Kā noteikt policijas uzraudzību ?

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Sveiki, es zinu, ka katrā valstī policijai ir atšķirīgas metodes, bet vai ir kāds veids, kā to noteikt ?
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Ar kādiem terminiem? Reālajā dzīvē? Atkarībā no valsts, bet slepenie policisti bieži izmanto vācu automašīnas, piemēram, VW.
Bet, ja u kļūst novērots, to ir grūti atklāt, tāpēc to sauc par novērošanu...
Ja jums ir sajūta, ka jūs novēro, nekavējoties pārtrauciet to, ko darāt, un uzturiet savu datoru vai dzīvokli tīru. Parasti Vācijā un Austrijā policijai ir iespēja novērot jūsu tālruni utt. tikai 2-3 mēnešus. Ja jūs turēsiet kājas mierā, jūs redzēsiet, vai policija jūs novēros. Greez
 

nglneedhead

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 16, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Tas. Nav noteikumu grāmatas

Tā ir sajūta, un jūs to sākat pamanīt, kad to apgūstat

Viņi nav smadzeņu nedzirdētāji, tāpēc viņi zina, kā slēpties
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Mūsdienu apstākļos policijas darbinieki atkāpjas no klasiskās uzraudzības metodēm. Tagad tiek izmantoti vairāk tehnisko līdzekļu: pilsētas kameras, mobilo tālruņu izsekošana, interneta datplūsmas analīze. Operatīvo novērošanu izmanto tikai pirms personas aizturēšanas.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Vai šīs metodes nav iesaistītas tikai augsta profila mērķim?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ja pārdodat desmitiem kilogramu zāļu dienā/nedēļā, jūs kļūstat par ļoti nozīmīgu mērķi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tiesību aizsardzības iestādēm ir ļoti viegli jūs novērot no attāluma. Vienīgā iespēja, kas jums varētu būt, ir pamanīt, ka viņi vāc pierādījumus, lai saņemtu orderi. Kad tiesnesis paraksta orderi, viņi var pārtvert visus jūsu zvanus, tekstus sociālajos tīklos jūsu pārvietošanos, izmantojot jūsu tālruni, tieši neskatoties uz jums. Viņi var pārmeklēt vai nozagt jūsu atkritumus, kas ir pilnīgi likumīgi, meklējot pamatotu iemeslu vai pamatotas aizdomas, lai iegūtu orderi. Ja pamanāt, ka trūkst jūsu atkritumu, nav daudz iemeslu, lai kāds tos paņemtu. Viņu rīcībā ir tehnoloģija, kas ļauj imitēt mobilo sakaru torni un ar viltu pieslēgt jūsu tālruni savai ierīcei, kas pēc ierakstīšanas pārsūta to uz torni.
Viņiem tas nepatīk, bet viņi izdomā iemeslu, kāpēc iet garām policijas birojam un piefiksē transportlīdzekļus. Šie transportlīdzekļi uz jūsu ielas vēlāk ir slikta zīme. Viņi var jūs uzmākt, ja redzēs, ka jūs ļoti uzmanīgi skatāties, un tieši tāpēc šīs slepenās automašīnas tiek novietotas, kad tās netiek izmantotas. Labākā aizsardzība ir labs uzbrukums. Ir lietotnes, kas ļauj noklausīties avārijas transportlīdzekļu cb radiosakarus. Iemāciet žargonu, un jūs zināsiet, kur viņi ir, kur viņi dodas, ar kuru numuru vai numura zīmēm viņi brauc. Ja klausīsieties automašīnā, jūs varat dzirdēt, kā tiek vadītas jūsu pašu numura zīmes. tas jums dod priekšrocības. Jūs tūlīt apturēs, bet viņi nezina, ka jūs to zināt. Meklējiet vietu, kur ātri izkļūt. Viņi nebūs gaidījuši vai sagatavojušies. Ja jūsu numura zīme ir "bbg420", viņi teiktu ,,dispečers, dodiet man [daži cipari, tas atšķiras] 47" " brauciet uz priekšu" "Bredlijs Bredlijs Bredlijs Džordžs četri divi o, Bredlijs Bredlijs Bredlijs Džordžs četri divi o," tas esat jūs. Viņa pateiks jūsu vārdu vai arī to, uz ko ir reģistrēta automašīna, un vai tās vadītāja apliecība ir derīga vai apturēta un vai ir izdots orderis viņu arestam. Domājiet ātri ( tas ir ASV 🇺🇸). Ja tāds ir plāns, izsmēķējiet viņu un aizbāžiet, ja tāds ir plāns. Bēgšana ir zemāka apsūdzība nekā glabāšana pārdošanai.
Jājeb tā, es to teicu. Esmu dažas reizes veiksmīgi izvairījies no policijas. Vienu reizi vairāk nekā gadu. Kad mani apturēja, es viņiem sniedzu kāda cita cilvēka informāciju, ko biju iegaumējis, es redzēju, ka kāds skrien pa pagalmu, izlēcu un iekāpu skapī, un 5 sekundes vēlāk probācijas darbinieks izsita durvis pie manas grūtnieces kailas draudzenes, kas gulēja viena gultā. Tā bija neticama veiksme / laiks. Tas bija pirms 26 gadiem
 
Top