Question Kā iegūt metilfenidātu?

White Star

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 27, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki cilvēki, man vajadzīga palīdzība, kopsavilkumā Es gribu iegūt metilfenidāta hidrohlorīdu no savām tabletēm (MetransXr) (pagarinātā atbrīvošana) Es izmēģināju ekstrakcijas metodi ar ūdeni, bet, kad tas izžūda, kopā ar metilfenidātu palika gumijveida slānis. Es plānoju veikt vēl vienu ekstrakciju ar gumiju un redzēt, vai man izdosies kaut ko iegūt, jebkādi ieteikumi būtu apsveicami / Šeit ir mani attēli.
 

Attachments

  • RDOn17UP2S.jpg
    RDOn17UP2S.jpg
    6 MB · Views: 272
  • 1HzVPEJgia.jpg
    1HzVPEJgia.jpg
    5 MB · Views: 73
  • JNq37ZHlxI.jpg
    JNq37ZHlxI.jpg
    5.1 MB · Views: 221
  • HORZ1n6Iuh.jpg
    HORZ1n6Iuh.jpg
    5.8 MB · Views: 218
  • xSbwqKXH0I.jpg
    xSbwqKXH0I.jpg
    5.2 MB · Views: 234

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Sagatavojiet visu neaktīvo sastāvdaļu sarakstu un noskaidrojiet, kuras no tām izšķīdinās pieejamajos šķīdinātājos. Tāpat noskaidrojiet šķīdības īpašības MPH. Jūs varat vai nu izskalot pārējās ķibeles no MPH, vai arī izskalot MPH no pārējām ķibelēm, ja jums tas ir saprātīgi. Piemēram, jūs varētu noskalot "gumijveida" atlikumu ar aukstu, sausu ēteri vai citu šķīdinātāju, kas nešķīdina MPH. Nākamreiz jūs, iespējams, varat vienkārši notīrīt tabletes ar metanolu vai IPA.


Metilfenidāta hidrohlorīds USP ir balts, smalks kristālisks pulveris bez smaržas. Tā šķīdumi ir skābi līdz lakmusam. Tas brīvi šķīst ūdenī un metanolā, šķīst spirtā un nedaudz šķīst metanolā.
hloroformā un acetonā. Tās molekulmasa ir 269,77.

Metrans XR satur arī šādas palīgvielas: Butilēts hidroksitoluols, karnaubas vasks, celulozes acetāts, hipromelozes, izopropilspirts, laktoze, fosforskābe, poloksamērs, polietilēnglikols, polietilēna oksīdi, povidons, propilēnglikols, nātrija hlorīds, stearīnskābe, dzintarskābe, sintētiskie dzelzs oksīdi, titāna dioksīds un triacetīns.
 
Top