palīdzību!
Sveicieni
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Es mēģinātu to atdalīt, izmantojot DCM, un iztukšot apakšējo slāni un redzēt, kas notiks :)
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Pastāvēja metode, kurā Festeris uztver brīvo jodu toluolā vai naftas naftā. Viņš to darīja ar nātrija hipofosfātu jeb hipofoskābi, bet es uzskatu, ka tas darbosies arī ar RP ūdenī. Jebkurā gadījumā jūs pievienojat jodu toluola šķīdumā RP ūdenī, ideālā gadījumā jums ir magnētiskais maisītājs, un galu galā jods toluolā reaģē ar RP un izveido HI H2O šķīdumu, kas būs jāfiltrē un jāatdala no pārējā, vai, visticamāk, un vēl labāk, jādestilē. Jodu var noteikt, kad tas ir reaģējis/izlietots, kad toluols no violetas joda krāsas atkal kļūst dzidrs šķīdinātāja krāsā.

Domāju, ka jods ir zināmā mērā jāturpina nogulsnēties, pirms to var uzņemt šķīdumā. Tāpēc es nezinu, vai tas darbosies bez HCl vai H2O2. Nātrija hidroksīdu izmanto povidona-joda šķīdumā, lai aktivizētu un atdalītu visu gaku, kas uzkrājas.
Man nav ne jausmas, ar ko varētu aizstāt HCl skābi un ūdeņraža peroksīdu. Es īsti nesaprotu, kā tas darbojas, es tikai zinu, kā to darīt.
Veiksmi! o7
 
Top